saru
4
4
1
2007. február 03. | 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
ma, 13:48
előzmény: #77460  Vazsmegyei
"Össze vissza beszélsz! Olvasd vissza a /77438-as/beírásodat! megcáfolod a saját érvelésedet! Macerát azt szeretnél, inkább ne másokat nevezz hazugnak, ha lejáratásban gondolkodsz! 
Most akkor a kormány kivesz vagy kiegészíti a nyugdíjalapot? Érdekes lesz!
.
Ennyire sötét nem lehetsz. Ha valamit nem vagy képes megérteni ne írj róla. Így csak égeted magad. Ha valakit megkérsz, biztos elmagyarázza neked.
.
#77434-ben ezt írtam:
"Tudtommal 2010 óta a nyugdíjkassza egyenlege pozitív, tehát nem kiegészíti, hanem kivesz belőle a kormány."
.
# 77438-ben ezt írtam
"De jeleneg kivesz belőle, nem kiegészíti."
ma, 13:28
előzmény: #77477  Vazsmegyei

Érdekes, a 2016-os adatok még (önként) nyilvánosak voltak. A tendencia ebből is nyilvánvaló. (oek.hu)
ma, 12:43
előzmény: #77475  Vazsmegyei
Érem. Csak a kúrmnánynak, és neked van jogod értelmezni statisztikai adatokat. Akiknek pl. ez a tanul szakmájuk, az ne is nézegessen ilyeneket, ne elemezgessenek... :)
ma, 12:42
előzmény: #77477  Vazsmegyei
Azért ez a rendszer "jó" működéséről sokat mond. 
ma, 12:05
előzmény: #77476  ts3
És milyen igazat mondott az Emmike! Nálad máris pánik van, ha nem tudod meg a részleteket! Szánj egy kis időt a részletekre is, hogy ne legyen pánikoltatás, amit a "4. hatalmiág" előszeretettel alkalmaz! Nem akar senki pánikot!
ma, 10:14
előzmény: #77471  bigyula
Ember! Ha a napi.hu vagy a zindex netán a maidők kezdi magyarázni és statisztikázni  az Államkincstár statisztikáját mindig egészséges szkepticizmussal vagyok feléjük! 
-
Az, hogy nem hiszek el minden "statisztikát" az legyen az én gondom! Ha neked viszont minden linked készpénz az meg legyen a te gondod! Ha mindenáron azzal akarod a hiábavalóságot igazolni, nem mindig sikerül. Ahogy nekem sem sikerül mindig kihámozni egy statisztikából a valós adatok hitelességét azonnal. Alszom rá egyet  vagy már megfogalmazódik bennem, hogy ennek utána kell nézni azonnal! Ha van időm meg is teszem. 
-
Mindenesetre, ha van már egy előzetes információm, amihez kötni tudom van róla véleményem is! De az is csak olyan lehet mint a te linkjeid! Van benne igazság, de nem biztos, hogy jól gondolom az egészet! De nyitott vagyok a valóságos adatok elfogadására!
ma, 09:58
előzmény: #77472  zajec
Nyilván neked pszichikailag úgy jó, ha ilyen feltételezések mentén élsz. Különben lehet, megőrülnél.
ma, 09:52
előzmény: #77463  settevoltesette
igen.
ma, 09:51
ma, 08:25
előzmény: #77461  Vazsmegyei
Nem véletlenül írtam, hogy a "megyei" szerint a Magyar Államkincstár is hazudik. :) Ugyanis ők a forrás...
szerda, 23:48
előzmény: #77469  settevoltesette
Köszi! Semmi kivetnivalót nem látok a fitesz eme megoldásán! Nem én látom milyen helyzetben van a nyugdíjrendszer valójában! Neked is az a gondod, hogy velünk fizetteti meg! De hát kivel fizettesse meg, ha nem a most keresőkkel? Lehet, hogy neked nem tetszik ez a megoldás, de a nyugdíjrendszert ebben a gazdasági helyzetben előre programozni 20 évre, kockázatos!
-
Szvsz lesz még változás a nyugdíjak területén is, ha a fitesz marad kormánykeréknél! Én nem esküszöm egyetlen rendszerre sem amíg a bérek nem érik el a "nemzetközi" Uniós átlagot vagy még annál is jobbat!
Egyébként nem óhajtok a részletekben elmerülni, annak nem látom értelmét, mert nem tudok változtatni rajta!
szerda, 23:08
előzmény: #77466  Vazsmegyei
Ajanlum hugy tanulmanyuzd a nyogdijrendazerek szakirudalmat es hugy ne hasunlitgass ossze egy haboru elutti alhumanus es egy utani kenyszernyogdijat azzal ami most van hugy a munkanelkuliseg es gyerekszules kotonasag stb mind szogalati idunak szamit.
A fitesz pedig a be nem fuzetett jarulek utan valunk fuzetteti ki az U altal preferalt kor nyogdijat
szerda, 22:52
előzmény: #77452  zajec
A nyugdijrendszereknel illen nem vot hugy 10 ev vagy kevesebb tobb is lahatett.
Nem a komcsik tanantak ki a felosztu kirovu rendszert.
Az is valutlan hugy a pici nyugdijak behuztak a nagyubbakat.
A tobbi rizsad szora se erdemes.
A fitesz melleti vedubeszeded meg naiv.
szerda, 22:04
előzmény: #77465  NagyBarnaMacika
Macika! Látszik jó napod volt a tőzsdén! Azért az "á"után mondhattál volna "b"-t is! Így szövegkörnyezetből kiemelve értelmetlen a reagálásod a linkek természetéről!
szerda, 21:58
előzmény: #77463  settevoltesette
Ajjjaj!  Cáfoljad, de ne félreérthetően!
szerda, 21:58
Neked azért nem akaródzik a bizonyítás mert belesűlnéla linkjeid szózuhatagába! Akkor ne másolgass nekünk linkeket,ha nem tudod bizonyítani, hogy valósak, vagy nem valósak! 
 ne másolgass nekünk linkeket,
ha nem tudod bizonyítani, 
hogy valósak, vagy nem valósak! 
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
szerda, 21:56
előzmény: #77453  settevoltesette
Topikot tévesztettél! Na meg a fogalmakat is átértékelhetnéd, ha már válaszoltál. Ez nem rád vall! A kiejtésed még hezitál a magyar nyelv eredetében! Javíthatnád!
szerda, 21:49
előzmény: #77456  zajec
Az egesz maniakus beszeded tetelesen cafuljam ?
szerda, 21:46
előzmény: #77454  _Sigorszky
Ideje volt elhagynia a politikai pályát! Nem lesz elég a számára három pszichiáter sem, hogy kigyógyítsák pszichés kábulatából! Nem véletlenül hívták vissza! Kezd helyreállni a világ rendje!
szerda, 21:38
előzmény: #77447  bigyula
Neked azért nem akaródzik a bizonyítás mert belesűlnéla linkjeid szózuhatagába! Akkor ne másolgass nekünk linkeket,ha nem tudod bizonyítani, hogy valósak, vagy nem valósak! Szeretnél kibújni a válasz felelőssége alól! Megértem, hogy ha semmi érved nincs csak a linkjeid, akkor nincs bizonyítás sem! Mondtam ne tőlem várd  a hazug linkek  magyarázatát. Neked  lehet szükséged tükörre a tisztánlátáshoz! 
-
 Egyébként, szerinted, kijelentetted a feltételes módon írt mondatodat?!  
szerda, 21:27
előzmény: #77434  capaeledel
Össze vissza beszélsz! Olvasd vissza a /77438-as/beírásodat! megcáfolod a saját érvelésedet! Macerát azt szeretnél, inkább ne másokat nevezz hazugnak, ha lejáratásban gondolkodsz! 
Most akkor a kormány kivesz vagy kiegészíti a nyugdíjalapot? Érdekes lesz!

Topik gazda

saru
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE