Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hekki
hekki 2024. 03. 19. 13:49
Előzmény: #297  user01
#300
Az a helyzet, hogy mindenki tudja. De ha borul a bili, és tényleg durva bizonyítékot ad be a napokban, és tegyük fel, emiatt lemond a kormány, akkor miben bízik? Új választás lesz, és azon ha megint nyer a fidesz? Utána mi lesz? Mert lehet, hogy 3 millió szavazóbol megmarad millió, és azzal még mindig nyerő pozícióban maradnak. Ettől még a fideszes hívők nem fognak rá vagy az ellenzékre szavazni. Lesz egy erős mi hazánk 20% körül, egy 40% körüli fidesz, és a resztli. 
user01
user01 2024. 03. 19. 13:42
Előzmény: #296  hekki
#299
Ott-one
user01
user01 2024. 03. 19. 13:42
Előzmény: #296  hekki
#298
Keresd meg az oo-one eseteddel, talán tud segíteni pár bizonyítékkel, hogy a maffia károsított meg téged.
user01
user01 2024. 03. 19. 13:41
Előzmény: #295  Labanc
#297
Nincs ebben semmi különös, a fideszmaffia az ő esetében jelenleg az agyonhallgatás taktikáját alkalmazza.
Majd változik ez is.
hekki
hekki 2024. 03. 19. 13:37
Előzmény: #295  Labanc
#296
Gyorsan kifulladt a sztori. Év végére elfelejtjük, hogy ilyen is volt 
Labanc
Labanc 2024. 03. 19. 13:24
#295
Annyi minden történik Magyar Petivel, mégis úgy tűnik, mintha ez a fórum kihalt volna :))
bronz 2024. 03. 18. 07:01
#294
Azért elég érdekes helyzet, hogy most az is próbálja besározni Magyart, aki nélkül K. Endre pedofil segéd nem kaphatott volna kegyelmet.
user01
user01 2024. 03. 18. 06:45
Előzmény: #290  bronz
#293
Orbánról ezer ilyen történet kering, és belőle kinézem, hogy tettei után orvosi látleletek is készültek.
user01
user01 2024. 03. 18. 06:38
#292
Magyarról meg annyit, hogy ez most "kicsit" más, amint a korábbiak (Momentum, MZP, stb.) voltak. 
Nagyon más.
Nem is hiszem, hogy az álellenzékiek most azzal kampányolnának, hogy Magyarra kellene szavazni.
 
Ja igen, már itt vannak az álellenzékiek. :-)
Most az lesz a feladat, hogy a bizonytalanok meg ingó fideszesek inkább ne szavazzanak.
user01
user01 2024. 03. 18. 06:33
Előzmény: #287  hekki
#291
Merthogy?
Veszekedések után elváltaķ. Sok házasság végződik így, és nagyon nem is titkolták, hogy elváltak.
Ha testi sértésik mentek volna, akkor azt láthattad a képernyőn, végtére is Varga közszereplő volt. A kórházi jelentések is ekőkerültek volna. 
Hanjól értem Varga akkor hítva ki a mellé beosztott rendőröket, amikor el akart költözni, vinni magával a gyerekeket, és azt Magyar nem engedte. Mármjnt a gyerekek apja. 
Varga reakciója az, amit meg is tett, ha nem tudod megoldani a veszekedéseket, akkor el kell válni. Igen, ezt kell csinálni. Jól tették. 
bronz 2024. 03. 18. 06:05
#290
Pedofityesz lefosta a bokáját, hogy pénteken még a rengeteg buszoztatással se jött össze akkora tömeg nàluk, mint Magyar Péternél buszoztatás nélkül?!
Igen, ez ciki.
Reagálni is kell rà valamit. 
Mit tudsz erről az emberről, Judit?  Kb. így mehetett szvsz.
Egy most már biztos, Magyar nem a pedofityesz trójai falova, hanem valós kihívó.
Családot belekeverni pedig igen hányingerkeltő, ez fordítva fog elsülni a pedofilfelmentők társulata szàmára.
Apropó! Balog Zoltán lemondott már az őt támogató reformátusokkal együtt?!
Révész Máriusz lemondott már?
O1G, mint fő felelős,mivel az ő emberei adtak kegyelmet, lemondott már?
ronaldinyo 2024. 03. 18. 03:55
Előzmény: #264  hekki
#289
Ja viktor ezt meg azt mondta, és hazudik mindig, a sátánt szolgálja , egy bukott ember ugy ahogy lucifer.👹
ronaldinyo 2024. 03. 18. 03:51
Előzmény: #287  hekki
#288
Fidesz öngolt rugott ezzel💀
hekki
hekki 2024. 03. 18. 01:57
Előzmény: #285  ronaldinyo
#287
Ennyi. Még mielőtt megnevezte volna a pártját, már meg is bukott. 
Varga Judit reakciója beszédes. 
https://youtu.be/Rrp-cfmXtag?si=PM5pJFPVaw8YLjQa
Szerintem lesz folytatása, pedofíl botrány után most jönni fog a kapcsolati erőszak. 
ronaldinyo 2024. 03. 17. 21:19
Előzmény: #285  ronaldinyo
#286
a fidesz megbukott.saját magának ásta a vermet és most beleesett-földet rá
ronaldinyo 2024. 03. 17. 21:06
#285
Péter Magyar1 ó.  · Hallod-e te Rogán Antal?!Tényleg azt gondolod, hogy ha a suttogó propaganda azt terjeszti, hogy többször megvertem a gyermekeim anyját és többször rendőrt kellett hívni hozzánk, akkor ezzel eltántorítasz minket attól, hogy tégláról téglára visszavegyük a hazánkat? Itt jelzem, hogy ha bármely sajtóorgánum, vagy más jogi személy, vagy akár magánszemély ilyen állítást megfogalmaz, akkor azokkal szemben egyenként büntetőeljárást kezdeményezek, mivel ezen vádak totálisan abszurdak és minden valóságalapot nélkülöznek.Ahogy már az első interjúmban elmondtam, ismerem a hatalom működését, mindenre fel vagyok készülve, a legmocskosabb eszközök bevetése csupán annak a visszaigazolása, hogy a hatalom valóban tart tőlem és valóban oda ütök, ahol az a legjobban fáj nekik, így egy bizonyos határig éppen ez tesz annyira ütésállóvá, hogy ezek a nemtelen, szánalmas próbálkozások leperegjenek rólam. Ez a bizonyos határ a családom. A volt feleségem mindig a három gyerekem anyja lesz és ezért a családom része marad. Ha azzal vádolnak (persze nem nyíltan, csak aljasul, arc nélkül sejtetve, hiszen a vád hamis, nem igaz), hogy én őt valaha is bántottam, azzal nemcsak engem támadnak vagy a közös múltunkat gyalázzák meg, hanem őt is bántják, megalázó helyzetbe hozzák. Ami ennél is súlyosabb: itt a három kiskorú gyermekünkről is szó van, akiket bármi áron megvédek, ha rajtuk keresztül támadnak, az olyasmi, amit sosem fogok büntetlenül hagyni. Az olyan, módszeresen, titkosszolgálati eszközökkel a suttogó propaganda révén terjesztett rágalmat, mint a családon belüli erőszak, nem lehet félvállról venni. És ebben a saját jó hírem védelme az utolsó a szempontjaim közül.Azt is elmondtam az első interjúmban, hogy a hatalom nyomás alá akart helyezni az első különköltözésünk során és ehhez többek között egy, egészen tegnapig általam nem ismert tartalmú titkosított rendőri jelentést is felhasználtak.Két hete megkeresett az egyik legnagyobb online hírportál oknyomozó újságírója azzal, hogy egy, a 2020. december 29-i családi vitánk után a hatalom által készített és betárazott titkos rendőri jelentést kapott meg a rendőrségtől (!) és annak tartalmáról kíván beszélni velem. Így tegnap végre megismerhettem azt a jelentést, aminek készítésekor engem nem kérdeztek meg. A sejtésem beigazolódott, egy szimpla családi vitánkat valótlan állításokkal sikerült izzadtságszagúan úgy kiszínezni, hogy a jelentés azt sejtesse, hogy én erőszakosan léptem fel a feleségemmel és az akkor őt védő állami testőrökkel szemben. A valóság persze egészen más volt. Arról volt pusztán szó, hogy egy veszekedés után a volt feleségem bejelentette, hogy egy általam nem ismert időszakra és helyre elviszi a közös gyerekeinket, amibe én nem akartam beleegyezni. És ahelyett, hogy ezt felnőtt emberek módjára sikerült volna négyszemközt rendeznünk, az eljárásba bevonásra kerültek az állami testőrök, akik konkrétan megakadályoztak abban, hogy a gyermekeimhez odamenjek. Én ezzel az esettel akkor nem álltam a nyilvánosság elé, éppen a gyermekeink védelme érdekében. A kapcsolatunk rendezése után többször kértem a volt feleségemet, hogy megismerhessem a titkosított jelentést, ami tudomásom szerint a belügyminiszter és a miniszterelnök asztalán is járt. Mindig elutasítást kaptam. Hogy a rendőri jelentés tartalmának nagy része hamis, fiktív elemekből áll, onnan is tudható, hogy amennyiben nem így lett volna, akkor mind a testőröknek, mind az érintett kormánytagoknak hivatalból feljelentést kellett volna tenniük. Ilyet természetesen sosem tettek, hivatalos eljárás sosem indult ellenem, mivel a cél nem is ez volt, hanem hogy fogható legyek. Ahogy mindenki az a rendszerben.És mi történik most? Miután a Karmelita is szembesült az uralkodásuk 14 éve alatti legnagyobb politikai kihívással és meglátták, hogy március 15-én 50 ezer ember gyűlt össze ingyenes utaztatás és állami sms-ek nélkül a független, megvesztegethetetlen új politikai erő zászlóbontására, pánik üzemmódba kapcsoltak és attól sem riadtak vissza, hogy súlyos bűncselekményt elkövetve a rendőrség átadja egy újságírónak azt a rendőri jelentést, amit én sohasem láttam és aminek elkészítésekor engem nem hallgattak meg. A minimum egy ilyen helyzetben, hogy a rendőri vezetők azonnali nyilvános vizsgálatot rendelnek el annak kiderítésére, hogy ki és milyen célból, kinek az utasítására adta át a szenzitív személyes információkat és rengeteg valótlanságot tartalmazó hivatalos iratot az újságírónak.Innen is jelzem továbbá, hogy ha bármilyen sajtóorgánum az érintett, bűncselekmény útján kiszivárogtatott hamis jelentést vagy annak részeit nyilvánosságra hozza, vagy annak tartalmáról információkat szivárogtat, akkor szintén büntetőeljárást kezdeményezek ellenük, hiszen a személyes adatokat és szenzitív információkat tartalmazó iratot nem lehet nyilvánosságra hozni, különös tekintettel arra, hogy hivatalos eljárás az ügyben sosem indult.Elkerülhetetlen egy ilyen helyzetben továbbá, hogy amennyiben ez az irat valóban a rendőrségről került ki, vállalva a szakmai felelősséget, lemondjon az országos rendőr főkapitány, illetve vállalva a politikai felelősséget, távozzon a belügyminiszter.Amennyiben pedig az újságíró valótlanságot állított és a nekem megmutatott jelentést nem a rendőrségtől kapta, azonnal indítsanak hivatalos eljárást annak kiderítésére, hogy az irat hogy került ki a rendőrségről.Kiegészítés: Magyarországon a családon belüli vagy kapcsolati erőszak ezer szálon kezeletlen, megoldatlan probléma, a mindenkori kormányok fájdalmas adóssága. A kormányzásra aspiráló harmadik erőnek, legyen annak köze hozzám vagy bárkihez, kiemelt helyen kell kezelnie ezt, hiszen nők és gyerekek százezrei szenvednek a bántalmazástól - persze akad nem egy férfi is az áldozatok között. Ehhez a munkához számos szakmai szervezet tudása és tapasztalata áll rendelkezésre, mi őket fogjuk meghallgatni és rájuk támaszkodva fogunk dolgozni azért, hogy a magyar otthonokban mindenki biztonságban érezhesse magát. Zéró toleranciát hirdetünk a bántalmazás minden formájára, legyen bárki az elkövető vagy az áldozat.
ronaldinyo 2024. 03. 17. 21:01
#284
kérdem én -miért nem volt magyar himnusz a magyar péter rendezvényén? na??????
ronaldinyo 2024. 03. 17. 19:50
#283
jo nagy átverésben az emberiség,az összes politikus kiszolgálloja a háttérhatalomnak-mind bűnöző.sajnos  magyar péter -kétlem hogy árral szemben menne .vagy tudna menni.itt van nemsoká a globális diktatura és az emberiség nem tud mit csinálni-ezt csak egy Valiki tudja megállitani és végképp eltörölni.
Second Wave 2024. 03. 17. 18:59
Előzmény: #277  Heisenberg
#282
Nagyon egyszerű, ezek a kezdeményezések voltak olyan értékesek, mint MP indulása, egy baj volt velük, nem a megfelelő időben jöttek. 
Ahogy a baloldal ismételt 2006-ban; akkorra még nem alakult ki velük szemben a mindent elsöprő változtatási igény... 
Szerintem ez a pont a kegyelmi üggyel jött el a fidesz esetében, legalábbis magamból kiindulva :-) 
Szóval most van itt az idő, hogy felnőjenek a kis pártok, majd meglátjuk, hogy ki aratja le a babérokat, a kiábrándultak szavazatait, mert belőlük most jó sok van. 
Emiatt nem érdemes mondatról mondatra elemezni MP szavait, gyakorlatilag bármilyen erőnek patikamérlegen kell adagolnia a mondandóját, különben kicsinálják 100 nap alatt, mint D209-et. Szóval biztonsági beszéd volt, hoztam is ajándékot, nem is került semmibe. 
Aki meg eddig összeállt ferivel, az végső soron politizálhat, két madarat talál egy kővel: hatalomban tartja ov-t, gátolja annak leváltását, de legalább elmondhatja, hogy keményen ov ellenes. Bravó. 
Mert a "megfelelő idő" mellett ami még fontos lenne, a megfelelő, hiteles jelölt. Úgy tűnik, hogy a sok vállalkozó közül egyelőre MP az, akinek sikerül a hitelességet megszereznie, és ha van esze egyszerre szipkázza el a fidesz kiábrándultakat és a balra "fintorogva" szavazókat. 
bagolyles 2024. 03. 17. 13:47
Előzmény: #271  Heisenberg
#281
Egyet értek önnel, de mikor ,és kivel lehetne változtatni a jelenlegi helyzeten ?

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek