az már a náciknál is a vég kezdete volt, amikor egy új 'csodafegyver' megszületésétől várták a fordulatot és a győzelmet...(?)
https://www.portfolio.hu/global/20260624/bemondtak-az-oroszok-az-atomfegyverhez-hasonlo-pusztitasra-kepes-uj-technologia-keszul-845390#
Felfüggesztés a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topikban - 2021-10-16 10:53-ig (7 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI" topik #4855 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Nem tudom kit nevezel fülkés geciknek,de nem is érdekel,az viszont igen,hogy ezt a stílust ne toleráljam.A kocsmai stílust tessék ott gyakorolni és ne egy nyilvános fórumon.