Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kkv14 2024. 03. 02. 19:00
Előzmény: #94  signal2
#100
Hova menekültél , ahol az állami iskolák magas színvonalúak?
Csibefasirt
Csibefasirt 2024. 03. 02. 17:32
Előzmény: #98  badsector1
#99
Baloldali érzelmű emberként mondom, ha pártot alapít, az én szavazatomra számíthat! Még az is lehet, hogy ki is megyek 15-én...
badsector1
badsector1 2024. 03. 02. 16:44
#98
"Idén március 15-én a hatalom ismért zárt körben, válogatott közönség előtt, kordonok mögött ünnepli a szabadság ünnepét.
Mutassuk meg a dicsőséges nagyuraknak, hogy elég volt! 
Mutassuk meg, hogy nem félünk és hogy a haza mi vagyunk mindannyian, nők, férfiak, idősek és fiatalok, vidékiek és fővárosiak, családosok és egyedülállók, keresztények és ateisták, konzervatívok és liberálisak!
Viseljünk kokárdát és lobogjanak a tavaszi szélben a nemzeti zászlók! 
Mutassuk meg, hogy a nemzeti szimbólumainkat senki nem sajátíthatja ki alantas politikai célból!
Mutassuk meg, hogy nem hagyjuk, hogy darabonként ellopják a hazánkat! 
Mutassuk meg, hogy minket sem forintért, sem rubelért, sem dollárért nem lehet megvásárolni!
Legyünk minél többen a legszebb magyar ünnepen, március 15-én 15.00 órakor a belváros szívében és mutassuk meg, hogy “habár felül a gálya és alul a víznek árja, azért a víz az úr.”
Toka 2024. 03. 02. 09:55
Előzmény: #92  Attila1970k
#97
...sajnos problémát jelentene, mert tudod a bűnösöknek a börtönben a helye, én meg inkább a palávert nézem...s szeretnem ha Te is szabadlábon élvezhetnéd a madárcsicsergést.
Peterbond 2024. 03. 02. 08:48
Előzmény: #90  stock53
#96
"Nagyon utálom a korupciót,mert nem vagyok benne,ez a bajotok nektek is és másoknak is     Üdv!."
.
Ertem en hogy van egy kis erkolcsi hianyod. Csak azt nem ertem hogy ezt miert vetited ki masokra? Vagy igy konnyebb a tukorbe nezni? Mondogatod hogy sebaj mindenki mas is ilyen elvtelen csak nekik nincs lehetoseguk?
.
Igy konnyebb aludni hogy azt mondod mas is lopna hazudna csalna ? Tenyleg igy nezed a vilagot?
nyuszibroker 2024. 03. 02. 08:39
Előzmény: #94  signal2
#95
Anyakönyvi hivatali dolgozo szerint a kórházban meghaltak nagy része vérmérgezésben hal meg. Látja a halotti bizonyítványokon, teljesen el van keseredve... 
signal2
signal2 2024. 03. 02. 06:49
Előzmény: #90  stock53
#94
Igen elvagyok, csak éppen el kellett menekülnöm az országból, mert a gyerekeim az iskolában lószart kapnak, nem oktatást, mert mindenhonnan ömlik az uszítás és a gyűlölet, mert ha gáz van, nem kapod meg a megfelelő eü ellátást.
Ember, pont az a baj, hogy az állam a feladata végzése helyett az emberekre borította a pénzt. Persze, hogy sokan elvannak. Még. Aztán majd amikor napi szintű lesz a vízkimaradás, a kátyúk miatti defekt, a kórházi fertőzés miatti halál, majd pislog mindenki.
Törölt felhasználó 2024. 03. 02. 06:15
Törölt hozzászólás
#93
Attila1970k 2024. 03. 02. 04:27
Előzmény: #91  Toka
#92
De ha mondjuk a korrupciós pénzből vennék az Appeninnt, és felmenne 2000ft fölé 560 ról, akkor gondolom az nem jelentene számodra problémát!?
Toka 2024. 03. 02. 00:33
Előzmény: #90  stock53
#91
Igy van, főleg a korrupcio a baj....meg nekem még bajom a fékek és egyensulyok rendszerének műkődésképtelensége....a végrehajto, az igazságszolgáltato és a tőrvényhozo hatalmi ágak nem teljes körű szétvállása es fuggetlensége....ja meg az ócska propaganda....kik azok akik ezt beveszik....mert beveszik...képesek szinte 100 százalékban visszaadni.
stock53 2024. 03. 02. 00:00
Előzmény: #87  Toka
#90
Sziasztok!Tudjátok olvasom,hogy az új üstökös aki az asszony szoknyája mellett,egész jól elvolt a luxusban megtért.Most mindent feltesznek egy lapra,Márki-Zay és a többiek lapát, a cilinderből előkerül az új megmondó ember.Csak az a baj,hogy hiteltelen ,szépen lehúzza majd akiket tudd és érdekes már pártot is alapit,de biztos tele van pénzzel, birni fogja a bukszája?Tudjátok,ahol minden szar,mégis a sirásokat olvasva milliókért tőzsdézünk,egy évben háromszor megyünk nyaralni,étterembe akarsz menni asztalt kell foglalni,mert nem tudsz leülni, 480-as benzinnél anyáztatok,nem a Dáciákkal van tele az ország stb.Az tény,hogy lehetnénk előrébb is, van és hol nincs közbeszerzés,korupció,de a sok megmondó ember azért nagyon jól elvan.Nagyon utálom a korupciót,mert nem vagyok benne,ez a bajotok nektek is és másoknak is     Üdv!.
Toka 2024. 03. 01. 23:28
#89
Mindenesetre a konzervativ jobboldal szavazóinak nagyon szimpi.Pontosan azt mondja amit hallani akarnak....reméljuk azt is fogja tenni.
Toka 2024. 03. 01. 23:17
Előzmény: #87  Toka
#88
....jót szoktunk rohogni még a nikotinoskezu volt kasler m8miszteren...nagy kár hogy o már nincs...de jo a matolcsy mikor forgatja a szemeit...jo a zsiroshaju nagy marton...igen jo mindegyik szinte.A paksi csavo is jo volt, alig fért be a székbe.
Toka 2024. 03. 01. 23:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#87
Eleg okosnak tűnik pedig.....én mindig meghallgatom....demeter szilard meg egy fotelt kért jogy az 5 munkanapjan tudjon legalabb az 1iken olvasni....hat ha ilyenekkel meg a palaveres arcokkal kell megkuzdenie eselye nagy...addig meg nézem a palávert meg az agóinia remelhetoleg utolso szakaszát, jót lehet rajt rohogni...ma hazaleptem belehalkgattam az a sapkás csáko volt...vmi csaj hivta aki a felsobb hatalomban hisz...marha jo volt....ennyi marhát egy helyen...mondjuk jovo héten megint hivom majd oket.....
Törölt felhasználó 2024. 03. 01. 22:56
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2024. 03. 01. 22:54
Törölt hozzászólás
#85
Törölt felhasználó 2024. 03. 01. 22:49
Törölt hozzászólás
#84
badsector1
badsector1 2024. 03. 01. 22:01
#83
"Rengeteg kérdést kapok, sokan kérik a politikai állásfoglalásomat olyan fontos politikai kérdésekről, mint az Európai Ügyészséghez történő csatlakozás, elszámoltatás, Magyarország viszonya az Unióval és a NATO-val, hazánk viszonya az orosz-ukrán háborúhoz, a világ vezető hatalmaihoz és a szomszédaihoz. Kérdeznek az euró bevezetéséről, a kisebbségek helyzetéről, az oktatás leépüléséről és az egészségügyben valamint a szociális szférában uralkodó áldatlan állapotok felszámolásáról és persze a mindent elborító korrupcióról, kivagyiságról.
Sokminden mellett ezekre a kérdésekre is igyekszem válaszolni március 15-én 15.00 órakor. 
Az ünnepi rendezvény és egyben zászlóbontás helyszínével még a hétvégén jelentkezem.
Csak együtt sikerülhet, legyünk minél többen és mutassuk meg, hogy nem félünk és hogy közösen képesek leszünk új hazát építeni!"
Toka 2024. 03. 01. 20:35
#82
Mindenhez ért...igazi szakértő.https://images.app.goo.gl/UxKapArW4jvWLZr69
Toka 2024. 03. 01. 20:32
Előzmény: #80  Toka
#81
Még az a kopasz gyerek is csatlakozhat hozzájuk...az is igen értelmes, pont oda való...müsorvezetőnek meg az a fiatal csóka, aki olyan okosan eloadja magát...nem jutveszembe a neve...na Kohan Matyi...értelmes nagyon...igazi tehetség...már béget is kicsit.....na ő lenne a bemondo a csatornán.
Toka 2024. 03. 01. 20:27
Előzmény: #79  euler
#80
Persze, de azokat a Paláveres arcokat megtartanánk, lenne egy külön csatornájuk.
euler 2024. 03. 01. 20:02
Előzmény: #77  Toka
#79
"ha lesz pártja"
.
Úgy néz ki ez a célja, de kétlem, hogy ez az EP választásig bejegyzésre kerülne, esetleg 2026-ra. De "felkarolhat" egy már bejegyzett, ismeretlen és még tiszta kispártot is.
Ez technikai kérdés. 
Lesznek-e szavazói? Mennyit tud elvinni a fidesztől, alapvetően ez a fontos, mert ezzel tudná megingatni a kétharmadot. Ehhez még "durrantania" kellene valami nagyot, mert most egyelőre a pedofil botrány hullámán utazik. Ha nem durrant akkor leírhatjuk, ugyanolyan sorsra jut mint Simicska, de MZP is ide sorolható.
.
Jelenleg a csodavárás tartja a felszínen, ebből még bármi lehet, de nekem nincsenek túlzott elvárásaim vele szemben. Egy reális elvárás szerintem a kétharmad szétütése. Aztán jön a kérdés, mennyire mély reformokban gondolkodik/gondolkodnak? Mert azt se zárom ki, hogy ha valamilyen csoda folytán bekerülne  a parlamentbe, kisegíti a fideszt a kormányalakításban. (Meredek? Lehet.)
.
Alapvetően azt kellene eldöntenünk, hogy milyen mélyen és alaposan akarjuk eltakarítani a fideszt. Aki megelégszik a reformokkal az gondolkodjon MP-ben, de szerintem ez már kevés, mert akkora a gebasz minden területen.
No meg azt se tudjuk előre megjósolni, hogy a rezsim meddig megy el a demokrácia lebontásában és eszközökben, hogy a hatalmát megtartsa.
Toka 2024. 03. 01. 19:40
#78
Reggel láttam egy két bírkát, hu kemény hogy átvannak itatva a m1, hirtv...dologgal..neha elgondolkodom hogy ezeknek hol van az agyuk...képessek visszamenni a honfoglalasig hogy igazukat megkeressék.Itt a presszoban is voltak, hal istennek eltüntek.Én ha röhögni akarok megnézem a Palávert, ..bár mostanában az a komcsi oreg nincs benne...király volt...ha volt bennem löket telefonaltam is be.
Toka 2024. 03. 01. 19:35
#77
Nekem is szimpi ez a Péter gyerek, majd rászavazok a cimboráimmal ha lesz pártja.
Vali 2024. 03. 01. 19:11
Előzmény: #71  signal2
#76
"ha érdekelné az embereket a teljesítmény": hát ez az. Két élet kevés, hogy minden ell. politikus véleményét meghallgassam, vagy megcsodáljak egy akciót. Ezt a játékot nem piros pontra játsszák. Ahhoz, hogy újra jogállamban éljek, az Orbán-maffiát el kell távolítani a kormányból. Külön nem megy. Pártok párt-célokat szolgálnak, nem tudják meghaladni, nem tudnak egy hangot teremteni, hihető üzenetet küldeni. (A legelkeserítőbb példája az álomvilágnak az árnyékkormány). Ellenzékiként ragaszkodom a józan eszemhez, mely szerint 2+2=4, és ez nem lesz több a vakhitemtől. Akármelyiket támogatom, a változás esélye egy szemmel nem kerül közelebb. A beletás, valóság-érzék ilyen szintű hiánya már csak azért is szomorú, mert látom, ahogy korábban lelkes támogató ismerőseim egyenesen korrumpált ellenzékről beszélnek. Ezzel a hozzáállással - nincs egy hívószó - esélytelen bizonytalanokat szerezni, de a maradék elbizonytalanodik. Erre te azt mondod: jó persze, de képviseleti demokrácia van, úgysem tehetek mást = kvázi az ell. pártok is "leválthatatlanként" viselkednek. Azt kellene megértened, hogy ez az establishment mentalitás nem védhető. Az ellenzéki szavazók többsége nem hívő.
user01
user01 2024. 03. 01. 19:10
Előzmény: #73  hellforceone
#75
Újfent kérdezem, mi bajod van azzal, hogy ha a fidesz széthulliķ?
Jöjjön még öt ilyen. És jönni is fognak.
Orbánnak maradnak azok, akik erkölcsi rendjébe belefér a pedofilokhoz való dörgölőzés, pedofilok segítése, bűneik eltusolása.
signal2
signal2 2024. 03. 01. 18:53
Előzmény: #73  hellforceone
#74
Én nem MP miatt kritizáltalak. Olvasd el újra! 
hellforceone 2024. 03. 01. 18:47
Előzmény: #71  signal2
#73
kritizalhatsz nyugodtan, ettöl a velemenyem nem fog megvaltozni erröl a magyar petikeröl. emlekszem en meg arra, mikor te leirtad ide, hogy X-ert eladnad a szavazatod, szoval hagyjuk mar a kritikat! en semmi mast nem akarok, csak normalitast! Tudom, hogy valamennyit mindig el fognak lopni, de a kurva anyjukat, ne nyomoritsanak mar meg egy egesz orszagot! es hidd el, ha ez a mp-ke hatalomra kerül, ez is azt fogja csinalni. egyik kutya, masik.... a vilag valtozott meg sajnos ebbe az iranyba, semmi, de tenyleg SEMMI nem elég.... na mindegy, megyek is inkabb.
signal2
signal2 2024. 03. 01. 16:51
Előzmény: #67  somogyi
#72
Simicskának sokkal nagyobb valószínűséggel voltak, oszt nem lett belőle semmi. 30 yarddal betömték a száját 
signal2
signal2 2024. 03. 01. 16:49
Előzmény: #70  hellforceone
#71
Az a helyzet, hogy a valódi munka alig érdekel valakit. Ezért a médiát és az emberek többségét nem is érdekli a teljesítmény. Ha érdekelné az embereket, hogy melyik politikus mit csinál, akkor utánanézne, és akkor a média is többet foglalkoznak vele. 
Persze ezek után érdekes, amikor valaki azt írja, hogy elege van a semmit nem csináló politikusokból.
hellforceone 2024. 03. 01. 16:39
Előzmény: #62  somogyi
#70
öszinte leszek, meg sem hallgattam azt, hogy mint mond,  mert annyira hányingerem van töle! Ha ö azert kussolt, mert a felesege politikai karrierjenek nem akart artani - de közben undorodott a rendszertöl... -, akkor miert is kellett 3 zsiros poziciot is elfogadnia es benne ülni egy darabig. nekem itt bujik ki a szög a zsakbol. egesz egyszerüen undrom es hanyingerem van ebböl a kurva aljas, moralt, tisztesseget nem ismerö vilagbol es az ilyen politikus taknyokbol, akiknek akkor jön meg hirtelen a lelkiismerete, mikor latjak, hogy esetleg ök maguk helyzetbe tudnak kerülni! bocs, elnezest, ha nagyon elragadnak az erzelmek, de ahogy egy kedves ismerösöm mondta, akkor ragadnak el egy dologban az erzelmek, ha azok nem közömbösek szamodra - ez amugy teljesen igaz is, ha atgondolja az ember. Nekem nem mindegy, hogy mi lesz az orszaggal, annak jövöjevel, de mar elegem van ebböl a sok senkihazibol, akik az elmult 34 evben nem sokat tettek le az asztalra, de annal többet vettek el rola es vele együtt az orszagtol, a neptöl, miközben mindenki oriasi nemzetbaratnak es vedelmezönek kialtja ki magat. egesz egyszerüen megcsömörlöttem az egesztöl.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 15:53
Előzmény: #67  somogyi
#69
Nem kell robbantania sem - egyelőre. Igazaból, ha csak ugyanezt csinálja, ügyelve a politikai versenytársaktól történő távolságtartásra és arra, hogy mérsékelt, kultúrált módon kritizálja a rezsimet, már révbe érhet. 
oldrider 2024. 03. 01. 15:50
Előzmény: #65  somogyi
#68
Azért még ez Magyarország és nem Oroszország. Viszont ha "nagyon belemegy a dolgokba" - értem ez alatt, hogy politikai szerepet vállal, az tuti kihatással lesz az életére.
somogyi 2024. 03. 01. 15:26
Előzmény: #66  Heisenberg
#67
már irtam korábban, 99 szazalekban biztos vagyok benne hogy vannak elég erős bizonyitékai hangfelvételei. ez akkorát fog robbantani gyerekek hhogy beszarunk behugyozunk. orbánt láttam mostanaban képeken, elég ramatyul néz ki szerintem tudja őis ..... :D
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 15:24
Előzmény: #65  somogyi
#66
A helyzet az, hogy minden ellene tett lépés neki kedvez. 
Persze nyílván nem arra gondoltam, hogy a balatoni kerékpár úton véletlenül és tragikus módon átmegy rajta egy 85 éves nyugdíjas egy kamionnal...:-)
somogyi 2024. 03. 01. 15:17
Előzmény: #63  user01
#65
kitudja mióta készült egyébként erre, kiváncsi vagyok meddig megy el a fidesz, láttok esélyt rá , hogy esetleg az életével kell majd fizetnie ha nagyon bele megy mp a dolgokba? vagy azért annyira nem merészek a fiúk hogy eltennék láb alol mp-t? 
oldrider 2024. 03. 01. 15:15
#64
Remélem sokan ott leszünk Magyar Péter mellett március 15-én!
user01
user01 2024. 03. 01. 15:11
Előzmény: #55  hellforceone
#63

A fidesz szavazóit tudja begyűjteni. Mi a bajod neked azzal, ha a fidesz szavazótábora rendesen megcsappan? A fidesz belülről rohad szét. Megindult a koncon való marakodás. Lesz még itt újabb meg újabb fideszből kiváló "frakció". 
 
Orbán megtarthatja a pedofilsimogatókat.
somogyi 2024. 03. 01. 14:52
#62
nemértem ezt a csunya beirást, mp megmondta tisztán érthetően, eddig azért kussolt mert nem akart az ex felesége politkai karrierjében kárt tenni, teljesen hihető a fazon számomra egyébként, ha letekeritek a face oldalát már 2016 ban a pesti srác boritoképét tette ki, 19 ben tette ki a notre dam leéggéeses posztot amiben az igazi tőkés osztályt magyarázta, azt amit 2024 ben a telex interjún, szóval csigavér, ettől rosszabb már úgysem lehet, egyébként is elég volt már orbánól meg az ellenzékből, dagadt vén csürhe mondja meg mi merre hány méter, ideje a generácio váltásnak, ha meg lopni akar akkor nemigen fog tudni mert nem lesz lassan mit :D 
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 14:50
Előzmény: #58  hellforceone
#61
A politikában sikeresek nem éppen grál lovagok. A fő kérdés számomra sz, hogy MP segithet ennek a rezsimnek a leváltásában, 4 db 2/3 után,  stagnáló ellenzéki pártreferenciák mellett. Szerintem igen, sőt erős igen. A politikai konstelláció elképesztő módon kedvező számára, persze el is b@szhatja. Pont ma jelent meg egy kutatás, ami még NK lemondasa előtt készült. Jelenleg messze a legerősebb párt - fél év alatt cirka 500.000 szavazót szívott magába- a Magyarországi Bizonytalan Szavazók Pártja. Ezek között rengeteg a Fidesztől elfordult szavazó, akik - most mindegy is, hogy miért- de nem fognak jelenlegi ellenzéki partra szavazni. 
Kereslet- kínálat találkozhat.
tommanto 2024. 03. 01. 14:19
Előzmény: #58  hellforceone
#60
jogos amit írsz tényleg hírtelen jött a pálfordulás, no de hihető amit mond abban a tekintetben, hogy ő neki korábban is megvolt a véleménye és undorodott az egésztől.
az a baj, hogy én is undorodom már lassan az egész politikai bagázstól, de talán most eljött valami ici pici remény, hogy ha más nem a 2/3 oda lesz ezeknek a mocskoknak.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 03. 01. 14:15
Előzmény: #55  hellforceone
#59
Ezt mszp-s pártelnök is eljátszotta már. Előadta a hattyú halálát, pártot alapított, mert újra ő akarja kirabolni az országot. Hirtelen büdös lett neki az mszp, de azért 2022-ben jól összefogott vele.
Attól a fickótól is sokan tudnak hányni.
hellforceone 2024. 03. 01. 13:56
Előzmény: #56  Heisenberg
#58
ebben csupan az a rossz, hogy egy olyan viszi el esetleg a szavazokat az urnakhoz, aki nehany even belül  majd valoszinuleg ugyanugy lerabolja az orszagot, ahogy a mostani csürhe! A szememben az, aki egyszerre 3 poziciot is vitt es egyetelen napig is el tudta fogadni a jelenlegi fidesz ertekrendjet, söt, ahhoz aktivan hozza is jarult, nos, még csak nem is ember. Ha mondjuk 5 vagy 10 evvel ezelött lett volna a fideszben, aztan kilepett volna es most jött volna el nala a pillanat, ahol azt mondja, betelt a pohar, tenni kell valamit, akkor azt mondom, igen, talan. Na de ne mondja mar nekem, hogy par honappal ezelött, mikor meg folyt a mezecske, mikor a volt asszonykaja meg a rendszer kegyeltje volt, akkor minden ok volt, majd jött a hirtelen parfordulas. lehet, hogy a pedofil ügytöl kifordult a gyomra es hirtelen felindulastol vezerelve azon kapta magat, hogy... de ne mondja mar nekem, hogy az addig latott lopas, csalas, hazugsag, hazaarulas, nemzetmaniupulacio nem tudta kivagni nala eléggé a biztositekot es valoban a pedofil ügy volt az, ami aztan ahhoz vezetett, hogy betelt a pohar. szamomra nem hiteles es biztos, hogy nem szavazok ra elsö körben. ha netan megis kapna egy eselyt es bizonyit, akkor talan, de en mar teljesen hitevesztett vagyok barmelyiket tekintem is. ha a nep ad neki egy eselyt, OK, ha bizonyit, akkor tölem is kap majd egyet - nem mintha az en egyetlen szavazatom oly sokat jelentene, de akkor sem.
badsector1
badsector1 2024. 03. 01. 13:37
Előzmény: #55  hellforceone
#57
én már azt is eredménynek tartanám, ha az egyik tolvaj banda 4 év múlva váltaná a másikat, mert a bukás legalább kikényszeritené belőlük,hogy legalább valami jót is csináljank, ha nem akarnak újra megbukni.
orbán csak a buta szavazói akaratot valósítja meg, azt látja, hogy bármennyit lop, bármilyen szr egészségügyet és oktatást ad híveinak újra megszavazák, ha megfelelő mennyiségben mossa az agyukat.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 13:28
Előzmény: #55  hellforceone
#56
Tudom, hogy nehéz elfogadni sokaknak, de MP egy politikai termék, amelyik - ellentétben a jelenlegi ellenzéki pártokkal - kepes lehet a szavazóurnákhoz elvinni azokat a bizonytalan szavazókat akiknek a tökük tele van azzal, ami ebben az országban folyik. Ebben vajon mi a rossz?
hellforceone 2024. 03. 01. 13:24
Előzmény: #54  badsector1
#55
menjen mp az edes anyjaba! szinte gondoltam, TUDTAM, hogy ez lesz! elöadja a hattyu halalat, majd egyertelmü, hogy partot kell alapitania, mert majd ö akarja kirabolni az orszagot. erdekes, hogy hirtelen büdös lett a fidesz neki es elkezdett kitálalni! mikor azt a harom poziciot, amit egyszerre vitt egy darabig felajanlottak neki, akkor nem latta, hogy milyen a part, milyen orban, rogan es a többi senkihazi??!! Egy szavat nem szabad elhinni ennek a senkihazi mp-nek sem! Ezek mind hatalomehes, pszichopata, hazarulo kutyak! a ku...va anyjat mp-nek, meg a többinek is! kiakadok, hanyni tudnek, ha mar csak ennek a fickonak a nevet latom valahol! Bocs a kirohanasert, nem ellened volt badsector, de ettöl a faszitol kiraz a hideg!
badsector1
badsector1 2024. 03. 01. 13:12
#54
"Magyar Péternek március 15-re is vannak tervei
A legfrissebb információk szerint Magyar Péter már pártalapításon dolgozik. A jogász közösségi oldalán is arról írt, hogy ideje létrehozni egy új erőt, amely mentes a kormányzati és ellenzéki politikusoktól egyaránt.Varga Judit volt férje pénteken már egy budapesti megemlékezésről posztolt, amelyet március 15-re tervez, az 1848–1849-es forradalom és szabadságharc évfordulójára. Találkozzunk március 15-én délután Budapesten, és mondjuk el, mit kíván a magyar nemzet!– írta Facebook-bejegyzésében Magyar Péter. A találkozó pontos részleteit egyelőre nem ismertette."
    
15-én kapunk egy kis ízelítőt MP támogatottságáról, ennyi idő alatt talán még nem sittelik le.
az utolsó ellenzéki tüntetés 2-3 ezer főről indul, most magyar péter jön.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 13:09
Előzmény: #52  Dehogynincs
#53
Március 15- én be fog mutatkozni az új erő. S szerintem hatalmas tömeg lesz kíváncsi Magyar Péterre. Pontos helyszín meg nem ismert.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 03. 01. 11:56
#52
Ha tényleg pártot alapítanak Magyar Péterék, akkor akár be is jöhet, ugyanis a jelenlegi tehetségtelen ellenzék nem tudja kívülről megbuktatni a kormányt. Ezt mondja a kétharmados vereségek hosszú sora: 2022, 2018 és 2014 is.
Ebből kell lemorzsolni: 54,13% (3 060 706)
Vagy belülről, vagy valamilyen külső esemény kapcsán, de a rezsim hatalomtechnikai szempontból ügyesen kezelte a koronavírus-járványt és orosz-ukrán (arab-izraeli) háborúkat is. Orbán úgy táncol, ahogy Moszkva fütyül és magára haragítja az eu-t és a nato-t, de még mindig nem haragította magára eléggé.
signal2
signal2 2024. 02. 29. 23:39
Előzmény: #47  bikkmakk
#51
Nagyon sok mindent csinált, de tény, hogy azok legtöbbje csak tontott az ország helyzetén.
signal2
signal2 2024. 02. 29. 23:39
Előzmény: #44  badsector1
#50
Lehet ez a véleményed. Csak nem igaz. Menj szépen fel a pártok honlapjaira, facebook oldalaira, és meglátod, hogy bizony nap mint nap ott vannak a tagok az utcán, ott vannak mögöttük a zsakértők, akik programot rírnak, stb. 
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 22:16
Előzmény: #48  Heisenberg
#49
adminisztratív akadályokkal fogják tudni akadályozni az új pártot, a kétfarkú sem tudott 2014ben elindulni a választáson.
"Gondoltuk érdemes lenne 2014-ben újra megnyerni az országgyűlési választásokat. Egy évvel korábban elkezdtük bejegyeztetni a pártot, ami későinek bizonyult, mert másfél év alatt jegyezték be.
Sőt sokáig úgy tűnt, hogy egyáltalán nem akarják bejegyezni. Mert nem csak hogy hülye a neve, hanem az erkölcstelen képzettársításokra adhat alapot, ráadásul nem felel meg a “névvalódiság” törvényi kötelezettségének se. Meg még viccelnek is!
Szeptemberben aztán megjött a papír, hogy bejegyezték a pártot.  Az országgyűlési és az európa parlementi választásról már lecsúsztunk, de az önkormányzatin még épp volt 16 perc az aláírásgyűjtésből. 
Ennyi idő alatt simán össze lehet szedni az aláírásokat. Csak aztán elmentünk sörözni, és elrepült az idő."
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 22:08
Előzmény: #40  Vali
#48
Pártot alakitani a legkevesebb. Azért emlékezzünk mar a fityesz által grundolt álpártokra 2018-2022 ből, akik kizárólag a kampány pénzért alakultak.
bikkmakk 2024. 02. 29. 22:02
Előzmény: #41  signal2
#47
Aha. Kérdezem: Qrbán egy ország tönkretételén kívül mit csinàlt? Ja még a maga nevére is iratta.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 21:49
Előzmény: #42  Heisenberg
#46
Pénz. A politika műveléséhez sok pénz kell. De az induláshoz - bárki, bármit is állít - jóval kevesebb. Főleg, mivel ellentétben a 90' - es vagy akár a 2000 évekhez, az online térben gyorsan lehet szavazót szerezni.Nem kell országos televízió - emlekezzünk csak a fityesz 2002 őszi tüntetésére, amikor is közszolgálti tévét követelt magának, majd jött a HiRtV A Momentumnak kellett tévé, újság, vagy sok pénz? Rögtön 2 mandátumot szerzett 2019 ben az EP választason. Vagy a Jobbik, amelyik csak egy hetilapot birtokolt majd egyből 17%-ot szerzett 2010- ben a larlamenti választásokon. Szóval induláskor a lelkesedés is eleg lehet.
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 21:40
Előzmény: #41  signal2
#45
annál minden jobb, mint hogy rubel újra elcsalja a választást magának.
egyenlőre hozza létre a pártot, utána meglátjuk, hogy a választok mit szólnak hozzá.
a 2,2 milliós partizános és több mint 1 milliós telexes vidó megtekintés erős kezdésnek számít, ezt egy ellenzéki politikus sem tudná megcsinálni.
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 21:29
Előzmény: #41  signal2
#44
ez az összes parlamenti pártra igaz.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 21:16
Előzmény: #41  signal2
#43
Jó sok olyan példa van, nemcsak magyar, ami alapján nem biztos, hogy számit igazan....
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 21:12
Előzmény: #38  Heisenberg
#42
Időzítés: Politikai termékként jó ütemben születik. Miért is? Mert új politikai aktor szinte robbanásszerűen és nem is bukott előélettel indul.
Az emberek szeretik a megváltókat. Engem ez az időzítés leginkább a Kupa Mihály féle Centrum pártra emlékeztet, amelyik 2002- ben tulképpen Orbán bukását hozta es amelyik 2001 végén "született". Amennyiben pártként el tud indulni az EP választásokon, nem kizárt, hogy máris elvisz egy mandátumot.mindenfajta párthálózat nélkül.
Program. Erről keveset tudunk, de vélhetően konzervatív, européer, tisztességre épülő programja lesz. Európai Ügyészség, a jó minőségű atlanti politika. Gazdaságilag inkább 2002 előtti Fidesz. A korrupció ellenesség tőle sokkal jobban fog hangozni, mint a mostani ellenzéki pártok részéről. 
Potenciál. A facebuk kommentelők között a legtöbb kritikát mégcsak nem is a fityeszesektől kapja. Hanem a baloldali pártok szavazóitól. Szuper helyzet, irány a bizonytalanok, a Gy.F. és OVI- t utáló szavazók és a választási részvételükben is már elbizonytalandók milliós tábora.... Hát Magyar Pétert már nehéz lesz le gyurcsányozni, brüsszelezni stb...:-)
signal2
signal2 2024. 02. 29. 21:11
Előzmény: #39  badsector1
#41
Bocs, de semmit nem teljesített még azért, hogy bárki rá szavazzon. 
Vali 2024. 02. 29. 20:57
Előzmény: #38  Heisenberg
#40
Igen, Politikai termékként működhet. Nomeg tudhatja, hol van a kincs elásva :)) Kérdésem, miből áll fel hirtelen egy új párt? Simicska? Vissza a babaruhát? Változik vmi a az elnevezésen kivül?
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 20:52
Előzmény: #38  Heisenberg
#39
tőlem megkapja a szavazatot, ha eljut a pártalapításig, ami nem lesz egyszerű.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 20:41
Előzmény: #37  bronz
#38
Magyar Péter, mint politikai termék, akár be is jöhet.
Nézzük csak sorban:
Hitelesség - meg van, hiszen a Fidesz része volt sokáig. Miért is lehet ezért hiteles? Hát csak azért, mert a Fidesz a hatalom megtartása érdekében szavazótábort cserélt. Ez nagyon jól mutatkozik pl azokban a körzetekben, budapesti kerületekben, ahol elvesztette hegemóniáját. A táborát jelenleg a Fideszből kiábrándultak alkotják. S ott van még kb 35% bizonytalan szavazó, akik utálják a Fideszt, de az ellenzékre se akarnak voksolni. Plusz, az előélete eléggé ismert, nehéz lesz nála karaktert gyilkolni.
Megjelenès: ezzel sincs baj. Magyar nem kokós libsi, nem zsíros hajú belvárosi figura, vafy nem csüngő hasú mangalica. A nők nagyrésze számára kifejezetten vonzó.  Fiatalosan, de mégis elegánsan öltözik. Kinézetében nincs mit utalni.
Kommunikáció. MZP- hez képest, Hadházyhoz, vagy szinte bármelyik mai politikai kommunikátorhoz képest elég jó. Szépen, okosan beszél. Jó érzékkel pendít érzelmes húrokat. Jól használja az online teret.
Egyelőre ennyit.
bronz 2024. 02. 29. 18:38
Előzmény: #35  badsector1
#37
Hát, ebből még lehet is valami. Sokakat zavarnak az enyveskezűek.
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 17:52
#36
"Magyar Péter beleveti magát a pártalapításba, a kompromittálódott ellenzéki politikusokból sem kér 
Politikai indíttatású bejegyzést tett közzé Varga Judit volt férje."
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 17:13
#35
"Péter Magyar
Talpra magyar! Itt az idő, hogy elkezdjünk dolgozni közösen a hazánkért, a gyermekeinkért, az unokáinkért és a jövőnkért.
Itt az idő, hogy mindenféle ideológiától, kompromittálódott kormányzati és ellenzéki politikustól mentesen létrehozzunk egy új erőt, amit nem lehet megkerülni, megvásárolni, megfélemlíteni. 
Itt az idő megalkotni egy nemzeti minimumot, megszüntetni a magyarok közötti mesterséges megosztottságot.
Nincs hova hátrálnunk. 
Építsünk együtt a semmiből egy új, más világot. 
Építsük újra Magyarországot!
Ha így teszünk, a magyar név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez. Zászlókat a magasba, fel, győzelemre!Itt az idő, most vagy soha!"
    
torkosborznak kapáltak vazsmegyében
signal2
signal2 2024. 02. 28. 20:18
Előzmény: #31  bronz
#34
Nyilván szrevetted, hogy nem ugynazokkal szemben szerzett a fidesz 2/3-t. Volt együtt, lett Momentum, Mi Hazánk, Kutyák. Azt kellene észrevenni, hogy nem az a gond, hogy ezek nem megfelelő emberek, hanem, hogy a fideszpropaganda százszor annyi pénzből dolgozik, mint a mindenkori teljes ellenzék. Bárkit lejárat, ellehetetlent. Teljesen mindegy hogy ki áll a rajtvonalhoz. Nem az induló kvalitásain múlik, hanem a pénzügyi és technikai lehetőségein. Egy új formáció is elérhet olyat, mint az Együtt. Előrébb leszünk? Nem. Ezt a fajta gondolkodást sürgősen fel kellene adni, és inkább csatlakozni egy meglévőhöz, és azt fizikailag segTeni. Hidd el, akikben van annyi bároság, hogy jelen körülmények között politizáljanak, azok már ind azt teszik. Összeállhat a 8 influenszer, de mögöttük ugynaazok az emberek fognak dolgozni, mint a mostani pártokban. Tehát semmi értelme.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 20:02
#33
"Köszönöm a mai konstruktív egyeztetést az Integritás Hatóság elnökének, Bíró Ferencnek. 
Egyetértettünk abban, hogy a hatóságnak a mostaniaknál erősebb (nyomozati) jogkörökkel kellene rendelkeznie az uniós pénzek felhasználásával kapcsolatos rendszerszintű visszaélések könnyebb felderítése és megakadályozása érdekében. 
A jövőben az együttműködést konkrét ügyek mentén, a rendelkezésemre álló információk átadásával folytatjuk.Köszönöm továbbá Tényi István volt fideszes politikus feljelentéseit az interjúimban elhangzottakkal kapcsolatban. 
Ha esetleg van hozzá bátorsága, akkor javaslom, hogy a jövőben ne rám kihegyezve és ne ismeretlen tettes ellen tegyen feljelentéseket, hanem a valódi felelősöket megnevezve, a valódi bűncselekmények miatt. 
Már persze, ha a jövőbeni bűncselekmények megakadályozása és nem a “problémákat” felvető állampolgárok hatósági vegzálása a célja."
bronz 2024. 02. 28. 16:54
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#32
Az a szuveneritás.
bronz 2024. 02. 28. 16:53
Előzmény: #27  signal2
#31
Egy kalappal! Én is ezen dolgozok.
Értem,hogy mit írsz, de a 4 db 2/3-ot összehozó megélhetési moslékkal (tetszik vagy sem) NEM lehet választást nyerni. Főleg, hogy Tóni kedve szerint cselekednek a hírek szerint, de ez látható volt az elmúlt 14 évből több botrány kapcsán, hogy egyszer sem ütötték le a labdát rendesen, csak simogatták.
Törölt felhasználó 2024. 02. 28. 15:52
Előzmény: #24  bronz
#30

modernkori AVH
problémás volt a lehallgatás korábban (PEGASUS pl - Varga ellenkezése)
most papíron legálisan hallgatnak majd le bárkit....
SeldonKuper 2024. 02. 28. 15:49
Előzmény: #24  bronz
#29
Ez egy alibi hivatal, de megörökíti az Integritás szabadsága ellen felszólalókat.
salaxx
salaxx 2024. 02. 28. 15:36
Előzmény: #27  signal2
#28
majd 1szer ihatunk 1 kavet....1 becsit :)
signal2
signal2 2024. 02. 28. 15:34
Előzmény: #26  salaxx
#27
Bécs.
salaxx
salaxx 2024. 02. 28. 15:33
Előzmény: #25  signal2
#26
hova sikerült?
signal2
signal2 2024. 02. 28. 15:27
Előzmény: #23  bronz
#25
Hatalmas tévedés ez az egész, igazi wishful thinking.
Az influenszereknek semmilyen programjuk nincs, nem tudnának egy pártot felépíteni, és amint hivatalosan politikusok lennének, töredékére esne a lelkesedés irántuk. 
Az, hogy összehoztak az nagy tüntetést, annak köszönhető, hogy együttesen milliós az elérésük, és NEM POLITIKUSOK. Ha ugyanezt ellenzéki pártként csinálják, töredéke látogató lenne. Viszont tudjuk, hogy sem más témájuk, sem programjuk, sem ambíciójuk nincs, hogy politizáljanak. És politikusként el is buknának. Ott az semmire sem elég, hogy alpári stílusban kommentálod naponta a történéseket 
Azt meg tudomásul kell venni, hogy választáson pártok indulhatnak. Tehát nem hagyhatók ki a képletből. Pont.
Látom,ár ellenzékiek is sorra hülyülnek meg. Még jó, hogy már külföldről szemlélem.
bronz 2024. 02. 28. 15:20
Előzmény: #22  badsector1
#24
Nagy kérdés, hogy ez a hatóság tényleg nyomozni fog vagy csak egy alibi hivatal ez is?
Ez ki fog derülni rövidesen.
bronz 2024. 02. 28. 15:18
Előzmény: #21  signal2
#23
Láttad a múlt heti tüntetésnek nevezett szerencsétlenkedésüket?!
Jobban járna mindenki, ha a DK, MSZP, LMP, PM, Jobbik, Momentum hatos befejezne mindent, amit csinálnak és az influenszerek alapítanának egy pártot.
4 db 2/3 után ezekkel a megélhetési pártokkal nincs miről beszélni.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 15:13
#22
"„A gazdaság megtisztítása közös ügyünk” – válaszolta az Integritás Hatóság, hogy miért idézte be Magyar Pétert 
Magyart az interjújában elhangzottak miatt idézte be a hatóság."
    
most jön a neheze, megvan az első idézés.
signal2
signal2 2024. 02. 28. 10:40
Előzmény: #20  bronz
#21
Pontosan mik azok a magas labdák, akiket SZERINTED nem ütnek le, és hogyan kellene leütni?
bronz 2024. 02. 28. 09:27
Előzmény: #18  badsector1
#20
Így igaz.
Jó bizonyíték erre az elmúlt 14 év teljesítménye. No, meg Tóni üzen nekik, hogy mit lehet tehetnek és ezek meg tényleg olyan magas labdákat nem ütnek le, hogy hihetetlen...
Erre 2 magyarázat van:
1. Ennyire hülyék kompletten.
2. Kilóra megevették őket.
bronz 2024. 02. 28. 09:25
Előzmény: #17  signal2
#19
Pedofidesz botrány után szerintem lenne elég ex-fidesz szavazó, aki rá voksolna.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 09:23
Előzmény: #17  signal2
#18
a 4. 2/3 után kidobott szavazat erre az ellenzékre szavazni, nekem tök mindegy, hogy a fidesz 2/3-ra csalja el a választást vagy 3/3-ra
signal2
signal2 2024. 02. 28. 09:20
Előzmény: #16  badsector1
#17
Az nem jó, ha ellenzéki szavazók szavaznak rá. Neki fidesz szavazatokat kell elszívnia.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 09:17
Előzmény: #15  badsector1
#16
Ha az EP választáson el tud indulni (szerintem nem engedi rubel viktor), akkor egy szavazatnyi bizalmat kap tőlem.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 09:09
#15
Ime a sietség oka:
"Magyar Péter pártot gründol, az EP-választáson is indulna 
Úgy fest, politikai ambíciók fűtik Varga Judit volt férjét."
signal2
signal2 2024. 02. 28. 09:00
Előzmény: #5  Shortelek
#14
LMP - Lehet Magyar Péternek pártja. Majd meglátjuk.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 08:33
Előzmény: #5  Shortelek
#13
Ez bennem is felmerült, de ahhoz mar tul nagyot durrant a 2,2 majd 1 millós megtekintése a videóinak.
Az lmp kamupártot nagy nehezen belökdöste a fidesz a parlamentben, és schiffer kommunikációja és a feje :)) sehol sincs magyar péteréhez.
Levendula 2024. 02. 28. 08:33
Előzmény: #11  totoro
#12
Egyértelműnek látszik, hogy nem véletlen a megjelenése....
Azt is biztosra veszem, nem lesz sikertelen a politikai karrier elindításában.
totoro
totoro 2024. 02. 28. 08:30
#11
Teljesen egyértelmű volt, hogy a megjelenése mögött egy politika karrier beindításának szándéka áll, mégis mi a fenének kezdene egy ember haknizni, és totál szembemenve mindennel, keresni a népszerűséget. Én sem tartom sokra ezt a fickót, de nem ismerem a Fideszes lelkületet, a Fideszt csak úgy lehet legyőzni, ha az egységet megbontja valaki, ha neki sikerül, és megszűnik az egységes Fidesz tömb, az csak jót tesz az országnak.
Freszelés 2024. 02. 28. 08:28
Előzmény: #3  salaxx
#10
egyébként valahol birom a faszit, valahol meg nagyon nem. de ha ennyire nem volt tartalék (egy nyomorult saját lakás se, mert penészes albira szorultak), akkor miért vett magának külföldön 'drága' órát? Főleg ha gyerekük, gyerekeik vannak - akkor még fontosabb hogy legyen tartalék, biztonság... lehet venni mutatós órát 20ezer forintért is ha a munkába járáshoz/öltözékhez kell, senki se fogja őt megszólni. vagy nem vesz fel órát.
Shortelek 2024. 02. 28. 08:27
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Semmi se véletlen, még az is lehet.
Törölt felhasználó 2024. 02. 28. 08:25
Előzmény: #5  Shortelek
#8
Ezt a pártosdit nem a propaganda dobta be?
Freszelés 2024. 02. 28. 08:25
Előzmény: #3  salaxx
#7
én is laktam penészesben. észrevettem a fürdő sarkában egy körömhegynyit. lekezeltem, áztattam pár napig valami vegyszerben és utána kifakult. aztán kenegettem még párszor 1-2 napig és teljesen fehér lett. a nyomorúságos svejci lét. :(
Törölt felhasználó 2024. 02. 28. 08:25
#6
Kár erőltetni ezt a faszit.
Ellentmondások vannak a nyilatkozatai között, érződik rajta az agymosás, egy belső hang, hogy már a fideszeseknek sem tetszik, ami megy, kb ennyi.
Nincs elég hús, balhé van a kondér körül, vannak, akiknek már nem jut. 
Ő is elrakott havi 4-5 millát, de ez megszűnt.
Nem 10 év után kellett volna kiállnia, hanem korábban, álszent f, ez is.
Shortelek 2024. 02. 28. 08:24
Előzmény: #2  badsector1
#5
Lehet MP orbán új kamupártja?
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 08:18
Előzmény: #3  salaxx
#4
Szerintem csak szerenynek akart látszani azzal a peneszes albérlettel, ami ha igaz is volt , nem tarthatott néhány hétnél tovább.
salaxx
salaxx 2024. 02. 28. 08:13
Előzmény: #2  badsector1
#3
a partizan interju utan ugy voltam, hogy ez az...most lesz valami, vegre, gyerünk. Lestem a FBon az uj bejegyzeseket.
Tegnapi telex interjuban meg mar a sokadik ellentmondas hangzik el. Ez is megy a faszba, de tenyleg. Azzal mondjuk raerösitett a rendszerkritikara legyalabb, hogy akkora penzügyi kulturaval, hogy evekig kaptak sajat bevallasa szerint akkora fizeteseket kint, amit meg ma sem keresett itthon összesen, abbol hazajöttek a peneszes alberletbe (ez tenyleg kellett? hogy meg penezses is volt?!)....szoval ö volt egy penzügyi intezmeny elen....grtaulalok a rendszernek.
badsector1
badsector1 2024. 02. 28. 07:59
#2
"Több forrásból is úgy értesültünk, hogy Magyar Péter pártalapításon dolgozik. Ő maga az eddig megjelent interjúkban leginkább arról beszélt, mit gondol a meglévő ellenzékről. A Telexnek például így fogalmazott: „Bizonyos pártok kerestek vagy üzentek, és én ezeket nagyjából elhárítottam”. És azt is mondta: „Nekem nincs feladatom az ellenzékkel.”"

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek