Szekunder szégyenérzet emiatt a szervilis pöcs miatt.
Hogy lehet valaki ennyire csicska?
"Szijjártó: Szóval te személy szerint teljesen jól vagy?
Lavrov: Teljesen. Több mint rendben.
Szijjártó: Nos, ha valaha bármire szükséged lenne személyesen, csak szólj nekem!
Lavrov: [Nevet.] Nincs szükségem semmire. Nincs semmi probléma. Köszönöm, hogy hívtál."
https://panyiszabolcs.substack.com/p/ha-valaha-barmire-szukseged-lenne