sityaki

Regisztráció: 2020-03-05 14:09:09

Hozzászólások száma: 2 826

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 11:28


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 2
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

6 166
2026. 05. 30. 10:45
265 804
2026. 05. 30. 11:13
43 608
2026. 05. 30. 10:41
211 149
2026. 05. 30. 11:37

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-08-09 16:35-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-12 09:57-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Politizáljunk!" topikban - 2025-10-19 07:38-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Politizáljunk!" topik #214 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Személyeskedés, troll

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN TAKARODJ !!! péntek, 11:28
Bizony, bizony, ráadásul könnyen.
MIÉRT VAN AZ EMBER A FÖLDÖN ? szerda, 02:18
😆
Lakás/Ingatlan árak topik kedd, 23:12
Gyerekként én is így laktam. Négy testvér, dolgozó apa,  otthont fenntartó anya. Felnőttként látom igazán, mennyire nem volt a szüleimnek könnyű. Nem tudtuk, hogy apánk egy szelet kenyeret vitt magával ebédre. Viszont nem adok meg "mindent" (ha ezen anyagiakat értünk) a gyerekeinknek. Nem ez az út.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! kedd, 14:05
Kenyeres, próbáltad már tisztázni magadban egyszer is, miért is támogatsz valójában országot kifosztó tolvajokat? Hogy neveltek téged?
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! hétfő, 01:45
Hogy értené szegény?
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 01:49
Mondjuk, Sulyok első pillanattól kezdve a jogászkar szégyene. Egy semmirekellő, hazudozó szervilis zugügyvéd.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! vasárnap, 01:44
gyülekedünk gyűlölködünk kenyeréském?
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! vasárnap, 01:43
Ez a kenyeres még mindig a facebookon él? 😀😀😀
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 00:01
Tény a fenét. Az egészből nem értesz semmit, csak bemásolod a hasonszőrűeknek készült mantrát, elég az nektek, úgy se gondolkoztok rajta 😆
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 17. 11:54
kenyeres még nem gyógyul? 🤡
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 17. 02:50
mindenki számára...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 11. 22:23
Eléggé átlátszó szerencsére, amit teljes erőbedobással nyomsz.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 09. 08:57
Mi a gondod, kenyerespajtás? Vigyázz magadra, sétálj sokat az erdőkben, mert a stressz és a magas vérnyomás... tudod!
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 08. 08:20
Nem nagyon meglepő, ha jellemtelen emberek a fidesz felé orientálódnak :-)
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 07. 07:22
Harcolnak, na 🙃
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 05. 13:11
Ezt a színvonalat, barátom...🤢
Aztán csodálkoztok, hogy undorral fordul el tőletek az emberek többsége...
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 04. 22:14
Nem mondhatni, hogy sokoldalúan tájékozódsz 😭😭😭
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 04. 14:32
Mire gondolsz konkrétan?
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 04. 09:58
Én is szívesen megnéznélek :-))
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 03. 23:07
A hazugság mióta növeli a hitelességet? Te ne tudnád I

friss hírek További hírek