bikkmakk

Regisztráció: 2021-12-28 19:39:45

Hozzászólások száma: 706

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 17:43


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

177 430
2026. 05. 29. 17:39
43 609
2026. 05. 30. 17:27
100 860
2026. 05. 30. 17:01
11 629
2023. 12. 08. 17:13
401 336
2026. 05. 30. 19:35
262 435
2026. 05. 29. 17:05
7 908
2025. 05. 28. 16:10
6 518
2026. 01. 25. 13:38
6 190
2026. 05. 29. 11:35
17 357
2026. 05. 29. 18:34
8 289
2026. 04. 18. 18:43
4 098
2026. 04. 03. 10:35
6 175
2026. 05. 29. 10:46
70 680
2026. 05. 30. 18:12
9 196
2026. 05. 21. 08:24
97
2026. 04. 20. 23:33
211 166
2026. 05. 30. 23:05
84
2025. 12. 30. 14:49
139 653
2026. 05. 30. 23:09
2 075
2026. 05. 29. 21:04
3 541
2026. 05. 30. 14:38
1 326 709
2026. 05. 30. 22:49
34 812
2026. 05. 29. 15:36
5 014
2026. 05. 29. 16:55
2 987
2026. 05. 30. 18:18
22 691
2026. 05. 29. 09:57

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szerda, 17:43
Ahogy többen írták már e topikban is, addig nem lesz ez normális cég, amíg nem lesz lecserélve H. Kerékkötője a cégnek, a NER része volt, hazudozás/ferdítés minden téren (horvátok, orosz olaj...), nem transzparens tájékoztatás, mutyik (alapítványok, foci...), miközben vaskos javadalmazást tesz el, ugyanakkor milliárdos közpénz támogatásokat is bezsebel. Mi van NIS-el, a kóolaj import diverzifikációjával, INA, Batta mikor fog már működni...??? Kérdezem, mint részvényes.
OTP részvényesek ide! szombat, 12:35
Amit N művel, az egy igen súlyos népirtás. Neki egyetlen lételeme a háborúzás, különben megbukna. Ecsetfejűt is ő rángatta bele ebbe az egészbe. 
ERSTE NetBroker 2026. 06. 18. 09:05
Új app, adatszolgáltás, fizetős: tévesen írta ki minden részvénynél a napi árváltozást. Ez fizetős! A régi most is jól írja ki.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 16. 17:05
44390
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 18:11
2 billiárd fölötti kapitalizáció! Musk hànyadszor csinál hülyét a népekből?! Tizedét, ha éri ez a cég. 
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 17:18
Egyetértek, teljesen zagyva a tervezése adattartalmat illetően. Borzalmas.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 13:05
Panaszt tettem neki, elhajtottak udvariasan. Pár éve még ilyenkor jóváírtak pár havi előfizetési díjat. Most semmi. Azt írják: "Már rendben működik az új telefonos applikáció is, az ErsteMarket Go."
Nos, el is dőlt innen, az idén lejáró TBSZ után tiplizek tőlük.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:11
Mobilon? Nekem nem megy.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:06
Tegnap 4-szer kellett  az app-ot teljesen elölről kezdenem, hogy beléphessek, sokszor nem sikerült. Ma sem lehet belépni. Megy a panasz nekik azonnal. Minősíthetetlen szolgáltatás, fizetőseen.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 11. 14:16
Előbb beengedett a mobilon, most hálózati hiba. Fizetős szolgáltatás!
Richter topik 2026. 06. 11. 09:47
Igen. Elvileg ma kezdik kifizetni.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 11. 09:04
Mobilon nem megy!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 11:08
Ő is a NER-ről ír. Alapítvány!
AutoWallis Nyrt+topic 2026. 06. 09. 12:33
50 fillért! 147.5, 1.2 m óriási forgalommal.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 08. 17:01
Es még le is kötik majd. R 40500
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 20:01
Donald kacsa nem tudja, hogy a piac kamatemelésre következtet.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 05. 17:00
40850-el indulunk neki a záró szakasznak.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 04. 17:07
40700
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 03. 17:05
41070
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 03. 16:53
Nálam is egész nap dadog, nem frissít árfolyamot. Írok egy reklamációt nekik. Ezért kell fizetni, amikor az amcsi simán élőben jön ingyen? Ja és horror kötési díjak mellett!
R. 41160. (és majd lekötik)

friss hírek További hírek