Csak azt irtam, hogy nem kene olyan sok reszvenyt osszelapatolni, hogy be lehessen keriteni a vezetoseget, felteve hogy jogilag sikerulne ledonteni a KGY resztvetel ele allitott falkat. Veletek egyutt mar kb 12m reszveny meg is lenne. Es biztos, hogy lenne aki csatlakozna meg, szoval a 20m reszveny siman osszejonne szerintem. Es ha a Holba is beszall, akkor helyben is vagyunk.
Egyebkent Morvai a kissebbekkel osszefogva akar be is tudja keriteni a vezetoseget... nem kell ahhoz olyan sok reszveny, es neki mar meg is van 8m db... csak a kgy resztvetelt gatlo szabalyokon kell jogilag attorni
A ceget megszallta es elfoglalta a vezetoseg. Fizetik maguknak az evi 2-3-4x wellnesst Kehidalof@szon, ahova a reszvenyesek a vilag vege helyszin miatt, meg azert, mert a leheto legtobb adminisztrativ modszerrel akadalyozva vannak a jogaik gyakorlasaban, el sem mennek... A kamu akvicizio es kamu osztalek evente belengetve, de a vaskos vezetoi fizetesek felvetelen kivul a vilagon semmi sem tortenik egyik ugyben sem, elorelepes 0. A teljesitmeny megnagyobb 0.
Legszebb, hogy kulon soron meg se merik mutatni, mennyi az annyi... a szemelyi jellegu... bedugjak egy nagy gyujtozsak sorba, hogy ne akadjunk ki, hogy mennyi megy csak fizura, mikor nem csinalnak semmit