Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc 2024. 06. 24. 21:52
Előzmény: #6282  Second Wave
#6300
Elvonó kell, ha első vonalban akar maradni.
Vagy koalíció Pálffyval, Fletóval, lenne közös témájuk. 
Eisenburgprofesszor 2024. 06. 24. 21:01
#6299
A bálványotok átvette az EU-s mandátumot, talán mára kijózanodott. 
Second Wave 2024. 06. 24. 20:48
Előzmény: #6287  Peterbond
#6298
Igen. 
Amit MP és a 2. vonalbeli fityesz tol, az a gonzo marketing / bulvár. Ez arra jó, hogy az alaphangot megadja. 
Ez a piszkos munka. Egy rétegnek tetszik, lájkolják ezerrel, de aki ezt végzi, az ledarálja magát, kiírja magát a komolyan vehető jelöltek közül.

o1g nem csinálja ezt, hanem csináltatja. o1g okos. Legyél te is olyan okos, mint o1g. (ez MP-nek szólna). 
Erre külön ember / csapat kell, nem csinálhatja egy kormányfő várományos. 
o1g pl. soha nem kommentel be más pártocskák elnökeinek posztja alá, nemhogy a 2.-3. emberek posztja alá. 
aquila non captat muscas - sas nem vadászik legyekre 

MP-nek a választásokra meg kell nyernie a fidesz szavazók egy értelmezhető hányadát. Az alja eléggé beállt ov-re, nehéz dió oda betörni, + ezzel a fehér cipős városi stílussal nehéz is lenne. Valamelyik hádában vegyen már egy vintage kockás tsz-elnök zakót és kezdje el komolyan venni magát, attól majd jól komolyan veszik. Az alapszektoros meccs fotó az pl. jó volt. A nép egyszerű gyermeke, egy közülünk.
Second Wave 2024. 06. 24. 20:23
Előzmény: #6286  Vali
#6297
Köszi! Értékelem az iróniát :-)  
Csak szűk családi körben politizálok... egzisztenciális okok miatt. 
Pedig olyan egyszerű lenne jól csinálni... 
Zanza2 2024. 06. 24. 20:22
Előzmény: #6282  Second Wave
#6296
Két év alatt a választók mindent elfelejtenek.
Persze, ha hetente lesznek ilyen bulik....
badsector1
badsector1 2024. 06. 24. 19:31
Előzmény: #6293  offshort
#6295
sok kényszer nercég van, akik belátták, hogy inkább beállnak sorba
badsector1
badsector1 2024. 06. 24. 19:29
Előzmény: #6291  badsector1
#6294
igazad van, automatikusan átvettem a szövegből. :))
offshort
offshort 2024. 06. 24. 19:28
Előzmény: #6291  badsector1
#6293
hehehe .... 
miből gondolja a Török Gábor hogyha egy ner-es dezertál a tiszához,
akkor nem teszi tönkre a fidesz? 
még a haláltusájukban is lesz annyi erejük 
(mert már megkerülhetetlenül elburjánzottak a gazdasági életben) 
hogy magukkal rántsák a fuldoklót!
abban a pillanatban elesik a közbeszerzésektől és abban a pillanatban rászál a nav! 
ez az első kanyar! 
aztán jön a többi fideszesgciség! 
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 06. 24. 19:27
Előzmény: #6291  badsector1
#6292
Van valamilyen mélyebb oka annak, hogy ezt a politikai söpredéket elitnek hívod?
badsector1
badsector1 2024. 06. 24. 19:17
#6291
"Arra a kérdésre, hogy a NER-es gazdasági elit átigazolhat-e a Tiszához, az elemző azt válaszolta, hogy „a pletykák szerint ez a mozgás nemcsak valószínűsíthető, hanem már zajlik. Sőt, már a választás előtt elkezdődött. 
Magyar Péternek fontos, hogy a gazdasági világgal kialakítsa a kapcsolatát. 
De szerintem az is kérdés, hogy ez a politikai elitet is elérheti-e. 
A Fideszben már megy a suttogás azzal kapcsolatban, hogy ki lesz az első, aki elindul a Tisza Párt felé”.„Olyan ez, mint amikor bent ülünk a szobában, érezzük a füstszagot, de nem vagyunk biztosak abban, hogy a vacsora készül, vagy a tető lángol, és méregetjük egymást, hogy ki lesz az első, aki kiszalad az ajtón. Ilyesmi zajlik most, figyelik egymást a fideszes politikusok, hogy lesz-e dezertőr” – mondta Török Gábor.
A politikai elemző májusban a Telex stúdiójában is azt mondta, sokan vannak a Fidesz-táborban, akik kacsintgatnak Magyar felé"
    
orbán halad a bukás útján, még a gazdasági ner elitnek is jobb lesz MP.
ronaldinyo 2024. 06. 24. 19:16
Előzmény: #6289  ronaldinyo
#6290
minimum felturbozták patás ördögnek-közben meg a didesz az.mert ugye a gerenda és a szálka.meséje
ronaldinyo 2024. 06. 24. 19:13
Előzmény: #6288  ronaldinyo
#6289
én nem tudom .néztem a felvételt,de nekem itt susmuss van-nekem ez nem koser
Peterbond 2024. 06. 24. 19:05
Előzmény: #6282  Second Wave
#6287
"Mondjuk legjobb lenne, ha elhagyná a bulvárt, mert nem a vv10-et kell megnyerni, meg nem győzikét kell lenyomni a nézettségi versenyben."
.
Trupm után és látva a Fidesz Média kampányait és MEGAFON tevékenységét biztos vagy te ebben? Mert én egyre kevésbé.
Vali 2024. 06. 24. 18:40
Előzmény: #6282  Second Wave
#6286
Ismét szívemből beszélsz. Hallhatóan (vagy olvashatóan, vagy egy másik képzavar .)) benned van a spiritusz + józan paraszti, vedd a kezedbe a dolgokat! :))
ronaldinyo 2024. 06. 24. 18:31
#6285
embörek messze még 2026-elég elinditani a választási hajrát 2026 januártol-3 honap elég .nem számit addigmi van.ki mit mond meg propagál-ugyis mindent elfelejt a választo.
badsector1
badsector1 2024. 06. 24. 18:20
#6283
"Segítség a magyar közmédia propagandistáinak. 
Íme a német köztelevízió tudósítása főműsoridőben a TISZA Pártról. 
Látod ezt Papp "Hírhamisító" Dániel?"
https://fb.watch/sVlyBm2cD8/
Second Wave 2024. 06. 24. 18:09
Előzmény: #6280  Bandi_ujonc
#6282
Szerintem még ez korai verdikt. 
Onnan induljunk, hogy értelmes ember nem megy politikusnak... Valami hendikepje mindnek van. 
Azt magam is tartom, hogy MP-nek is van mind dolgoznia (saját magán), de ezek a skillek többnyire tanulhatók.
Mondjuk legjobb lenne, ha elhagyná a bulvárt, mert nem a vv10-et kell megnyerni, meg nem győzikét kell lenyomni a nézettségi versenyben.
Pl. még egy olyan forgatókönyvet el tudok képzelni, hogy MP átadja az államférfi szerepet, és ő marad a Tisza egyik arca, de minielnök nem lesz. Amiért erre tippelek:
1) hónapokkal ezelőtt egyszer beszélt arról, hogy 3 hónap múlva lehet, hogy nem ő lesz itt. Mivanmivanivan? Akkor ezt nem nagyon propagálták, de szerintem nem volt véletlen. Valamelyik partizános interjúban volt.
2) Jelenleg is ő az alelnök. Alelnök. Mi sem egyszerűbb, mint pozícióba tenni egy elnököt.
De ez csak egy forgatókönyv.
3) MP nem hülye, lehet, hogy ezek nem annyira véletlenek. Kicsit úgy tűnik, mintha tányező akarna lenni, de nem első, nem kormányzó erő...
.
A másik forgatókönyv az, hogy MP fejleszti magát, leszoktatja magát a kényszeres szereplésről, nyilvános sörözgetésről, megtanul beszéd és aktivitás előtt 3-4 levegőt venni.
Írtam korábban, hogy kellene egy kommunikációs tréner, akkor leugattak a fanok. Esetleg érdemes lenne mégis meggondolni. Ha ez történik, akkor folytatódhat vele a sikersztori, és a pártépítés után akár váltópárt is lehetne.
.
+ az is egy forgatókönyv, hogy behúz még pár ilyen szükségtelen botrányt, azt végleg elvágja magát mint komolyan vehető szereplő.
------------
A bulikázós anyagot nem tartom végzetesnek, még a lejáratós oldalak sem tudtak semmit felmutatni tényszerűen, csak a szöveges gyalázkodás ment. De szükségtelen volt odamenni is, de ha már ott van, az ottani aktivitás védhető is lett volna egy kis ésszel és türelemmel... Videózták, na bumm. Most mondom, hogy bárhová megy videózni fogják, figyelni fogják az internet forgalmát, figyelni fogják a beszédét. Kit puszil meg, közben hol van a keze. Mindent. Ha gondja van ezzel, akkor keressen és építsen fel egy elnököt.
Second Wave 2024. 06. 24. 17:48
Előzmény: #6276  _Sigorszky
#6281
:-) 
Már kinőttem abból, hogy népszerűségre hajtsak, 
ha népszerű akarnék lenni, akkor CBA-s fagyit árulnék 100 Ft/ gombóc áron a békemeneten nó vor, nó dzsendör, nó májgrésön feliratú pólóban.
.
Nem találok szavakat arra, hogy egy ilyen Mark Hüttét, akinek az életcélja a magyarok gyalázása (állítólag), egy ilyet megszavaz o1g Nato vezetőnek. Ez jelzi, hogy mennyire arányt tévesztett a mi géniuszunk, ártó petivel azt hitték, hogy nekünk lehet szavunk ebben a kérdésben, és talppal beleálltak a hollandba. Most meg behúzott farokkal megszavazzák. Ettől még az is hasznosabb lett volna politikailag, ha már induláskor nyilvánosan mellé állnak.
"Kiosztottunk egy két sallert és tockost..."

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek