Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Sigorszky
_Sigorszky ma, 20:06
Előzmény: #142623  Istvan78
#142631
Mifszt akarsz te is még mindig Gyurcsánytól/nyal? Elmútnyóc vagy hány évezni semmi értelme, csak a fidesz tudja riogatni vele még ma is az embereket. Lejárt lemez, béke poraira, feleslegesen nem kell vele foglalkozni, már ha valaki értelmes dolgokkal szeretne. O1G meg fosik az oroszoktól, az ukránoktól, szerintem nem a pénz itt a mozgatórugó, hanem a félelem. ha nem lenne ilyen dagadt három-négy golyóálló mellényt is hordana, annyira daravázik... Eddig nem írtál hüleségeket, ezután se várnám tőled!
csendben ma, 19:33
Előzmény: #142623  Istvan78
#142628
Ne állj meg itt a hasonlattal: Viktor osztozzon Gyurcsány sorsában (mehet a süllyesztőbe).
csendben ma, 19:31
Előzmény: #142626  BKKT
#142627
Nem jól látod! :-)
Szíjjártó oldotta meg az olajhiány problámát....Olyan büszkén jelentette be tegnap a királyi tv-ben.....
BKKT ma, 18:34
#142626
Kiderült, hogy ismét hazudott egy nagyot a kormány, rengeteg olaj jött és továbbra is jön az ukránoktól...
Istvan78 ma, 17:53
Előzmény: #142623  Istvan78
#142624
Ez nem nyerte el az óellenzéki emberek tetszését, úgy látom. Pedig lehet, hogy igazam van.
Istvan78 ma, 17:40
Előzmény: #142622  Istvan78
#142623
Hagy találgassak kicsit.:) Ha Orbánról azt mondjuk, hogy azért köti magát annyira Putyinhoz, mert pénzt folyósít a Fidesznek és/vagy Orbánnak, akkor Gyurcsány dörgölőzését Putyinhoz a kormányzása idején vezethetjük ugyanerre az okra.
Istvan78 ma, 17:37
#142622
Nem mutat jól az óellenzék szénája, buknak a DK emberei (Óbuda) és buknak az MSZP régi korrupt emberei (Tóth Csaba és társai, Baja régi motoros a korrupciós szakmában).
Bukjanak csak, nem kellenek az ilyen emberek senkinek. Ez még akkor is így van, ha Orbán nagyipari működésű korrupciós rendszeréhez képest ők kézműves kisiparosok.
maxwax
maxwax ma, 17:22
Előzmény: #142611  Istvan78
#142621
Ó, Sehmet felfüggesztésre került augusztus végéig a teljes fórumból! Vissza fog ő térni.
(Mostanában csak olvasni volt időm nekem is...)
ronaldinyo ma, 16:34
#142620
orbán bukik -neres bankoknak vége és a neres cégeknek.2 év
Peterbond ma, 15:40
Előzmény: #142618  dexter
#142619
"A Fideszben világos szabályok és értékek vannak, aki ezeket megsérti, kiderül, és nem tudjuk letagadni, nem lehet a közösségünk tagja!"
.
Segítettem kijavítani. Szivesen. Mondjuk még így se teljesen pontos de így  már közelít.
dexter ma, 15:16
#142618
"Győrffy Balázs lemondására pár perccel később reagált a Fidesz is. Facebook-oldalukon azt írják: „A Fideszben világos szabályok és értékek vannak, aki ezeket megsérti, nem lehet a közösségünk tagja!”
 
Ezek szerint a lopás, a korrupció az belefér a fidesz szabályai, különben már az összes fideszes lemondott volna és bíróság előtt állna.
 
https://telex.hu/belfold/2024/08/23/gyorffy-balazs-kepviselo-lemondas-reszegseg-eroszak
csendben ma, 13:33
#142617
"Közel 50 perces előadást tartott Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter a Tranzit fesztiválon, de ami még érdekesebb, hogy milyen témában beszélt ilyen hosszan. A magyar gazdaság helyzetéről, kilátásairól prezentált részletesen, valamint szót ejtett a lehetséges gazdaságpolitikai lépésekről. Ennek keretében szót ejtett a minimálbér és a garantált bérminimum egységesítésének szükségességéről, a családi adókedvezmény duplázásáról, a kisvállalkozások támogatásáról, az otthonteremtési támogatások megemeléséről, és a szakmunkás hitelről. Meggyőződése, hogy most nem nagyberuházásokat kell támogatni."Egy régi vicc szerint: "Járni jár...de nem jut..."
csendben ma, 13:27
Előzmény: #142611  Istvan78
#142616
Rajta kívül még jó néhány hívő is eltűnt a topikból. Majd csak túléljük valahogy ezt a nehéz helyzetet! :-)
pogacsa ma, 12:17
#142615
Úgy látom újabb fideszesről derült ki, hogy nőverő. Győrffy Balázs (aki anno évi 50 millió forintos bevételt felejtett ki a vagyonnyilatkozatából) mutatta be, hogy milyen is az igazi fideszes értékrend. Részegen inzultált egy nőt egy budapesti szórakozóhelyen, ami tettlegességig fajult.
NZI ma, 10:46
#142614
Legendát nem lehet venni!   https://www.facebook.com/reel/170104782591479
wyl ma, 09:58
Előzmény: #142611  Istvan78
#142613
Nagyon nem hiányzik! Sztem  sokkal jobb így, hogy nem okádja ide az országromboló fidesz narrativáit, meg a vélt okosságait. Ő nem vitapartner, hanem egy erkölcsi deficites, valamilyen úton megfizett troll. Valóban a vele folytatott értekezéseknek SEHMI értelme  nincs! Én  nem reagálok hozzászólásaira és elvárom, hogy ő se reagáljon az enyéimre. Nagyon nem az én társaságomba való, messziről kerülöm az ilyen alakokat. Persze ez csak az én véleményem :)
wyl ma, 09:58
Előzmény: #142611  Istvan78
#142612
Nagyon nem hiányzik! Sztem  sokkal jobb így, hogy nem okádja ide az országromboló fidesz narrativáit, meg a vélt okosságait. Ő nem vitapartner, hanem egy erkölcsi deficites, valamilyen úton megfizett troll. Valóban a vele folytatott értekezéseknek SEHMI értelme  nincs! Én  nem reagálok hozzászólásaira és elvárom, hogy ő se reagáljon az enyéimre. Nagyon nem az én társaságomba való, messziről kerülöm az ilyen alakokat. Persze ez csak az én véleményem :)
Istvan78 ma, 09:22
#142611
Hiányzik valakinek Sehmet? Nekem egyáltalán nem hiányzik a trollkodása. Én szeretek vitatkozni, de csak az értelmes, logikus vitát szeretem. Vele csak azért vitázom itt, mert utálom, ha a Fidesz hazug propagandája elfoglalja a teret.
hold66 ma, 08:51
Előzmény: #142608  csendben
#142610
Ilyenkor a nép már az utcán tüntetett régen most meg csak pofázunk 🤣
csendben ma, 08:51
#142609
"Az idei második negyedévben 0,5 százalék volt a GDP-növekedés a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) országaiban negyedéves összevetésben ugyanúgy, mint az első negyedévben. A szervezet tagországai közül 28-ban áll rendelkezésre második negyedéves GDP-adat, ebből Magyarországé a negyedik legkisebb. "https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240823/az-oecd-novekedesi-rangsoraban-is-hatul-kullog-magyarorszag-705317
csendben ma, 08:49
Előzmény: #142606  totoro
#142608
Lehet hozni a vendégmunkásokat...Tényleg "jó hír"... Kinek?
hellforceone ma, 08:48
Előzmény: #142606  totoro
#142607
a portfolio maga is egy naaaaagy fidesz propaganda oldal, mit vársz tölük?? Gazdasagi ujsagirast, igazi érveket itt már csak nagyon ritkán talalsz. ez az oldal még csak arnyeka sem a régi önmaganak, elszomorito. itt altalaban mar csak a haborurol olvashatsz, meg arrol, hogy mennyire nagyon de nagyon fontos az epitöipar es az ingatlanpiac Agyarorszagon. Komolyan mondom, az egesz orszag egy vicc!
totoro
totoro ma, 08:45
#142606
Aszongya a portfolio: "Végre jó hír érkezett a magyar gazdaságból: Miközben alig nő a fogyasztás, gyengélkedik az ipar, csökken az export, visszaesik a GDP, a foglalkoztatás és a munkanélküliség területén jól alakulnak a dolgok. Tartósan magas foglalkoztatás mellett az év elején látott csúcshoz képest csökken a munkanélküliségi ráta, ami szépen lassan közelít a teljes foglalkoztatást tükröző szinthez. "
Erre azt mondom én, hogy ez minden csak nem jó hír, ugyanis ezek szerint nincs már tere a foglalkoztatás további növelésének, ami az egyik fontos eszköze a növekedésnek. Ha már nem tud nőni a foglalkoztatás akkor csak a hatékonyság növelésével lehetne érdemi növekedést elérni, az meg nem egy összeszerelő ország erénye.
NZI csütörtök, 20:28
Előzmény: #142598  dexter
#142604
NZI csütörtök, 20:25
#142603
NZI csütörtök, 20:24
#142602
dexter csütörtök, 20:00
#142601
Orbánék már 1000 milliárdos tartozást halmoztak fel Kína felé, ami rejtett letéti számlákat kér és titokban is hitelez
https://444.hu/2024/08/21/orbanek-mar-1000-milliardos-tartozast-halmoztak-fel-kina-fele-ami-rejtett-leteti-szamlakat-ker-es-titokban-is-hitelez?utm_source=Facebook&utm_medium=444

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek