Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz szombat, 06:50
Előzmény: #6239  Dehogynincs
#6240
Mindent be fog vetni ellene a Pedofidesz, ez borítékolható, mert reális veszély a pedofilmosdatók szavazóinak csökkenésével,hogy 2026 fej-fej mellett fog zajlani és bukhatnak 16 év után.
Dehogynincs
Dehogynincs szombat, 06:41
Előzmény: #6237  bronz
#6239
Karácsonyra is hasonlóan szálltak rá. Követték az autóját és a kormánypropaganda azt harsogta, hogy szabálytalanul parkolt vagy a buszsávot használta, pedig nem is ő vezetett, hanem a sofőrje.
Hornék és Medgyessyék is használtak titkosszolgálati eszközöket. Csurkát is figyelték.
Dehogynincs
Dehogynincs szombat, 06:36
Előzmény: #6233  euler
#6238
Ez nemcsak ezt a rezsimet írja le, hanem az előző kormányokat is.
Az egyetlen különbséget a nominális számokban (250, 400, 600 ezer forint) látom. Régebben ezek a számok kisebbek voltak, de reálértéken nagyjából ugyanenekkora összeget jentettek.
bronz szombat, 06:36
#6237
Magyarnak jobban kell vigyáznia.
Pedofilkegyelmező Pedofidesz és a Pedomegafon mindent el fog követni a lejáratása érdekében. Lehet, hogy már ez is ennek a része volt.
https://24.hu/belfold/2024/06/21/magyar-peter-bulizott-a-belvarosban-de-provokatorba-utkozott-kivezettek-a-szorakozohelyrol/
Dehogynincs
Dehogynincs péntek, 20:11
Előzmény: #5901  spy
#6236
Istvan78 péntek, 19:19
Előzmény: #6234  Istvan78
#6235
Elnézést, a másik topikba szántam.
Istvan78 péntek, 19:16
Előzmény: #6233  euler
#6234
Ez így van, ebben a gyűlölködő, hiszterizált, erőszakos politikai miliőben, ami nálunk van, számítani kell a provokációkra. Még olyan békés országban is, mint Dánia, nemrég megtámadták az utcán sétáló miniszterelnököt, megütötték. 
euler péntek, 18:28
Előzmény: #6232  csendben
#6233
Ez a valóság. Ennek a hatásától jobban fél a rezsim mint Magyartól:
.
"A magyarok 15-20 százalékának nincsenek anyagi gondjai, a lakosság harmada-negyede viszont szegénynek tekinthető (...)
A válaszadók szerint a szűkös megélhetéshez havi nettó 250 ezer forintra lenne szüksége az embernek, az átlagos megélhetéshez havi nettó 400 ezer forintra van szükség, a gondtalan élet pedig 600 ezer forintnál kezdődik. (...)
Ugyanakkor a válaszadók 45 százaléka – családi vagy házastársi támogatás nélkül – nem tudja biztosítani még a szűkös megélhetéshez szükséges anyagi feltételeket sem. (...)
Mindent összevetve a válaszadók több mint háromnegyede (76 százalék) az átlagos jövedelmi szint alatti csoportba tartozik.
Emellett a háztartások kétharmadának gondot jelent a napi kiadások fedezése, és a magyarok harmada nem tudna megbirkózni egy váratlan 100 ezer forintos kiadással."
Egyensúly Intézet: A magyar lakosság harmada-negyede szegénynek tekinthető
csendben péntek, 17:30
Előzmény: #6231  combo
#6232
Tisza 30%: egy korszak vége és egy új kezdete... Hogy tetszik a valóság? :-)
combo péntek, 16:52
Előzmény: #6229  ronaldinyo
#6231
Ezt már hallottuk MZP-vel is... De a remény hal meg utoljára. De ígérjétek meg, hogy az ötödik kétharmad után elgondolkodtok azon, amiről írogattam, és nem felejtitek el 2 év alatt. :)
signal2
signal2 péntek, 16:47
Előzmény: #6229  ronaldinyo
#6230
Nem személy vagy párt vált le egy kormányt, hanem a nép.
ronaldinyo péntek, 16:06
Előzmény: #6228  ronaldinyo
#6229
sosem lsz orbán leváltva-vagy magyar péter vagy marad ez örökké
ronaldinyo péntek, 16:05
Előzmény: #6226  Bandi_ujonc
#6228
tulajdonképpen 43 éves -most már férfivá kell válnia felnőtté.viszont akkor hogyan szól a fiatalokhoz?bármi lesz amit a fidesz kitalál rola -nem kell elhinni sőt le kell sarni a propagandát.ha orbán nem bukik 2026 ban akkor sosem az a kérdés háttérhatalom akarja e pétert-vagy orbánt akarja.és viszont a sors keze az lesz-ugyhogy nem kell görcsölni-
ronaldinyo péntek, 16:02
Előzmény: #6225  Bandi_ujonc
#6227
igen-le akarják járatni mindenáron-nem fog sikerülni-minnél jobban erölködnek annál nagyobbat buknak-én akkor is rá szavazok ha akármit kiáltanak rá.
Bandi_ujonc péntek, 15:11
Előzmény: #6225  Bandi_ujonc
#6226
Szóval szerintem le kell állnia a piával, egyéb dolgokkal.
Utána jöhet, hogy nem tizen-huszonévesként viselkedik, ezzel együtt ezt a ner-es stílusú öltözködést, viselkedést is elengedheti. 
Aztán meglátjuk.
Bandi_ujonc péntek, 15:06
Előzmény: #6223  ronaldinyo
#6225
Ez megint mp?
ronaldinyo péntek, 14:32
Előzmény: #6223  ronaldinyo
#6224
régi szép időkben ilyeneket lecsaptak.
ronaldinyo péntek, 14:30
#6223
Sokat beszéltem arról, hogy a gyűlöletre csak a szeretet lehet az egyetlen igaz válasz. Sokan kértétek hogy menjek el pihenni. Igazatok volt. De lehet, hogy ez Magyarországon mostanában nem fog menni.Tegnap este több tucat fiatal társaságában jó hangulatú buliban táncoltunk a belvárosban, amíg egy fideszes, fizetett provokátor tönkre nem tette az esténket. Ez a férfi már a korábbi estéken is követett minket. Egy célja volt, hogy csapdába csaljon. Külön hangsúlyozta, hogy ő lesz az, aki engem tönkre fog tenni. Nem tudom, mi az oka annak, hogy Magyarországon irritál valakiket, hogy több tucat fiatallal együtt táncolunk és selfizünk. A fiatalok a pultnál sorban rendelték az italokat, engem is meghívtak néhányra. Aztán váratlan dolog történt.A provokátor először a pult mellett állt, onnan kamerázott. Aztán közelebb jött, a fiatalok arcába kamerázott, vállalhatatlan trágárságokat kiabált felém, mindent elkövetett, hogy balhé legyen. Sajnos sikerrel járt.Hiába kértük, hogy hagyja abba és a telefonjából törölje azokat a felvételeket, amiknek az elkészítéséhez sok fiatal nem járult hozzá, vagy legalább hagyja abba a filmezést. Miután a családomat és a gyerekeimet is a szájára vette, kikaptam a kezéből a telefont, aminek fizikai fenyegetés lett a következménye. Lökdösni kezdett, fizikailag fenyegetett engem és a velem szórakozókat.Több mint 30 percig követett az utcán, fiatal egyetemisták segítettek megakadályozni hogy nagyobb baj történjen. Ezúton is köszönöm a fiataloknak, hogy velem voltak. Amit a kormánypropaganda állít, az esetről, abból egy szó sem igaz, sem zaklatás, sem hasonlók nem történtek. Az egész esetről rendelkezésünkre állnak a videofelvételek. Minden olyan sajtóorgánummal szemben eljárást indítunk, akik a tényeket szándékosan elferdítik.Az elmúlt hónapokban nem csak a barátaimmal, a szeretteimmel, a volt feleségemmel, de a gyerekeimmel való kapcsolatomat is igyekezett tönkretenni a propaganda és provokátorok hada.Lelkileg borzasztó megterhelő heteken vagyok túl. Ember vagyok, hibáztam.Mindenkitől elnézést kérek, akit a történtekkel megbántottam.
ronaldinyo csütörtök, 23:30
#6222
Mivel magyar Péter.kepviselo.orbanek nem mernek hozzá nyúlni.mint a hímes tojást.es ő lubickol mint hal a vízben.
ronaldinyo csütörtök, 23:26
Előzmény: #6220  ronaldinyo
#6221
Elsikâlnak

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek