Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort ma, 18:27
Előzmény: #140928  Istvan78
#140930
minek mentek bele a részletekbe több forumtárssal is?
ezek a fideszes gyökerek NEM demokraták, nem tisztelik az utobbi 200 évben történt forradalmak célkitűzéseit és eredményeit! 
ők a feudalizmus jobbágyrendszerét szeretnék kimondtatlanul visszaállitani, 
ahol ők a nemesek és kedvezményezettek, ahol uralkodhatnak a "jobbágyokon"
 . 
minek ezekkel egyáltalán szóba állni? 
badsector1
badsector1 ma, 18:24
Előzmény: #140927  offshort
#140929
Orbánék már a gyogyós náci hülyegyerekek szavazataira hajtanak, ahogy elnézem senki nem mer szólni a cocinak, hogy sikeresen felszámolta az oktatást és az egészségügyet, elég ha pár százezer fideszokos felfogja, hogy mit tett az országgal az istenük és mpre szavaznak.
Istvan78 ma, 18:18
Előzmény: #140925  Ivanhoe
#140928
De ráadásul itt egyszerű volt a képlet. Felhozta a sokszor előadott ,mondatát a filozófiai igazságról, mely szerint objektív iggazság nincs, csak amhogy én látom..blabla, aztán meg azt mondja, hogy ahogy én látom a dolgokat, annak a valóságghoz semmi köze. Ezen megállapítása viszont azon alapul, hogy van "objektív" igazság. Szóval önellentmondás. Mivel ezt nem tudta megvédeni, jött a hablaty. Igen, a szokásos, ha nem tudje meggvédeni az állítását, akkor jön a terelés, a tudományosnak álcázott hablatyolása, remélve, hoggy valakit is megtéveszt ezzel. Nem akarja elfogadni, hogy itt ez nem működik.
offshort
offshort ma, 18:12
#140927
Ilaria Salis, az antifa-per elsőrendű vádlottjából lett EP-képviselő szerint a jelenléte az Európai Parlamentben szó szerint a Patrióták szuverenista jobboldalának az idegeire ment. (hvg)

hahaha,  szóval az antifakat üldözi a fidesznáci gittegylet,  
a febr.13-án vonulo "kitörés napja" pártiakat meg támogatja! 
érthető hogy a naci a nacit tamogatja, hajrá horti kultusz!
offshort
offshort ma, 18:03
Előzmény: #140913  badsector1
#140926
puzsér igazán megtehette volna hogy visszaüt ennek a fkalap nácinak, márcsak a miheztartás végett! 
tirpák neres fideszes naci gyökér, megérdemelné!
Ivanhoe ma, 17:32
Előzmény: #140921  Sehmet
#140925
Nem kell ilyen "filozófiai mélységekbe" eljutni ahhoz, hogy eldönthesd mi a helyes és mi a helytelen. Csak érvnek, véleménynek kellene hozzá lenni, de azt valahogy sosem vállalod fel. A "szerinted" helyes és helytelen miértjéig általad sosem jutunk el, mert relativizálsz és példákat próbálsz hozni "más korokból", "más filozófusoktól", mindig "más eseményekről", "mások által elkövetett helytelen cselekményekről", csak éppen az adott témáról nem fejted ki a véleményed. Állj bele egyszer, és cáfolj, vagy igazold az adott intézkedést, de ez még sosem sikerült! Valószínűleg érzed, hogy nem tudod cáfolni, ezért inkább példálózol, vagy marad az általánosítás.
kukker ma, 17:19
Előzmény: #140923  ronaldinyo
#140924

Látszik valamiféle abnormalitás egy szemszögből, azt hiszem.
(Meg őrület-féleség is. :)... )
De.
Igazából szerintem a felelősség azé a hatalomé, ami megengedi ezt, ami mindenek felett áll.
És vélhetőleg van egy ilyen hatalom, szerintem kell lenni, kell egy "csúcsnak" lennie a létezésben.
Egy megagiga mindenek felett lévő erőnek.
(hívjuk bárhogyan)
És én - személy szerint - arra jutottam, hogy lehet, hogy "elszámolta" magát, vagy téved a dolgokban és a létezés haladásában és az van, hogy nagyon is lehetséges, hogy az kell, hogy legyen a következő lépése annak, hogy egy "drasztikus" változást hozzon illetve irányt, hogy be kell lépnie teljességében ebbe a létezési formába, létezési síkba annak okán, hogy az összeomlását és lenullázódását elkerülje.
Ha fontos neki az, hogy ne legyen többé szenvedés a világban olyan mértékben, amit emberek követnek el emberek ellen azért, mert - mondjuk - többnek gondolják magukat a másiknál olyan mértékben, hogy a másik életének elnyomásával, kihasználásával, tönkretételével uralkodnak.
És azt gondolom, ha van ilyen gondolat az emberben, akkor őszintén ki kell mondania.
Ez egy ilyen irány amin gondolkodom az élet és a létezés kapcsán, amit esélyesnek tartok, mint történés és helyzet.
Hogy szükség van egy nagyobb, szükség van a legnagyobb erőre a létezésben, hogy ezt tegye.
Ez a véleményem.
ronaldinyo ma, 16:44
#140923
cirkuszt és kenyeret-na mind a kettőből van bőven és az emberiség degeszre tömi magát -mindkettővel és mivel minden hazugság hazugsággal teletömött pocakkal szendereg el előszőr mélyálomban -aztán elszenderűl örökre.
Istvan78 ma, 16:23
Előzmény: #140921  Sehmet
#140922
Micsoda ideggesítő hülye blabla ez részedről? Mit gondolsz te magadról, hogy elemi fórumozási normákat se kell betartani? Azt gondolod, bárkit meg tudsz téveszteni ezzel a logikátlan tudálékossággal?
Sehmet
Sehmet ma, 16:06
Előzmény: #140907  Istvan78
#140921
Melyik "igazság"-ra gondolsz? Az arisztotelészi koherencia igazságelméletre vagy a heideggeri ontológiaira, vagy pedig a mostanság mainstream pragmatikus igazságfelfogásra, ami szerint az az "igaz", amit sokan és sokszor mondanak?
_Sigorszky
_Sigorszky ma, 16:03
Előzmény: #140915  NZI
#140920
Ki ez a fszkalap fehér Pelé utánzat? A durva édesanyukájukat!
badsector1
badsector1 ma, 16:01
Előzmény: #140917  gazmber
#140919
Orban csak siman csődbe viszi az országot.
Ukránok is elzárták a ruszki kőolajat, szijjgyártó meg csak pislog mint hal a szatyorban.
Rubel viktor kitalálhatna egy olyan béketervet, hogy az ukránok megnyissák az olajvezetéket.
_Sigorszky
_Sigorszky ma, 15:59
Előzmény: #140917  gazmber
#140918
gazmber ma, 15:44
Előzmény: #140916  ronaldinyo
#140917

olvasom csak a főcímeket a portálokon.... de mindenhol, "veszély, válság, vészharang, katasztrófa, figyelmeztetés, nyomuk veszett, kilőtték, agyonlőtték, falba ütközött, lángokban, csődhullám, drámai számok, lecsaptak, nekirontottak, krízis, kilőtték, vírusok, pusztító, rettegett...stb.' ilyen szavakkal publikálják a híreket... itt már tényleg lassan 'hadiállapotot' fog bevezetni izé(?), akkor ez a 'háborús' válságpszichózis...(?)
egy labilisabb elme már lassan eret vág magán majd a Dunába veti magát... ??szvsz
ronaldinyo ma, 15:27
#140916
Üzemanyagválság felé halad Magyarország, kiadták a figyelmeztetéstjo sokan fognak akkor szivni mehetnek gyalog a légkondi meg mehet a kukába.persze gondolom ez egy  szokásos hazug propaganda félelemkeltés-ja és az árak felsrofolása hogy a kis és közepesek tönkremenjenek orbán meg ingyé viszi
bullrider
bullrider ma, 13:31
#140914
Tovább dagad a újabb pedofidesz ügy! Elképesztő, hogy a lakáj TV2 is beleállt az ügybe! Talán ezúttal a miszlikbevágás is meg fog valósulni?
badsector1
badsector1 ma, 11:58
#140913
"Puzsér Róbertet telefonon értük el, hogy megtudjuk, mi történt pontosan. Azt mondta, hogy a főnöke elmondása szerint Ábrahám Róbert péntek délután a Spirit FM stúdiójához hajtott, ahol beszélni akart a programigazgatóval, majd miután közölték vele, hogy szabadságon van, azt követelte, hogy Puzsért azonnal bocsássák el a rádiótól, mert az, amit a Facebookon leírt, a csatornának nem férhet bele. Puzsér azt állítja, hogy Ábrahám Róbert ezután hívta fel őt telefonon, és kért tőle találkozót.
Mint mondta, a Tűzoltó utcában találkoztak, ahol állítása szerint a Pesti Srácok újságírója a forgalommal szemben parkolt be az egyirányú utcába, majd azt kérte Puzsértól, hogy üljön be a fekete Mercedesébe. „Természetesen nem szálltam be, ezért sértegetni meg ráncigálni kezdett, azt magyarázta nekem, hogy »a gyerekeim azt olvassák, hogy az apjuk buzi«, aztán ököllel pofán csapott”.
Elmondása szerint az ütést nem viszonozta, hanem amikor Ábrahám végül elengedte a karját, ott hagyta a Pesti Srácok újságíróját. Ezután elment a rendőrségre, hogy feljelentést tegyen, „mert különben mi lenne a biztosíték arra, hogy legközelebb nem történik ilyen incidens”. Ábrahám Róbertet ezután kihallgatták, ahogy az olvasható is a posztjában.
Puzsér Róbert szerint Ábrahám nagyjából havonta jelentet meg róla becsmérlő hangú cikket, „én pedig most visszaszóltam egy szatirikus gúnyirat formájában, amit mindenki értett, csak ő nem. Nyilvánvaló, hogy senki nem gondolja rajta kívül, hogy ez komoly lenne. Csakhogy az a putri törvénye, hogy akit lebuziznak, annak ezért ököllel kell elégtételt vennie.”
 Puzsér a Telexnek elmondta, gondolkodik azon, hogy a rendőrségi eljárás lezárta után távoltartási végzést kérjen Ábrahám Róbert ellen a bíróságtól.
A Telex megkereste a Budapesti Rendőr-főkapitányságot, hogy megtudjuk, indul-e eljárás az ügyben, amint válaszolnak, frissítjük a cikket."
     
A prostisrácok nem tudnak mit kezdeni puzsér szellemi fölényével.
ronaldinyo ma, 11:50
#140911
alkut kötöttek a gonosszal-nemcsak a fidesz
badsector1
badsector1 ma, 11:35
Előzmény: #140906  signal2
#140910
A helyi fideszes ügynök már lezartnak tekinti novák  pedofilügyét, erre most jön egy garázdaság nemierőszakkal megspékelve.
Szerintem ezt is mihamarabb le szeretné zárni.
kukker ma, 11:04
Előzmény: #140900  Sehmet
#140909

"Én folyamatosan olyan tényeket, tudományos cikkeket, tanulmányokat linkelek be a hozzászólásaimban, ami segít neked eligazodni a politika (kül- és belpolitika) világában."
És?
Mindennek a végén az ember áll.
És mindennek a végén az van, amit az az ember akar, hogy legyen.
signal2
signal2 ma, 10:50
#140908
A volt fideszes képviselőjelölt és az alpolgármester titkárnője is önkormányzati bérlakáshoz jutott az V. kerületben.
Istvan78 ma, 10:49
Előzmény: #140905  Sehmet
#140907
Az úgynevezett tudományos igazságok részedről általában egy "igazság" a sok közül, ill. sokszor irreleváns cikkeket hozol ide.
Írod " hogy mi a te igazságod, azaz az előítéleted által predesztinált véleményed, nem akarom megkérdőjelezni, mint saját igazságként megélt saját látásmódodat a dolgokról". Szóval az én igazságom ilyen. 
A tiéd miért nevezhető nem ilyennek, amikor azt állítod, hogy az én igazságomnak köze sincs a valósághoz? Csak egy ilyen egyszerű kérdés, aminek benned is fel kellett volna merüln.
signal2
signal2 ma, 10:42
#140906
“Volt tanítványai állítják, ököllel verte, megerőszakolta őket a jászberényi karateedző”
“Agócs Tibort 2020-ban Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért életműdíjjal tüntették ki. Az elismerést Novák Katalin adta át, család- és ifjúságügyért felelős államtitkárként.”
Sehmet
Sehmet ma, 10:39
Előzmény: #140903  Istvan78
#140905
Nem szeretem, ha rólam többes szám második személyében beszélnek. Én csak a saját véleményemet írom le, amit mindig igyekszem alátámasztani objektív és tudományos forrásokkal éppen ezért, hogy a kamukkal, az általános, gyűlölködő hozzászólásokkal ellentétben bizonyított tényeket, tudományos forrásokon alapuló megalapozott állításokat írjak le. Az, hogy mi a te igazságod, azaz az előítéleted által predesztinált véleményed, nem akarom megkérdőjelezni, mint saját igazságként megélt saját látásmódodat a dolgokról még akkor sem, ha köze sincs a valósághoz. Tisztelem a más véleményt akkor is, ha nem értek vele egyet.
sityaki ma, 10:34
Előzmény: #140899  totoro
#140904
Valóban. Érdemes megnézni. lidl.com/
Vagy euróban pl. a luxemburgi Lidlt.
Istvan78 ma, 10:32
Előzmény: #140900  Sehmet
#140903
Igen, én a külső szemlélő/olvasó számára fórumozok itt, mivel az itteni hívőket/trollokat/propagandistákat, mint például te, úgyse lehet meggyőzni, ti nem azért vagytok a világban, hogy valamit is befogadjatok a másik oldal érveiből. Tehát, azért érvelek itt, hogy ellensúlyt képezzek, ne csak azt a sok hazugságot, rágalmat, megtévesztést olvassák az emberek, amiket ti eregettek ki magatokból.
A tudományos cikkekkel kapcsolatban: ezek a cikkek a legtöbbször nem relevánsak, nem passzolnak a vita témájához, számodra csak az igazság elkendőzésére vannak használva.
badsector1
badsector1 ma, 10:17
#140902
"Polgárőrként dolgozik a Hír TV-től kirúgott Pálffy István"
Sehmet
Sehmet ma, 09:56
Előzmény: #140899  totoro
#140901
Propagandavideó a propagandaoldalon. :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek