Ez a Török kb. annyira független, mint a lapátra kerülése után hirtelen függetlenné váló Deák Dániel, vagy a mindenki által kiröhögött szánalom huszár Nagy Attila Tibor. :D
Marhára bírom ezeket a nagy "rettegőket", miközben az elmúlt években különféle elemzésekben elmondták, hogy nincs jogállam, meg a fidesz körbebetonozta magát a gránitszilárdságú, 16-szor módosított alaptörvénnyel, hogy minden közjogi méltóság, vagy döntéshozatali szervben az ő emberei ülnek. Most hogy elbuktak 2/3-dal, ráadásul úgy, hogy a győztes párt 1.5 éve azt kommunikálta minden fórumon, hogy ezeket a bebetonozott embereket EL FOGJA TÁVOLÍTANI a felhatalmazásával, már most megy az ajvékolás, hogy micsoda antidemokratikus, jogállamellenes(nek tűnő) módon akar cselekedni. Jó reggelt kivánok, hogyan lehetne elzavarni egy olyan embert, akit a fidesz 47 féle körbe-körbe törvénnyel betonozott be 2032-ig, 2037-ig stb? Idióták ezek az emberek, mást nem tudok mondani rájuk. Az hogy a fidesz már ÁVH-t meg Rákosit kiált, azt gondoltuk, és megmosolyogtató, annak tükrében, hogy kb 6 évig volt rendeleti kormányzás, az kurvára nem zavarta őket, hogy 23:59-kor beadott törvény 1 perc múlva a közlönyben ki is tudtak hirdetni. Nyilván sivítanak a férgek, mert végre dolgozhatnak a szervek,és kiderülhet hogy kinek ítéltek és milyen jogcímeken milliárdokat, tucatnyi embernél merül fel a hűtlen kezelés gyanúja! Szóval az a legnagyobb probléma, hogy az ilyen Török félék is csak szerepelni kívánnak a sajtóban, mert a jelenlegi kormányzati döntések, a parlamenti közvetítések (250-300 ezres youtube megtekintések/közvetítők) még róluk is elviszik a fókuszt.
mondja ez a Török 'A Tisza-kétharmad sem ismer el féket vagy korlátot maga felett' Ja...a fideszes fékeket és 'korlátokat' és botokat a küllök között..azt valóban nem...és azt nem is kellene.. Cserében pl. a médiára szinte konszenzusos média-tanácsot ültetne (nem a saját embereit!!) pl. a bírói hivatalokba a bírák által 2/3-al választott jelölt ülhetne..nem o1izé embere ...stb--- jó lenne azt is észrevenni, hogy cserébe milyen rendszert és elveket akar bevezetni...mielőtt már minden g@@i a 'Tisza diktatúráról' ábrándozna...☺? szvsz
a bindzsizék úgy ki pakolták ott a kasszát, az összes nyereményalapot, nyereséget, mindent...lehet egész évre előre, hogy a ~veszteség elkerülésére már lehet ezt kellett 'csinálni-e'(?)...szvsz
Egész úton azon gondolkoztam, hogy a hazug fidesz lejárató propagandával öngyilkosságba kergetett hódmezővásárhelyi rendőrkapitány után mekkora büntetést érdemelne az, aki ezt megírta, engedélyezte, jóvá hagyta? Te még mindig ezeket a gerinctelen fideszes pedofil szarházikat véded.
Egész úton hazafelé azon gondolkodám, hogy ha egy telefon Dunába dobásáért nem jár büntetés, akkor egy szivárványos zászlóért miért jár? Azok nyilvánítsanak elsősorban véleményt, akiket több szempontból is érint ez a kérdés! :)
mikor elindultak Prigozsinék, gyorsan átkutatták a Wagner irodákat, majd begyüjtötték a családok adatait, és kimentek hozzájuk egy kis elbeszélgetésre a családtagok remegve hívhatták a katonákat, hogy ne csináljanak semmit, majd visszafordultak Prigozsin azt hitte, hogy ezzel le van tudva az ügy, de aztán likvidálták öt is nem sok hiányzott, hogy elkapják az aggresszort...
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!