Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kkv14 2024. 03. 02. 19:00
Előzmény: #94  signal2
#100
Hova menekültél , ahol az állami iskolák magas színvonalúak?
Csibefasirt
Csibefasirt 2024. 03. 02. 17:32
Előzmény: #98  badsector1
#99
Baloldali érzelmű emberként mondom, ha pártot alapít, az én szavazatomra számíthat! Még az is lehet, hogy ki is megyek 15-én...
badsector1
badsector1 2024. 03. 02. 16:44
#98
"Idén március 15-én a hatalom ismért zárt körben, válogatott közönség előtt, kordonok mögött ünnepli a szabadság ünnepét.
Mutassuk meg a dicsőséges nagyuraknak, hogy elég volt! 
Mutassuk meg, hogy nem félünk és hogy a haza mi vagyunk mindannyian, nők, férfiak, idősek és fiatalok, vidékiek és fővárosiak, családosok és egyedülállók, keresztények és ateisták, konzervatívok és liberálisak!
Viseljünk kokárdát és lobogjanak a tavaszi szélben a nemzeti zászlók! 
Mutassuk meg, hogy a nemzeti szimbólumainkat senki nem sajátíthatja ki alantas politikai célból!
Mutassuk meg, hogy nem hagyjuk, hogy darabonként ellopják a hazánkat! 
Mutassuk meg, hogy minket sem forintért, sem rubelért, sem dollárért nem lehet megvásárolni!
Legyünk minél többen a legszebb magyar ünnepen, március 15-én 15.00 órakor a belváros szívében és mutassuk meg, hogy “habár felül a gálya és alul a víznek árja, azért a víz az úr.”
Toka 2024. 03. 02. 09:55
Előzmény: #92  Attila1970k
#97
...sajnos problémát jelentene, mert tudod a bűnösöknek a börtönben a helye, én meg inkább a palávert nézem...s szeretnem ha Te is szabadlábon élvezhetnéd a madárcsicsergést.
Peterbond 2024. 03. 02. 08:48
Előzmény: #90  stock53
#96
"Nagyon utálom a korupciót,mert nem vagyok benne,ez a bajotok nektek is és másoknak is     Üdv!."
.
Ertem en hogy van egy kis erkolcsi hianyod. Csak azt nem ertem hogy ezt miert vetited ki masokra? Vagy igy konnyebb a tukorbe nezni? Mondogatod hogy sebaj mindenki mas is ilyen elvtelen csak nekik nincs lehetoseguk?
.
Igy konnyebb aludni hogy azt mondod mas is lopna hazudna csalna ? Tenyleg igy nezed a vilagot?
nyuszibroker 2024. 03. 02. 08:39
Előzmény: #94  signal2
#95
Anyakönyvi hivatali dolgozo szerint a kórházban meghaltak nagy része vérmérgezésben hal meg. Látja a halotti bizonyítványokon, teljesen el van keseredve... 
signal2
signal2 2024. 03. 02. 06:49
Előzmény: #90  stock53
#94
Igen elvagyok, csak éppen el kellett menekülnöm az országból, mert a gyerekeim az iskolában lószart kapnak, nem oktatást, mert mindenhonnan ömlik az uszítás és a gyűlölet, mert ha gáz van, nem kapod meg a megfelelő eü ellátást.
Ember, pont az a baj, hogy az állam a feladata végzése helyett az emberekre borította a pénzt. Persze, hogy sokan elvannak. Még. Aztán majd amikor napi szintű lesz a vízkimaradás, a kátyúk miatti defekt, a kórházi fertőzés miatti halál, majd pislog mindenki.
Törölt felhasználó 2024. 03. 02. 06:15
Törölt hozzászólás
#93
Attila1970k 2024. 03. 02. 04:27
Előzmény: #91  Toka
#92
De ha mondjuk a korrupciós pénzből vennék az Appeninnt, és felmenne 2000ft fölé 560 ról, akkor gondolom az nem jelentene számodra problémát!?
Toka 2024. 03. 02. 00:33
Előzmény: #90  stock53
#91
Igy van, főleg a korrupcio a baj....meg nekem még bajom a fékek és egyensulyok rendszerének műkődésképtelensége....a végrehajto, az igazságszolgáltato és a tőrvényhozo hatalmi ágak nem teljes körű szétvállása es fuggetlensége....ja meg az ócska propaganda....kik azok akik ezt beveszik....mert beveszik...képesek szinte 100 százalékban visszaadni.
stock53 2024. 03. 02. 00:00
Előzmény: #87  Toka
#90
Sziasztok!Tudjátok olvasom,hogy az új üstökös aki az asszony szoknyája mellett,egész jól elvolt a luxusban megtért.Most mindent feltesznek egy lapra,Márki-Zay és a többiek lapát, a cilinderből előkerül az új megmondó ember.Csak az a baj,hogy hiteltelen ,szépen lehúzza majd akiket tudd és érdekes már pártot is alapit,de biztos tele van pénzzel, birni fogja a bukszája?Tudjátok,ahol minden szar,mégis a sirásokat olvasva milliókért tőzsdézünk,egy évben háromszor megyünk nyaralni,étterembe akarsz menni asztalt kell foglalni,mert nem tudsz leülni, 480-as benzinnél anyáztatok,nem a Dáciákkal van tele az ország stb.Az tény,hogy lehetnénk előrébb is, van és hol nincs közbeszerzés,korupció,de a sok megmondó ember azért nagyon jól elvan.Nagyon utálom a korupciót,mert nem vagyok benne,ez a bajotok nektek is és másoknak is     Üdv!.
Toka 2024. 03. 01. 23:28
#89
Mindenesetre a konzervativ jobboldal szavazóinak nagyon szimpi.Pontosan azt mondja amit hallani akarnak....reméljuk azt is fogja tenni.
Toka 2024. 03. 01. 23:17
Előzmény: #87  Toka
#88
....jót szoktunk rohogni még a nikotinoskezu volt kasler m8miszteren...nagy kár hogy o már nincs...de jo a matolcsy mikor forgatja a szemeit...jo a zsiroshaju nagy marton...igen jo mindegyik szinte.A paksi csavo is jo volt, alig fért be a székbe.
Toka 2024. 03. 01. 23:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#87
Eleg okosnak tűnik pedig.....én mindig meghallgatom....demeter szilard meg egy fotelt kért jogy az 5 munkanapjan tudjon legalabb az 1iken olvasni....hat ha ilyenekkel meg a palaveres arcokkal kell megkuzdenie eselye nagy...addig meg nézem a palávert meg az agóinia remelhetoleg utolso szakaszát, jót lehet rajt rohogni...ma hazaleptem belehalkgattam az a sapkás csáko volt...vmi csaj hivta aki a felsobb hatalomban hisz...marha jo volt....ennyi marhát egy helyen...mondjuk jovo héten megint hivom majd oket.....
Törölt felhasználó 2024. 03. 01. 22:56
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2024. 03. 01. 22:54
Törölt hozzászólás
#85
Törölt felhasználó 2024. 03. 01. 22:49
Törölt hozzászólás
#84
badsector1
badsector1 2024. 03. 01. 22:01
#83
"Rengeteg kérdést kapok, sokan kérik a politikai állásfoglalásomat olyan fontos politikai kérdésekről, mint az Európai Ügyészséghez történő csatlakozás, elszámoltatás, Magyarország viszonya az Unióval és a NATO-val, hazánk viszonya az orosz-ukrán háborúhoz, a világ vezető hatalmaihoz és a szomszédaihoz. Kérdeznek az euró bevezetéséről, a kisebbségek helyzetéről, az oktatás leépüléséről és az egészségügyben valamint a szociális szférában uralkodó áldatlan állapotok felszámolásáról és persze a mindent elborító korrupcióról, kivagyiságról.
Sokminden mellett ezekre a kérdésekre is igyekszem válaszolni március 15-én 15.00 órakor. 
Az ünnepi rendezvény és egyben zászlóbontás helyszínével még a hétvégén jelentkezem.
Csak együtt sikerülhet, legyünk minél többen és mutassuk meg, hogy nem félünk és hogy közösen képesek leszünk új hazát építeni!"
Toka 2024. 03. 01. 20:35
#82
Mindenhez ért...igazi szakértő.https://images.app.goo.gl/UxKapArW4jvWLZr69
Toka 2024. 03. 01. 20:32
Előzmény: #80  Toka
#81
Még az a kopasz gyerek is csatlakozhat hozzájuk...az is igen értelmes, pont oda való...müsorvezetőnek meg az a fiatal csóka, aki olyan okosan eloadja magát...nem jutveszembe a neve...na Kohan Matyi...értelmes nagyon...igazi tehetség...már béget is kicsit.....na ő lenne a bemondo a csatornán.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek