Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula ma, 08:49
Előzmény: #141138  Sehmet
#141140
Egy kúrmánypárt van. A kdnp gittegylet nem létezik. Majd ha önállóan elindulnak egy választáson, és bejutnak a Parlamentbe, akkor elhiszem, hogy léteznek.
.
Szélsőjobbról a centrum is szélsőbalosnak látszik.
badsector1
badsector1 ma, 08:48
Előzmény: #141136  bullrider
#141139
A patrióták putyin rubeleiért kérjenek poziciót az ukrán fronton.
Sehmet
Sehmet ma, 08:42
Előzmény: #141136  bullrider
#141138
Remélem, a kormánypártok itthon is ezt teszik a szélsőbalos szociálliberális ellenzékkel!
Sehmet
Sehmet ma, 08:40
#141137

"Puzsér úrnak nagyon kijárt már egy lángos… Ő az a fajta hülyegyerek a suliban, aki nem ért a szép szóból." (Majka)
.
(1) Majka - Mindenhonnan az ömlik az internet világában, hogy a... | Facebook
bullrider
bullrider ma, 08:35
Előzmény: #141135  Shortelek
#141136
Shortelek ma, 08:12
Előzmény: #141134  bullrider
#141135
Brūsszelben meg kellene érteniük, hogy Mországot ki kellene zárni minden közös döntéshozatalból.
fatihszultan ma, 06:44
Előzmény: #141131  Peterbond
#141133
Nem értem, miért álltok szóba vele? Én már régóta levegőnek nézem, mert többször bebizonyosodott, hogy úgy guglizza a "magasröptű érveit" (amik legtöbbször oda nem illőek).
Nézd meg, nem sokkal lejjebb, mit tudott reagálni a szakmai (jogi) érveimre. Annyit hozzátennék ahhoz a beírásomhoz, hogy a tényállás jelenlegi ismeret alapján, még a garázdaság vétsége is kérdéses. Lehet csak szabálysértési alakzata. (pl. valaki elfordulva telefonál, hirtelen kikapják a kezéből a telefont és bedobják a Dunába. Ez "csak" rongálás - értékhatártól függ a minősítése. A garázdaság azért kérdéses, mert nem biztos, hogy ebben az esetben alkalmas a riadalom okozására. A megbotránkozásra igen. De, a szebálysértést elviszi a bűncselekmény. - Hozzáteszem, hogy a gyakorlatban ilyen esetekben első körben szinte mindig garázdaságnak minősítik, mert ez a legegyszerűbb. Később ezt át lehet minősíteni az eljárás során)
De, rablásnak minősíteni ezt  a a jogesetet, ismert tények alapján, nagy-nagy szakmai hibának és nyilvánvaló dilettantizmusnak számít. Nos, nézd meg a reakcióját, arra, amit írtam. Volt, bármi szakmai érve? Hogy lenne?
dexter hétfő, 22:22
#141132
Keményen nekiment a kormánynak a MOL-vezér a különadók miatt
https://www.youtube.com/watch?v=4YarvHMZ6o4
Peterbond hétfő, 22:03
#141131
Azt is imádom hogy az állítólagos ügyvéd úr mennyire részletesen tudja elemezni hogy egy mobil elvétele már rablás majd azon famnyalog hogy hát azok a milliárdos lopások nem is lopások mert át volt közbeszerzés és lehet fellebezni is. Így azt nem lehet lopásnak hívni ám. Az alapítványoknak is ajándékozás volt nem lopás. Itt kérem alásan ha 100 milliárd veszti is el közpénz jelegét azt védeni kell. Meg akkor magas röptű elvek vannak és nemzeti tőkésosztály létrehozása. De ha jeláratni kell akkor nem kell ilyen fenkölt hangnem akkkor mehet a pottyondi meg a többiek ovis névvel illetése de ha kényes kérdés jön aminek a töredékéről épp előbb emlegette hogy rablás akkor már egyből alacsony a vitakultúra ezért nem válaszol.
.
Na be is veszek egy quamatelt. 
csendben hétfő, 22:02
Előzmény: #141129  Peterbond
#141130
"én is biztatok szombaton és vasárnap a talpon maradt összes kerületben az én hangomon megy a szavazásra való felhívás, amiért majd engem elmarasztal az Országos Választási Bizottság, a jogászok meg megvédenek, oszt jónapot"...(O.V. 2006.04.... Tata)...Itt is van egy "jogász"-uk. :-)
Peterbond hétfő, 21:55
Előzmény: #141117  Sehmet
#141129
Ja te belinkeled egyoldalúan annak a véleményét aki ütött. Amiből első olvasatra ordít az hogy kamu. Ja ő csak beszélgetni akart, meghát a Puzsér elkapta a kezét amikor ő megragadta azt ezért kellett felpofoznia. Igaz hogy egyből kijött a hangfelvétel is ami cáfolja az állításáinak 80%-át ami kérdésessé teszi a maradék 20-at is belőle. De te csak a tények alapján itélsz. Miközben te is halhattad a hangfelvételt ami cáfolj azt amit ide beraktál. De téged nem a tények érdekelnek hanem a manipuláció mint mindig.
.
Na tudtam hogy kár ide beolvasnom mert megint csak felfordul a gyomrom.
Mississippi
Mississippi hétfő, 21:51
Előzmény: #141127  Mississippi
#141128
A fórumokon és a facsén jól eldühöngünk ezen is és minden megy tovább orbán haláláig.
Mississippi
Mississippi hétfő, 21:48
Előzmény: #141126  Mississippi
#141127
Gondolod hogy a fociultrak ezen totál kiakadnak és kukákat fognak borogatni? Hát nem. OV elmagyarázza nekik hogy ez azért kell, hogy a kilenc körzet labdarugasát integrálják az nb1- be,  oszt minden oké.
Az általános reakció pedig az lesz, hogy "mindig van lejjebb". 
Meg lettünk fözve, mint a béka.
Mississippi
Mississippi hétfő, 21:46
Előzmény: #141124  bronz
#141126

csendben hétfő, 21:20
Előzmény: #141109  Sehmet
#141125
"Nem is tudtam, hogy a "béke" háborús uszítás.".: ebben egy pillanitg sem kétlkedtem! Pedig,elég lenne,ha csak egy percere elgondolkoznál azon,hogy miközben "békét" papol Viktor,közben háborúra uszit az EU,Brüsszel és a NATO ellen....Tudod:Ukrajna támadta meg Oroszországot....Az ellenségkép a hatalom bírtoklásának létkérdese....SAJNOS!
bronz hétfő, 21:13
Előzmény: #141122  euler
#141124
Ha valóban meglépik ezt, hogy külhoni magyaroknak 9 választókerületet hoznak létre, onnan már szerintem nincs békés út, már az eddigi 2/3-dal való visszaéléseik is elég neccesek.
badsector1
badsector1 hétfő, 21:00
Előzmény: #141122  euler
#141123
ez már nyílt csalás része, sajnos ebben az esetben az utcáról kell elzavarni orbánt, nem lehet megúszni.
euler hétfő, 20:39
Előzmény: #141111  bronz
#141122
Adódik a kérdés: 
mekkora esély van ezzel a választási törvénnyel, a belengetett változtatással és ami még jöhet a kanyarban, választások útján eltakarítani a rezsimet?
(Akinek van lehetősége megkérdezhetné erről esetleg MP-t is.)
Ki lesz a bűnbak ha ez 2026-ban sem fog sikerülni?
user01
user01 hétfő, 20:20
Előzmény: #141118  Sehmet
#141121
Nyugi, ha Szájer Józsi egy késsel nyomul feléd, akkor nyugodtan elveheted tőle és eldobhatod, nem fognak e miatt rablásért elítélni. Még akkor se, ha kiderülne, hogy te is aláírtál egy papírt arról, hogy ez csak a szerepjáték része Szájer részéről.
De az se fog jól mutatni, ha a tőled elvett és eldobott telefon miatt gondolnál valakit rablásért elítéltetni, aztán kiderül, hogy az általad megvádolt személy annak a kislánynak az apukája, akinek a szoknyája alá bevideóztál a szóban forgó telefonnal és ő így reagált, amikor meglátott téged.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek