Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
user01
user01 2024. 03. 19. 15:39
Előzmény: #319  hekki
#320
Azt mondod, hogy széthullóban a fidesz?
Nosza....
hekki 2024. 03. 19. 15:18
Előzmény: #318  hekki
#319
Végén még kiderül hogy a haver cége is kapott innen onnan ner pénzt akár mp-n keresztül. 
Jó bulik lehettek, lesz borkais videó is? :)
user01
user01 2024. 03. 19. 14:57
Előzmény: #315  hekki
#317
"Amúgy ha tanulmányozod szingapúrt rájössz hogy miért is jobb egy erős vezető mint a koalíciós demokratikus mutyizás."
 
Ja, ezért mondom, hogy tanulmányozd Hitlert!!!! 
user01
user01 2024. 03. 19. 14:55
Előzmény: #315  hekki
#316
Nem lejárt lemez, most ia azt hallgatod, arra alapszik a fidesz propagandája.
hekki 2024. 03. 19. 14:52
Előzmény: #314  user01
#315
Jaj. Hitler lejárt lemez.
Amúgy ha tanulmányozod szingapúrt rájössz hogy miért is jobb egy erős vezető mint a koalíciós demokratikus mutyizás.
user01
user01 2024. 03. 19. 14:46
Előzmény: #312  hekki
#314
Éltem Kádár alatt, nem is keveset, rühelltem, ahogy Orbán diktatúráját is.
Azt pl. tudtad, hogy Hitler 1933-ban felhatalmazási törvénynek hívta a rendeleti kormányzást? 
 
Tanulmányozd Hitlert, és megérted Orbánt.
hekki 2024. 03. 19. 14:44
Előzmény: #308  ronaldinyo
#313
Azért az nem olyan egyszerű. Pressmannek hamarabb lesz vége. Nincs messze november. 2025 Februárban már nem lesz itt nagykövet. 
hekki 2024. 03. 19. 14:41
Előzmény: #302  user01
#312
Te meg még nem láttál diktatúrát. Ami itt van az nem az.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 19. 14:15
#311
Péter Magyar1 n.  · Elfogadva több biztonsági szakember ismételt tanácsát és a családom kérését, tekintettel az egyre sűrűsödő fenyegetésekre, a mai naptól elfogadom a felajánlott 24 órás személyi védelmet a saját és hozzám közel állók biztonsága érekében.Tudom, hogy a maffia hasonlóan működik, Palermo-ban és Budapesten és ahogy Paolo Borsellino és Giovanni Falcone maffia ellenes olasz vizsgálóbírók elleni gyilkosság is mutatja, a politikai háttérrel rendelkező szervezett bűnözők támadásai ellen sajnos nincs biztos védelem. De legalább megpróbáltuk.Köszönöm a nyilvánosság támogatását!
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 19. 14:14
#310
Péter Magyar18 ó.  · A HVG “oknyomozó” újságírója az imént egy bűncselekmény útján a rendőrségtől kiszivárogtatott hamis állítások tömkelegét tartalmazó rendőri jelentésről írt cikket a volt feleségemmel 2020. december 29-én lezajlott családi vitánk kapcsán. Véleményem szerint ezzel maga az újságíró is bűncselekményt követett el.Ahogy azt korábban leírtam, tudomásom volt róla, hogy készült rendőri jelentés, mivel többek között ezzel is próbáltak nyomást gyakorolni rám a válásunk során. A jelentés tartalmát most március 16-ig nem ismertem. Ekkor tárta azt elém az újságíró, aki egyértelműen jelezte, hogy a rendőrségtől kapta azt meg. A háttérbeszélgetésen tételesen cáfoltam a jelentésben szereplő durva és hamis állításokat, de mivel egyértelművé vált számomra, hogy az újságíró részese az ellenem indult karaktergyilkosságnak (talán nem igényel magyarázatot, hogy miért ad át egy rendőr egy ilyen belső jelentést), a beszélgetésünket letiltottam.A cikkben és a jelentésben foglaltakkal szemben a valóság az, hogy az egész történés egy megrendezett színjáték volt.A feleségem nem félt tőlem, előtte lévő este baráti vacsorán vettünk részt Gulyás Gergelynél, ahonnan nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztása és 10 perc üvöltözés után a volt feleségem távozott.Másnap reggel hazajött és közölte, hogy elviszi a gyerekeinket vidékre pár napra (ők ekkor a sogoroméknál tartózkodtak). Én jeleztem, hogy ebbe nem egyezem bele. Az, hogy ő haragszik rám, a szíve joga, de a gyerekeinket nem viheti el, mert közös szilveszterezést terveztünk velük. Ebből egy heves szóváltás akult ki közöttünk, miközben ő pakolta a gyerekek ruháit. Miután átmentünk egy másik gyerekszobába, ő továbbra is kitartott amellett, hogy elviszi a gyerekeket, miután közöltem vele, hogy addig ne menjen el, amíg ezt nem beszéltük meg, sarkon fordult és teljesen szürrelális módon elkezdett a szuterénben lévő szoba ablakán kifelé csomagokat hajigálni és kimászni az akkor ott megjelenő testőr karjaiba. Sem nem akadályoztam abban, hogy kimenjen a szoba ajtaján, sem az ablakból nem húztam vissza, onnan ő maga mászott le és ment ki végül a konyhaajtón és indult el a szolgálati gépkocsihoz. Miután külön gépkocsival odaértünk a sógoromékhoz , a testőrök a testükkel akadályoztak meg abban, hogy a saját gyerekeimhez odamenjek. Ekkor jeleztem nekik, hogy ha ezzel a tevékenységükkel nem hagynak fel, akkor a sajtóhoz fordulok. Azóta már bánom, hogy ezt nem tettem meg.A jelentés végig azt a narratívát visszi, hogy én agresszívan kiabáltam, miközben a volt feleségem nyugodtan lépett fel, miközben mindketten feldúltak voltunk.Számomra az ablakos, testőrös jelenetből rögtön világossá vált, hogy egy előre megrendezett színjátékról van szó, hiszen a testőrök korábban soha (!) nem jöttek fel az utcától 66 lépcsőre lévő házunkhoz.Az egész eljárásra, ahogy a későbbi KEHI vizsgálatra is azért került sor, hogy a válasunk során nyomást gyakoroljanak rám, esetlegesen lemondjak a gyerekeim felügyeleti jogáról. Ha a volt feleségem valóban félt volna tőlem, vagy bármilyen atrocitásnak ki lett volna téve, akkor egyrészt 4 hónappal később nem békülünk ki, másrészt ma nem heti váltásban nevelnénk a közös gyermekeinket közös felügyelettel.Sajnálom, hogy a családunk olyan helyzetbe került, hogy köszönhetően a rogáni propagandának és az ehhez asszisztáló HVG/nek egy régi családi vitánkon csámcsog majd az ország, de innen is jelzem, hogy ez sem tántorít el attól, hogy közeli jövőben a kormánytagok közreműkődésével elkövetett súlyos bűncselekmények kapcsán rendelkezésemre álló bizonyítékokat nyilvánosságra hozzam. Ezt követően a propaganda sem fogja megmenteni a lemondástól a kormányt.Én a családi életünk belső ügyeit továbbra sem fogom kiszivárogtatni, pedig lenne mit bőven. Ahogy gondolom sok családban.Ui.: ha már tényleg oknyomozó újságírót akart volna játszani a hvg propagandistája, akkor esetleg feltárhatta volna, hogy az állami testőrök arra vannak-e, hogy családi veszekedésekbe beleszóljanak és a miniszter férjét megakadályozzák, hogy a gyermekeihez odamenjen. Nyilván csak nekem tűnt fel az összefüggés a között, hogy 3 év után szivárogtatnak ki egy ilyen jelentést (ami alapján egyébként soha nem indult eljárás) és a március 15-i rendezvényünk sikere között. Dezső Andrásnak ez nem tűnt fel, ő teljesítette a küldetést, hogy most a rogáni és a gyurcsányi propaganda kéz a kézben ezzel legyen tele, elterelve a figyelmet a közösen elkövetett bűnökről.Ne hagyjuk, hogy ők nevessenek a végén!
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 19. 14:11
Előzmény: #307  ronaldinyo
#308
megmondta pressmann hogy vége .ugye ugye
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 19. 14:11
#307
Péter Magyar6 ó.  · A ma reggelt az ATV-ben kezdtem, a holnapot pedig reggel 10.00-kor a Fővárosi Nyomozó Ügyészségen fogom, ahova elkísérnek jogi képviselőim, többek között dr. Bárándy Péter, volt igazságügyi miniszter.Ahogy a mai műsorban is elmondtam, ha az ügyészség holnap a Völner-Scahdl (és társai!) ügyben kíván meghallgatni, akkor elmondom a hatóságnak a rendelkezésemre álló összes információt és ezt követően a nyilvánosságot is tájékoztatom a történtekről, ami után a kormány nem tehet mást, minthogy lemond.Rogán Antalnak üzenem, hogy izzítsa az egyik magángépét és mielőbb keressen olyan országot, ahonnan nincs kiadatás. Mert ugye, a börtön ablakába soha nem süt be a nap…
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 19. 14:06
#304
Péter Magyar20 p.  · A háttérben a nagyapám, Erőss Pál, legfelsőbb bírósági bíró, akit a Jogi Esetekben való szerepléséért, szelídségéért és ízes magyar (szatmári) beszédéért egy ország imádott. A műsort hat millióan nézték és viccesen rajtaragadt a Jogerőss Pál név. Ő róla írta tegnap a rogáni propaganda legalja, az origo nevű szennylap, hogy megbízható kommunista bíró volt a Kádár-rendszerben. Arról az emberről, aki 1956-ban fegyverrel harcolt a hazájáért, soha nem volt párt tagja, ellentétben a Fidesz politikusainak egy részével ügynök sem volt. Arról az emberről, aki még a kommunista rendszerben egyedüliként lemondott a bírói pozíciójáról, amikor a kommunista belügyminiszter bele akart szólni a munkájába. Ő volt az az ember, aki hozzám hasonlóan 1989-ben kapott először útlevelet és utazhatott először nyugatra. Ő akkor 56 éves volt, én 8. Emlékszem, hogy amikor először meglátta a csodás osztrák alpesi házakat a gyönyörű muskátlikkal, könnybe lábadt a szeme. Ő volt az, aki az állam ügyvédjeként megpróbálta visszaszerezni a spontán privatizáció során szétlopott vagyon egy részét. Ő volt az, aki már ügyvédként rengeteg szegény honfitársunknak segített teljesen ingyen. Szintén ő vezette a “Ne féljetek!” Alapítványt, amellyel segítettük a 2006-os Fidesz megemlékezésen megsérült embereket. És ő volt az, akit Orbán Viktor középkereszttel tüntetett ki és akinek temetésén a Kúria fideszes elnöke mondott búcsúbeszédet. Mivel a szelídség mintaképe is volt és mindig úgy köszöntött, hogy Áldás, békesség, csak annyit üzenek a a szerencsétlen rogáni janicsároknak, hogy szégyelljétek magatokat.Bárhogyan is kapálóztok, nem fog sikerülni bebizonyítani, hogy rossz családból származom. Ellentétben a fidesz vezetőivel, nálunk sem ügynökök, sem kommunista párttagok nem voltak. “Csak” Mádl Ferenc és Erőss Pál, református lelkészek, sváb gazdák és még sok-sok igaz magyar ember.
user01
user01 2024. 03. 19. 13:58
Előzmény: #300  hekki
#303
A hazátlan mihasznák 5% alatti párt, kiegészítve irányított Fideszes átszavazókkal. Ha szorul a hurok, akkor nem lesz olyan Orbánnak,  hogy azok nácibbak, kell majd neki azok szavazata is.
user01
user01 2024. 03. 19. 13:55
Előzmény: #300  hekki
#302
2 millió szavazat a Fidesz választási rendszerében egyharmadhoz se elég.
Te még nem láttál diktatúrát bukni.
hekki 2024. 03. 19. 13:50
Előzmény: #300  hekki
#301
*Megmarad 2 millió 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek