Köszönöm,hogy szántál rám egy ilyen részletes választ és remélem még kapcsolatban tudunk továbbra is maradni.Májusban olvastam Tőled az IQM-ről a RAAQ-kal kerülő spaccal az usa piacra.Tájékozódtam és elkezdtem folyamatosan vásárolni és a mai napon is bővitettem.Azt is köszönöm,hogy mindig frissited a közleményeket és megosztod velünk.A mai hirek szerint a quantummé / D.Trump/ a jövő és a Te észrevételedre hatással a QNT -be is beszáltam mikor a tőzsdére került.Az már szépen gyarapszik ,mert Mag 7 már nem tud annyit menni,mert már nagyon drágák szerintem.Ajánlanám Neked esetleg két rv.-met UMC és ASX/ASE/ jó áron vannak még,mert nélkülözhetetlenek a MAG 7-nek.Az IQM.re visszatérve már nem igéret,hogy majd jó lesz,mert már adja át a Q gépeket a megrendelőknek.Az USA ker.minisztériuma is a napokban rendelt gépet.Lengyelországban a héten adták át első gépüket.Szeretettel Üdvözöllek!