Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz hétfő, 11:48
Előzmény: #101339  Firekiller
#101340
Velencei-tónál tényleg kampó a szezonnak és a másik, Fidesz által szétbarmolt Fertő-tónál is.
Lassan ideje lenne rátérni a vízpótlásra és a Fertő rehabilitációjára.
Firekiller
Firekiller hétfő, 11:38
Előzmény: #101329  stolz
#101339
miért annyi a turizmusnak? azert mert 10-15%-al dragabb egy külföldi turistanak Budapest mint 1 éve? ... lófütty.... ha Balaton mondjuk 450 e ft helyett 500 e ft akkor nem mész nyaralni. ugyanmár..
TheSnake2020 hétfő, 11:05
Előzmény: #101337  Hobbyproperty
#101338
Nálunk jóval többen voltak a hétvégén.  Igaz volt esemény,  ráadásul országos rendezés.  Árak durván elszállva,  de van vendég,  mert még így is olcsóbb,  mint a környező többi része a Balatonnak. 
Hobbyproperty hétfő, 10:38
Előzmény: #101329  stolz
#101337
Pénteken dugó volt Pestről lefelé, vasránap 18-kor a Balaton felől viszont nem, szóval sokan Adria és Olaszországba mentek. Balatonon alig van valaki pedig a víz szép tiszta még hínár sincs
Zanza2 hétfő, 10:01
Előzmény: #101331  Borisz
#101335
Feketén, mint általában mindent a Balkánon. Lesz is belőle gebasz, ha egyszer belépnek az EU-ba.
Bandita hétfő, 08:46
Előzmény: #101326  DavidCamp
#101334
Naigen, ez is egy súlyos ügy, amit vagy megtudnak oldani, vagy elég kellemetlen helyzetbe kerül sok település. 
A másik, amiről szintén nem elegáns említést tenni, az a földi pokol hőmérséklet pesti oldalon, hozzá az undorító levegő.
De 3 csiliárd egy bontás előtti panel. 
Bandita hétfő, 08:42
Előzmény: #101331  Borisz
#101333
Szebb helyen vannak.
Boby
Boby hétfő, 08:41
#101332
Szerencsétlen dolog volt ez az euró bevezetési céldátum belengetése. A kormány részéről értem ennek a rációját. Maga a belengetés nehéz körülmények között is támaszt biztosít a forintnak. Ugyanakkor minden másról eltereli a figyelmet. Ma sokak szemében a sikeres gazdaság szinonimája a minél hamarabb, minél erősebb árfilyam mellett bevezetett euró. Pedig ez közel sincs így. Fétisizálva lett továbbá az eurhuf árfolyam az elemzők megszólalásai által is. Amikor is kizárólagos szerepet tulajdonítottak az árfolyamnak az infláció elleni harcban és ez alapján minősítették pozitívan a jegybankot.
Borisz hétfő, 08:10
#101331
Montenegro hogyan csinálja azt, hogy nem tagja az EUR-zónának, oszt mégis EUR a pénzneme?
FR73 hétfő, 07:55
Előzmény: #101329  stolz
#101330
A bolgárok meg tudták csinálni, fix árfolyam volt az eurohoz kötve. 
Jelen helyzetben talán mi is megtehetnénk.
Úgy lenne eurónk, hogy nem lenne eurónk.
stolz
stolz hétfő, 07:43
Előzmény: #101324  Boby
#101329
A turizmusnak idén vége lesz. Csak ez önmagában 0.5 %-al csökkentheti a Gdp-t...
Boby
Boby hétfő, 07:37
Előzmény: #101326  DavidCamp
#101328
Szerintem sok helyen ez van. A hírekbe csak kiragadott esetek kerülnek be.
DavidCamp hétfő, 07:36
Előzmény: #101313  DavidCamp
#101327
A minuszolokat szivesen elviszem.:)
DavidCamp hétfő, 07:35
Előzmény: #101318  Boby
#101326
Felkeszul a budai agglo. Solymar, Nagykovacsi, stb....
Boby
Boby hétfő, 07:23
#101325
Meg kellene végre érteni a helyzet adta lehetőségeket és használni a forintot és az önálló jegybankot arra amire való,hogy felvirágoztassuk vele az országot és a benne élőket! Ezért vannak,nem azért, hogy vakon dogmákat kövessünk. Mondjuk varga nem hiszem, hogy alkalmas a feladatra. Nem az a típus.
Boby
Boby hétfő, 07:18
Előzmény: #101321  N0MAD
#101324
"Túl erős deviza miatti aggódást viszont már láttunk a történelemben. Csak jellemzően Svájcban, vagy Csehországban. Ott a jegybankok „kétségbeesetten” vásárolják az eurót és a dollárt, azaz adják el a saját devizájukat, hogy gyengüljön, amikor túl erős. Ezt tehetné most a magyar jegybank is. Forintot nyomtatna és adna el, vásárol belőle eurót, azaz növeli a jegybanki tartalékot, amit ha (mondjuk a fenyegető hormuzi energiaválság miatt) újra gyengül a forint, arra használhat, hogy forintot vegyen, azaz támassza az árfolyamát."
https://hold.hu/holdblog/utolertuk-svajcot/
Boby
Boby hétfő, 07:15
Előzmény: #101321  N0MAD
#101323
Boby
Boby hétfő, 07:07
Előzmény: #101321  N0MAD
#101322
400-as eurónál miért ne lenne rá pénz?! 
N0MAD hétfő, 07:04
Előzmény: #101320  Boby
#101321
Pista bá’ csak jobb lenne ha 400as euroval nem lenne víz!
Naugye!

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek