gazmber

Regisztráció: 2008-02-08 09:32:13

Hozzászólások száma: 8 030

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 13:52


Tapasztalat: 5
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-10-16 10:53-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #4855 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nem tudom kit nevezel fülkés geciknek,de nem is érdekel,az viszont igen,hogy ezt a stílust ne toleráljam.A kocsmai stílust tessék ott gyakorolni és ne egy nyilvános fórumon.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-10-31 12:53-ig (5 nap, 1 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-02-03 12:59-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-24 23:17-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik szerda, 13:52

az már a náciknál is a vég kezdete volt, amikor egy új 'csodafegyver' megszületésétől várták a fordulatot és a győzelmet...(?)
https://www.portfolio.hu/global/20260624/bemondtak-az-oroszok-az-atomfegyverhez-hasonlo-pusztitasra-kepes-uj-technologia-keszul-845390# ;
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 13:45

mondja ez a Török  'A Tisza-kétharmad sem ismer el féket vagy korlátot maga felett'
Ja...a fideszes fékeket és 'korlátokat' és botokat a küllök között..azt valóban nem...és azt nem is kellene..
Cserében pl. a médiára szinte konszenzusos média-tanácsot ültetne (nem a saját embereit!!) pl. a bírói hivatalokba a bírák által 2/3-al választott jelölt ülhetne..nem o1izé embere ...stb---
jó lenne azt is észrevenni, hogy cserébe milyen rendszert és elveket akar bevezetni...mielőtt már minden g@@i a 'Tisza diktatúráról' ábrándozna...☺? szvsz 
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 13:37
a bindzsizék úgy ki pakolták ott a kasszát, az összes nyereményalapot, nyereséget, mindent...lehet egész évre előre, hogy a ~veszteség elkerülésére már lehet ezt kellett 'csinálni-e'(?)...szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! szerda, 13:32

azaz bindzsizék által létrehozott
https://hu.wikipedia.org/wiki/Alkotm%C3%A1nyv%C3%A9delmi_Hivatal és a
https://szuverenitasvedelmihivatal.hu/
csak szégyellősek voltak és nem akarták pontosan a nevén nevezni a 'krumplilevest'...
egyébként + mi a probléma azza, hogy a 'legnagyobb' zsiványokat elszámoltatnák(?)... ez csak azoknak fájhat akik közéjük valók !...??☺ szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 19:40
ez a 'győriprofcesszorúr" csak nem akarja érteni és megszokni az új világot(?).... rontja továbbra is a levegőt a dohos áprodott dumával(?)... a közvagyonból lopott győri-mcc-től(is) lehet megy még az elvárás és a lóvé a propagandisták felé..??☺ szvsz
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 15. 18:57
barromsság
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 15. 18:54

A mentális egészsége máris mindenkinek - nem CSAK a Tiszásoknak - sokkal jobb..!!.
nem kell ~10percenként vmi agyament baromságot hallgatni 'társadalmi célű hírdetésnek' eladva a médiákban, stb.
nem kell ~5-50m-ként idióta, uszító, undorító óriásplakátokat bámulni
nem kell v. legalábbis jóval kevesebbszer - idióta tolvaj barmok agymenéseit, szédelgő látomásait hallgatni 
úgyhogy igen - hivatalosan -  máris jobban érezheti magát mindenki  - tehát jobban élhet mindenki - és nem csak a Tiszások... - lehet ünnepelni... pezsgőt bontani...☺szvsz 
magyarpéter és a tisza kormány 2026. 06. 14. 14:42
a mastergood is siránkozik, hogy nem hozhatja be a migránsmelósait... nos, legalább lesznek itt eddig légkondis irodákban semmirekellő léhűtők,- akik most mehetnek tömött sorokban a szintén 'légkondis' csirkefeldolgozó szalagok mellé életükben végre vmi hasznot is hajtani...☺? szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 10. 10:45

https://444.hu/2026/06/09/benyujtotta-a-kormany-az-unios-forrasok-hazahozatalahoz-szukseges-torvenyjavaslatot
kitessékelik már a seregnyi ingyenélő q.@it pl.a kekvakból (is)... mehetnenék akár dolgozni is vmi ner-milliárdoshoz(?)...de inkább visszapofátlankodnának oda ahová a kutya se várja őket
https://hvg.hu/itthon/20260608_nem-kernek-maruzsa-zoltanbol-az-elte-n ; szvsz
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 10. 10:34
lassan már 'szárazkenyér' se lesz a krímieknek, úgy leuralják a logisztikájukat az ukrán drónok...pedig azok jóval humánusabbak, mert vadászhatnának pl. a benzinért sorban állókra is, ahogy g.ci muszka drónkezelők teszik...szvsz
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 10. 10:30
nahát... megirta 'a zindex' s lakájmédiák zászlóvivöje..?.ennyi erővel a 'hócipőt' is ide lehetne citálni...☺szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 10. 10:21
a poltpetikének tuti kijárna legalább annyi idő egy böriben, mint amennyit  'alkotmány bíró' szeretett volna  lenni...szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 10. 10:17

hova ez a türelmetlenség, mindennek el jön a sora...a bűnüldözés az igazságszolgáltatás kerekei nem szoktak gyorsan őrölni... egyébként is lehet vannak most fontosabb dolgok, ill. az sem árt, ha a fülkés bégetők is egyre többen felébrednek a hipnonizáltságból és bindzsizé parancsára már annyian nem 'bégetnek egyszerre'... 
az írások szerint Isten is 6+1nap alatt teremtette a világot(?)...pedig Ő az Isten... mi akadályozta, hogy ezt ne vigye végbe egy csettintésre (?☺)
(abban is van nem kicsi furcsaság... mert a 4.napon teremté a Napot, az égitesteket, stb....de ha 3 'napig' még nem volt Nap...akkor honnan tudthattuk, hogy már eltelt 3 nap??☺) 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 07. 16:03
voltak, vannak olyan jogászi vélemények, hogy a bindzsizék alaptörvényhez sem kellett volna hozzányúlni, mert azzal csak legitimalizálták... hozzátenném én már attól is hánytam, hogy arra kellett felesküdnie az új parlamentnek...dehát ha ezt megtagadnák, stb...akkor azzal vszeg olyan jogi kuszaság lenne, hogy sose érnének az elvégzendő feladatok végére...? szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 07. 15:32
egy 'jogállamnak' hazudott bindzsi 'maffiaállamot' és a 'consigleiriket' kellene az eu 'kívánságára' is lebontani és újraépíteni miközben az mantrázzák a lakáj-jogászaik, hogy tartsák be a hatályos 'maffia jogrendet'...mert elnye-bejnye... nincs ebben némi 'huncutság' ??☺ szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 07. 14:55

sokan gondolták úgy manapság és a kádári rezsimben is, hogy ~'párttagként' belölről jobbá tudják tenni a rendszert, de előbb utóbb rá kellett jönniük erre nem képesek... 
a megdöbbentő inkább az - mai is, hogy a megalázó vereség után is sokan még mindig foggal-körömel ragaszkodnak és védik a aljas, embertelen, tolvaj maffia pedobindzsizék qrmányát, rendszerét...szvsz 
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik 2026. 06. 07. 14:43
a kivénhedt muszka medvének lassan kihullanak a fogai és kiszakadnak gennyes mancsából a karmai... végvonaglására méltányosságból kaphatna egy 'altatóinjekciót'...☺? szvsz
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 07. 14:16

ez egy egyszerű kérdés a választók könnyen megértik...:
' orbán miért nem akadályozta meg a paktum elfogadását? ' .  ennyi...
a válasz ha némiképp bonyolultabb és az abban a formában már a kutyát sem érdekli...(?)☺
hát üdv a pedobindzsik által naponta használt kommunikációs 'veremben'☺...'oszt jónapot' szvsz 
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 07. 14:02

az 5.számú pedofülkés párttag mondotta ~2016-ban:
„A pápa vagy egy demens vénember, aki teljességgel alkalmatlan a pápai poszt betöltésére, vagy egy gazember.”
2022.májusára bizonyára megvilágosulhatott és kitisztult a Pápa elméje is ...és immár egy lakájpatrióta lap - lehet csak hamisitott - egykor volt irományával már mindent is lehet igazolni így 2026 derekán... 'mert alá van írva !! ' ☺?? szvsz
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 07. 12:13
a hordószónok 141 képviselőt szónokolt össze a hordóhasú 52 izéjével szembe... ezt tessék izlelgetni...☺ 

friss hírek További hírek