Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs ma, 05:30
Előzmény: #6738  badsector1
#6746
Kohn elpanaszolja a rabbinak, hogy döglenek a libái.
- Mivel eteted őket?
- Szemes kukoricával.
- Az a baj. Etesd ezután darával!
Kohn egy hét múlva ismét panaszkodik, hogy még mindig döglenek a libái, pedig darával eteti őket.
- Mert szamár vagy! . - mondja a rabbi. - zabbal etesd őket!
Pár nap múlva Kohn megint siránkozik, hogy hiába eteti zabbal a libáit, mégis pusztulnak.
- Ostoba fajankó vagy, miért nem árpával eteted őket?!
Másnap megint megy Kohn:
- Rabelében, hiába próbálkoztam az árpával, megdöglött az utolsó libám is!
- Most már egy libád sincs?
- Egyetlen egy se.
- Kár. Pedig még annyi jó ötletem lett volna...
___________ Gyurcsány-féle receptek a kétharmados vereségekre ______________
2014. tömbösödés
2018. külön lista, választókerületenként "közös”, pontosabban összehangolt jelölt (ez a koordinált indulás)
2022. összefogás
...
2026. pedig még annyi jó ötletem lett volna
Shortelek kedd, 14:03
Előzmény: #6742  badsector1
#6745
Ügyes.
signal2
signal2 kedd, 12:25
Előzmény: #6743  Dehogynincs
#6744
Alapítványi rendszer megszüntetése, Alkotmánybíróság, eleve minden bebetonozott pozíciót lehet törölni, stb. 
Dehogynincs
Dehogynincs kedd, 11:55
Előzmény: #6741  signal2
#6743
Mi az a tényleges hatalom, amit feles többséggel még nem lehet elvenni, de kétharmaddal már el lehet?
badsector1
badsector1 kedd, 10:58
#6742
"Holnap hajnalban a TISZA Párt és a magyar emberek képviseletében Kijevbe utazom. Apaként nem tehetek másként.
A tegnapi szörnyű orosz rakétatámadás a kijevi gyermekkórház ellen mindenkit megdöbbentett. Nincs háborúzó gyerek. Ők nem tehetnek semmiről. Még esélyük sem volt az életre.
Mi magyarok, jobb- és baloldaliak közösen utasítjuk el az erőszakot és háborút. Szolidárisak vagyunk, a gyermekek egészsége és a biztonsága a legfontosabb számunkra. Ezért rendkívüli humanitárius akciót szervezünk.
A Medspot Alapítvány segítségével jelentős mennyiségű egészségügyi és orvosi eszközt juttatunk el a legjobban rászoruló helyi kórházaknak. A magam nevében, magánszemélyként 1 millió forintot ajánlok fel az Alapítványnak. 
Ha szeretnétek csatlakozni az akcióhoz, akkor kérem, hogy ma délután 17.00 óráig hozzatok kötszereket, bébiételeket, vitaminokat, gyerekvitaminokat, vérnyomásmérőket, vércukormérőket, pelenkát, konzerveket, tésztát vagy rizst a Medspot Alapítvány székhelyére (1126. Budapest, Derkovits utca 10). Továbbá átutalással is segíthetitek a háború legkiszolgáltatottabb áldozatait, a gyerekeket. Az összegyűlt forrásokból az Alapítvány gyógyszereket és egészségügyi eszközöket juttat el a kórházaknak.
Közvetlen utaláshoz a MedSpot Alapítvány bankszámlaszáma: 16200010-10068182
A közlemény rovatba kérjük, írd be megjegyzésként: "adományozás - TISZA”, valamint írj e-mail címet is, ha szeretnéd, hogy kapcsolatba lépjen veled az Alapítvány.
“ Aki egy életet megment, az az egész világot menti meg.” "
    
Orbán a gyilkosok, Magyar Péter az áldozatok oldalán áll. 
Ez oriáai különbség a két politikus értekrendje között.
signal2
signal2 kedd, 09:46
Előzmény: #6739  Dehogynincs
#6741
Ezt majd eldönti a TISZA. Ha úgy áll, hogy szüksége lesz rá a kormányváltáshoz. (Az megint csak mellékesen, hogy sime többséggel nem éri meg levátani a fideszt, mert a tényleges hatalmat azzal még megtartják.)
Dehogynincs
Dehogynincs kedd, 09:43
Előzmény: #6736  Shortelek
#6740
Mindig rárepülsz Gyurcsány nevére, de most igazán érdekelne, hogy mi rosszat mondtam róla #6734-ben.
Azt signal2 mondta róla többször is, hogy az összefogás majd jól szemmel tartja.
Dehogynincs
Dehogynincs kedd, 09:01
Előzmény: #6735  signal2
#6739
Melyik párttal kössön koalíciót a tisza?
Két érdemleges párt maradt: a fidesz és a tisza.
Melyik párt fog még a porondra fölkapaszkodni vagy visszakapaszkodni a megsemmisüléséből szerinted?
badsector1
badsector1 kedd, 08:47
Előzmény: #6737  Shortelek
#6738
Ha már ez a barom nem vonul vissza, akkor ne csak a fidesznek hozzon szavazatot, hanem mpnek is.
Shortelek kedd, 08:19
Előzmény: #6733  signal2
#6737
Érthetetlen mp minek foglalkozik annyit gyurcsánnyal, egyáltalán nem veszélyes rá, akkor mi a fenének kell gyurcsányozni, ez egy beidegzõdés lehet, amit a fidesztõl hozott magával. Nagyon sokat hibázik, még tart az euforia, de ezt el is lehet veszteni és megint ott leszünk, hogy orbán leválthatatlan, lehet amúgy se lehet.
Shortelek kedd, 08:13
Előzmény: #6734  Dehogynincs
#6736
Mindig gyurcsány:))
signal2
signal2 kedd, 07:22
Előzmény: #6734  Dehogynincs
#6735
Épp amellett érvelek, hogy nem szeretném, ha egyedül váltaná le. A koalíciót most is jobbnak tartom.
Dehogynincs
Dehogynincs kedd, 06:30
Előzmény: #6733  signal2
#6734
Te most azt hiszed, hogy MP egyedül fogja leváltani Orbánt és nem kényszerül koalícióra?
Az összefogás mellett úgy érveltél, hogy benne van ugyan Gyurcsány, de a koalíciós társak szemmel fogják tartani.
MP-t nem lehet szemmel tartani?
Elolvastam az eredeti interjút is és nem láttam benne semmi olyat, ami felérne a kegyelmi botránnyal, a nyugdíjpénztárak kifosztásával vagy a 2006-os nagygyűlés utáni karhatalmi harcászattal.
signal2
signal2 hétfő, 23:49
#6733
“ A Media1 észrevette, és ezt később a Ringier Hungary, a Blikk kiadója is elismerte, hogy Magyar Péter, a Tisza Párt alelnöke ismét utólag, megjelenés után radikálisan módosíttatott egy vele készült interjút a Blikk Online-on. Jelentősen átírták az interjú címét, és egy fontos, Gyurcsány Ferencet érintő mondatot kihúztak a szövegből. Ráadásul kiderült, hogy az újságíró, aki Magyar Péter kérésének engedelmeskedett, nem tájékoztatta sem az olvasókat, sem a feletteseit a megjelenést követő, utólagos változtatásokról. ”
Vali hétfő, 21:46
Előzmény: #6731  Second Wave
#6732
Volt szó platformokról, bár sztem először a vajaskenyér legyen kész, aztán a szalámi. Másfelől, nem érdekel hogy hogy hívják ha beindul országos szinten egy pl. Bódis-féle felzárkóztatási program, az oktatás minősége, az egészség és egészséges környezet és működő demokrácia nemzeti érték lesz. 
Nem tartanám viszont ördögtől valónak egy  jóval későbbi fázisban a Momentummal és a Kutyákkal választási párt létrehozását. Az olimpia nem nemzeti érdek, amíg két 80plusszos szülő devizahitelszintű kihívás a családoknak, merthogy az idősgondozás pl. az egyik legjobb ner-biznisz. 
A demokrácia-deficit okán visszatartott uniós pénzek hazahozatalát egyáltalán nem szorgalmazom, kivéve, ha közvetlenül (egyébként állami feladatot ellátó) civil szervezetekhez jut. Van már elég kilátónk (sámlink) és a magántőkealapok duzzadása is megoldott.:)) 
Second Wave hétfő, 20:58
Előzmény: #6727  Vali
#6731
"az ellenzéki szavazók egyes számú megfontolása, kiről képzelhető el, hogy látótávolságba kerül vele a fidesz hatalmának megdöntése." 
Ezért ment akkorát MZP az előválasztáson, hogy megverte DK-t (D1 nap, azaz 1. döbbenet napja), 
és ezért kapott ki csúfosan az éles választáson (D2 nap, azaz 2. döbbenet napa), mert az emberek előbb meglátták benne az eső elhozóját, aztán a kampány alatt miferink egyértelművé tette, hogy ki a kapitány ("arra nem számítottam, hogy hátulról is lőnek" ©MZP)
De nem értik, szerencsére. Így van remény, hogy a klasszikus (!) baloldali értékeket egy arra érdemesebb figura fogja majd képviselni (én nem hiszek benne, de abban igen, hogy az egyensúly érdekében egy kicsit arra is szükség van...). Szóval egy ilyen "operátor" tagozatot el tudok képzelni MP néppártjában is, persze nem főszerepben. Max. fűszerként :-)
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 20:40
Előzmény: #6720  signal2
#6730
Igazából az az irracionális, hogy a momentum vezetése és tagjai akár egy percig is racionálisnak hitték az irracionális választókat.
A választók nem olvasnak pártprogramokat, fingjuk sincs arról, hogy mit tesznek az ep-képviselők, hacsak nem csimpaszkodnak a brüsszeli ereszeken meztelenül.
Aszerint szavaznak, amit a hatalom göbbelsi propagandája sulykol vagy amitől félnek.
Számomra kellemes meglepetés volt, hogy a háborútól kevésbé félnek, mint a pedofíliától.
Vali hétfő, 20:40
Előzmény: #6720  signal2
#6729
Tovább az értékek képviseletéről: A Momentum párt lett, mert vki beletette a pénzt, majd hosszan keresték, mit képviseljenek. A DK születését sem a népakarat kényszerítette ki, hanem Gyurcsány gründolta, állítólag tett bele pénzét (azért előtte rendesen feltőkésítette anyapártja, volt miből). Most itt van két működő szervezet, mely értékmentés, értékképviselet címen keres és talál magának okot a továbblétezésre, és létükre nem Orbán jelenti a kihívást.  Az örök mantra: ...mert egy normális demokráciában. De ez már rég nem normális demokrácia, előbb azzá kell tenni. 
Dehogynincs
Dehogynincs hétfő, 20:31
Előzmény: #6710  Shortelek
#6728
Én mintát látok abban, hogy az összefogás pártjai mind egy szálig rosszabb listás aránnyal és kevesebb mandátummal jöttek ki az ep-választásból, de az összefogásból kimaradó mihamó átlépte a küszöböt és még mandátumhoz is jutott és a szintén kimaradó kétfarkúak is növelték a listás arányukat.
Ez erősebb érv mint a te messiáskodásod, mert önkényesen úgy veszed, hogy csak MP volt jókor, jó időben, jó helyen és elhanyagolod azt a tényt, hogy az összefogás pártjai is ugyanakkor és ugyanott indultak, ahol a tisza. Ők is ugyanúgy jó helyen voltak, ugyanúgy jókor, de az összefogástól eltérően nem cipelték magukkal a kétharmados (gyurcsányos) vereségek hosszú sorát.
Mivel magyarázod, hogy Gyurcsányba viszont rendkívül kevesen látták bele a messiást?
Vali hétfő, 20:18
Előzmény: #6720  signal2
#6727
"...ez teljes mértékben irracionális viselkedés' margójára: Magyarországon szerintem egyszer történt "racionális" viselkedés, amikor visszaszavazták a szocikat azzal, hogy ezek már úgyis megszedték magukat. DDD Tréfát félretéve, kb. tizedszer kéred számon a honoráló szavazást. Próbáld már megérteni, amit MP megjelenése előtt sem sikerült: az ellenzéki szavazók egyes számú megfontolása, kiről képzelhető el, hogy látótávolságba kerül vele a fidesz hatalmának megdöntése. Ez minden magas elv és érték érvényrejutásának előfeltétele, addig az értékek csak költészet: fiction és fújhatjuk az erkölcsi magaslatainkat.
badsector1
badsector1 hétfő, 19:49
#6726
"Folyik az operatív munka a TISZA Párt központjában. Köszönjük a rengeteg javaslatot, támogatást. Napról napra többen vagyunk. Szombat óta több, mint ötezren adták le jelentkezésüket a honlapunkon keresztül a TISZA Pártba.
Év végére mi leszünk Magyarország legjobban szervezett politikai közössége.❤️🤍💚
ui.: Hallod-e te Gulyás Gergő, látom a kormányinfón a bulizási szokásaimmal foglalkozol és visszhangzod a saját propagandátok aljas hazugságait. Én eddig nem akartam a te bulizási és egyéb szokásaiddal fárasztani a nyilvánosságot, de ha gondolod, változtathatunk ezen. Nekem még hazudoznom se kellene😉"
badsector1
badsector1 hétfő, 19:08
Előzmény: #6723  Istvan78
#6725
Csak az mtvaban több mint 3000-en dolgoznak.
csendben hétfő, 19:06
Előzmény: #6720  signal2
#6724
Azt nem érte,ha ilyen szuper itthon a viktori rendszer,mi a fenét keresel még Bécsben és nem itthon segíted a rendszert?...... Egyszer már mondtam Neked: én nem osztom az észt,hogy Bécsben mit és hogyan kellene csinálni.....
Istvan78 hétfő, 18:54
Előzmény: #6720  signal2
#6723
Mondj már pár új hazugságot MP-től! A 2000 ügynököt már ismerjük. Ahányszor már elmondtad azt, hogy sokat kamuzik, kellene lennie legalább húsz esetnek a tarsolyodban, bizonyítékkal megtámasztva.
Istvan78 hétfő, 18:52
Előzmény: #6718  jofej
#6722
Ugye te mondtad, hogy te megérted a hatalmas NER korrupciót, mert hát senki nem állná meg, hogy ne szerezzen meg korrupcióval tíz és száz milliárdokat. Azt mondtad, ML-t se kéne elítélni emiatt. Ezzel azt mondtad, hogy ha valaki ellopja a villamoson valakinek a pénztárcáját, vagy betöréssel szert tesz pár százezer forinra, az bűnöző, az menjen csak börtönbe, de ha valaki milliárdokra tesz szert korrupcióval, NER kapcsolatai révén, őt nem kell bántani, hisz érthető, megbocsátható a viselkedése, hisz nehéz megállni, hogy ne tegye zsebre a milliárdokat.
Aki ilyen otromba hülyeséget beszél, az ne kritizálja MP-t. 
badsector1
badsector1 hétfő, 17:37
Előzmény: #6720  signal2
#6721
Momentum is megkapta az esélyt a nolimpia után, pedig lehetett volna helyettük olyanokra is szavazni akik addig jól dolgoztak.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek