Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 ma, 11:58
#140913
"Puzsér Róbertet telefonon értük el, hogy megtudjuk, mi történt pontosan. Azt mondta, hogy a főnöke elmondása szerint Ábrahám Róbert péntek délután a Spirit FM stúdiójához hajtott, ahol beszélni akart a programigazgatóval, majd miután közölték vele, hogy szabadságon van, azt követelte, hogy Puzsért azonnal bocsássák el a rádiótól, mert az, amit a Facebookon leírt, a csatornának nem férhet bele. Puzsér azt állítja, hogy Ábrahám Róbert ezután hívta fel őt telefonon, és kért tőle találkozót.
Mint mondta, a Tűzoltó utcában találkoztak, ahol állítása szerint a Pesti Srácok újságírója a forgalommal szemben parkolt be az egyirányú utcába, majd azt kérte Puzsértól, hogy üljön be a fekete Mercedesébe. „Természetesen nem szálltam be, ezért sértegetni meg ráncigálni kezdett, azt magyarázta nekem, hogy »a gyerekeim azt olvassák, hogy az apjuk buzi«, aztán ököllel pofán csapott”.
Elmondása szerint az ütést nem viszonozta, hanem amikor Ábrahám végül elengedte a karját, ott hagyta a Pesti Srácok újságíróját. Ezután elment a rendőrségre, hogy feljelentést tegyen, „mert különben mi lenne a biztosíték arra, hogy legközelebb nem történik ilyen incidens”. Ábrahám Róbertet ezután kihallgatták, ahogy az olvasható is a posztjában.
Puzsér Róbert szerint Ábrahám nagyjából havonta jelentet meg róla becsmérlő hangú cikket, „én pedig most visszaszóltam egy szatirikus gúnyirat formájában, amit mindenki értett, csak ő nem. Nyilvánvaló, hogy senki nem gondolja rajta kívül, hogy ez komoly lenne. Csakhogy az a putri törvénye, hogy akit lebuziznak, annak ezért ököllel kell elégtételt vennie.”
 Puzsér a Telexnek elmondta, gondolkodik azon, hogy a rendőrségi eljárás lezárta után távoltartási végzést kérjen Ábrahám Róbert ellen a bíróságtól.
A Telex megkereste a Budapesti Rendőr-főkapitányságot, hogy megtudjuk, indul-e eljárás az ügyben, amint válaszolnak, frissítjük a cikket."
     
A prostisrácok nem tudnak mit kezdeni puzsér szellemi fölényével.
ronaldinyo ma, 11:50
#140911
alkut kötöttek a gonosszal-nemcsak a fidesz
badsector1
badsector1 ma, 11:35
Előzmény: #140906  signal2
#140910
A helyi fideszes ügynök már lezartnak tekinti novák  pedofilügyét, erre most jön egy garázdaság nemierőszakkal megspékelve.
Szerintem ezt is mihamarabb le szeretné zárni.
kukker ma, 11:04
Előzmény: #140900  Sehmet
#140909

"Én folyamatosan olyan tényeket, tudományos cikkeket, tanulmányokat linkelek be a hozzászólásaimban, ami segít neked eligazodni a politika (kül- és belpolitika) világában."
És?
Mindennek a végén az ember áll.
És mindennek a végén az van, amit az az ember akar, hogy legyen.
signal2
signal2 ma, 10:50
#140908
A volt fideszes képviselőjelölt és az alpolgármester titkárnője is önkormányzati bérlakáshoz jutott az V. kerületben.
Istvan78 ma, 10:49
Előzmény: #140905  Sehmet
#140907
Az úgynevezett tudományos igazságok részedről általában egy "igazság" a sok közül, ill. sokszor irreleváns cikkeket hozol ide.
Írod " hogy mi a te igazságod, azaz az előítéleted által predesztinált véleményed, nem akarom megkérdőjelezni, mint saját igazságként megélt saját látásmódodat a dolgokról". Szóval az én igazságom ilyen. 
A tiéd miért nevezhető nem ilyennek, amikor azt állítod, hogy az én igazságomnak köze sincs a valósághoz? Csak egy ilyen egyszerű kérdés, aminek benned is fel kellett volna merüln.
signal2
signal2 ma, 10:42
#140906
“Volt tanítványai állítják, ököllel verte, megerőszakolta őket a jászberényi karateedző”
“Agócs Tibort 2020-ban Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért életműdíjjal tüntették ki. Az elismerést Novák Katalin adta át, család- és ifjúságügyért felelős államtitkárként.”
Sehmet
Sehmet ma, 10:39
Előzmény: #140903  Istvan78
#140905
Nem szeretem, ha rólam többes szám második személyében beszélnek. Én csak a saját véleményemet írom le, amit mindig igyekszem alátámasztani objektív és tudományos forrásokkal éppen ezért, hogy a kamukkal, az általános, gyűlölködő hozzászólásokkal ellentétben bizonyított tényeket, tudományos forrásokon alapuló megalapozott állításokat írjak le. Az, hogy mi a te igazságod, azaz az előítéleted által predesztinált véleményed, nem akarom megkérdőjelezni, mint saját igazságként megélt saját látásmódodat a dolgokról még akkor sem, ha köze sincs a valósághoz. Tisztelem a más véleményt akkor is, ha nem értek vele egyet.
sityaki ma, 10:34
Előzmény: #140899  totoro
#140904
Valóban. Érdemes megnézni. lidl.com/
Vagy euróban pl. a luxemburgi Lidlt.
Istvan78 ma, 10:32
Előzmény: #140900  Sehmet
#140903
Igen, én a külső szemlélő/olvasó számára fórumozok itt, mivel az itteni hívőket/trollokat/propagandistákat, mint például te, úgyse lehet meggyőzni, ti nem azért vagytok a világban, hogy valamit is befogadjatok a másik oldal érveiből. Tehát, azért érvelek itt, hogy ellensúlyt képezzek, ne csak azt a sok hazugságot, rágalmat, megtévesztést olvassák az emberek, amiket ti eregettek ki magatokból.
A tudományos cikkekkel kapcsolatban: ezek a cikkek a legtöbbször nem relevánsak, nem passzolnak a vita témájához, számodra csak az igazság elkendőzésére vannak használva.
badsector1
badsector1 ma, 10:17
#140902
"Polgárőrként dolgozik a Hír TV-től kirúgott Pálffy István"
Sehmet
Sehmet ma, 09:56
Előzmény: #140899  totoro
#140901
Propagandavideó a propagandaoldalon. :)
Sehmet
Sehmet ma, 09:54
Előzmény: #140893  Istvan78
#140900
Te a "külső szemlélőnek" írsz? Azt gondoltam, hogy legalább te nem vagy propagandista, aki csak azt szajkózza, ami a "külső szemlélőt" érdekli, és amivel egyetért! De be kell látnom, tévedtem. Én folyamatosan olyan tényeket, tudományos cikkeket, tanulmányokat linkelek be a hozzászólásaimban, ami segít neked eligazodni a politika (kül- és belpolitika) világában. Erre bevallottan leírod, hogy téged az nem érdekel, hanem az izgat, hogy a "külső személőt" meggyőzd még akkor is, ha mind szakmailag, mind a tényeket tekintve erősen vitathatók az állításaid. Igazi propagandista mentalitás. Hát, most elárultad magad!
totoro
totoro ma, 09:14
#140899
Amikor már New York-ban is olcsóbb a kaja mint Budapesten, akkor tényleg nagy a jólét:
https://www.reddit.com/r/hungary/comments/1e7d3p1/cost_of_living_ny_vs_budapest/
sztanil ma, 07:45
Előzmény: #140896  dexter
#140898

Ezzel is csak az a baj, hogy kiderült.
Mert valami köcsög videózott a kalandparkban.
Be kéne tiltani az ilyet.
Mondjuk az iskolákban épp most tiltják be a mobiltelefont, ezzel is csökkentve a hasonló esetek számát.
Elvégre a fidesz szerint a pedofiloknak is jár egy safe space.
bronz ma, 02:26
#140897
"A béke költségvetése már a fiókban van. Fontos intézkedések várhatók. Például nem lesz adó a borravalón. Már csak béke kell hozzá!"
Írja a békeharcos. 
Szerintem két pedofilmosdatás között röhögőgörcsöt kapnak a Fideszben az ilyen ostoba dumáktól. 2 millió embernek ez a legalja szint még mindig tetszik.
Tegnap mondta egy ügyfél,hogy ez a pedofil ügy is csak fel volt fújva. Gondoltam magamban, hogy anyádat. Ha a te gyerekeddel történt volna, akkor is ezt gondolnád?!
dexter péntek, 21:18
Előzmény: #140895  badsector1
#140896

Meg kell nézni, hogy a fidesz kiket tüntetett ki az elmúlt 14 év alatt és mindegyiknek utánajárni.
A hasonlók vonzák egymást, így sok ilyen eset lehet még.
badsector1
badsector1 péntek, 20:17
#140895
"Sorra jelentkeznek az áldozatokA TV2 kamerájának egy másik nő pedig sírva beszélt arról, hogy a férfi, aki akkor az edzője volt, 17 évvel ezelőtt megerőszakolta őt, és előfordult, hogy halálosan megfenyegette az aktus után. Emellett több korábbi tanítványa is arról beszélt, hogy az 56 éves sportvezető rendszeresen bántalmazta őket testileg és lelkileg is. „Azt mondta, hogy »ha nem ellenkeztél volna, akkor ez nem így történik, akkor ezt te élvezed«” – mondta a lány a csatornának. A nő feljelentette a férfit a rendőrségen, de mint mondta „hiába a 17 év pszichoterápia, nem tűnik el nyomtalanul”.A riportban elhangzik, hogy sorra jelentkeznek az áldozatok, akiket bántalmazott az edző, és állandó megaláztatásokról számoltak be. Az edző a fiúkat is rendszeresen bántalmazta. Egy férfi, akinek hosszú haja volt, arról beszélt, hogy a hajánál fogva húzta végig őt egyszer a padlón.Az áldozatok szerint nyílt titok volt, hogy a tizenéves lányokat a végsőkig manipulálta, majd testileg kihasználta őket. Szerintük több fiatal lányt is megerőszakolhatott az edző, aki két vérmegyében is oktatott gyerekeket. Az egykori bántalmazott tanítványok azt mondták, a férfi egy életre megnyomorította őket. "
    
Mi lehet a fidesz titka, hogy pedofil és szadista állatokat képesek kitüntetni?
dexter péntek, 19:33
#140894
Ha nem Magyarországon élsz, ezt nem hiszed el.
Napok óta jönnek a hírek, hogy egyre több kórházban kell elhalasztani sürgős műtéteket, daganatos betegek kezelését, mert forráshiány miatt a kórházak nem tudják megjavítani a klímaberendezéseket és néhol 40 fok van a műtőkben és a kezelőhelyiségekben.
 
Amikor láttam, hogy a Bethesda Gyermekkórházban is gyerekeknek szükséges beavatkozásokat kell elhalasztani hasonló okból, átutaltam a kórháznak félmillió forintot és kitettem egy felhívást a TISZA Párt közössége felé. Pár óra alatt rengeteg ember segített és a sajtóba is eljutott a felajánlásuk híre.
 
Pár órával később a kórház kirakott egy posztot, amelyben hálálkodik a saját fenntartójának, a Református Egyháznak, hogy miután hír lett az ügyből, végül kifizetik a javítás költségét. Szintén köszönetet mondtak egy, állami pénzzel kitömött sport klubnak a támogatásért. Így már meg is van a hír a propagandamédiának estére: a Református Egyház és a Fidesz alelnöke által vezetett klub segített a gyerekkórháznak.
 
A fentiek persze nem oldják meg a hasonló problémákat az állami fenntartású kórházakban. Az előző posztom alatt számtalan honfitársunk számolt be elhalasztott sürgős műtétekről és kezelésekről.
 
Eközben az egészségügyi államtitkár és a belügyminiszter hallgat és még mindketten a helyükön vannak. És persze a Nemzeti Együttbűnözés Rendszerének vezetői “jól megérdemelt” luxus pihenésüket töltik yachtokon és eldugott szigeteken.
 
A propaganda pedig változatlanul tolja az aljas hazugságokat, mintha nem lenne holnap.
 
Ha nem itt élsz, nem hiszed el.
Istvan78 péntek, 18:28
Előzmény: #140891  Sehmet
#140893
Nem azt vontam kétségbe, hogy a Fidesz nyert, hanem azzal van problémám, hogy óriási hazugsággal való nyerés után nem kellene dicsekedni, hogy nyert. Mint a csaló, amikor átveri az áldozatát és dicsekszik, hogy ugye milyen ügyes vagyok, jól becsapta az istenadtát. De azt látom most is, hogy tovább folytatod a trollkodást, a félremagyarázást, féleértelmezést, hátha közben megunja a másik fél a dolgot és végül a külső szemlélő számára nem lesz elég világos, kinek van igaza.
Sehmet
Sehmet péntek, 18:21
Előzmény: #140890  Istvan78
#140892

Amit te Magyarország külpolitikája ellen felhozol, arra mind választ találsz a könyvben, ami nemcsak Magyarországra jellemző. Egy kis idézet a könyvből: (Remélem, értesz belőle valamit)
.
"A célunk a döntéshozók fejébe látni, ami természetesen soha nem lehetséges igazán. Az ambíciónk megköveteli azonban minden tőlük megismerhető kijelentés megismerését, a döntéshozatali folyamat lehető legteljesebb feltárása érdekében, ahogyan arra már Rø megközelítésének alkalmazásában is rámutattunk. A döntéshozók publikus és privát kijelentései közötti konzisztencia mértéke – vagy hogy változott-e az általuk mondottak tartalma – rávilágíthat az általuk nagy valószínűséggel hordozott hiedelmekre, ezekből pedig megközelítőleg lehet következtetni arra, mi járhatott a fejükben adott döntés meghozatalakor, és mi lehetett az ilyen döntéssel a tényleges szándékuk. Az eredmény nem lesz episztemológiai értelemben tökéletesen alátámasztható, de ebből a szempontból az ilyen kutatás csak őszintébb más módszertanoknál. A jó folyamatkövetés eredménye éppen a szükséges fenntartások teljes körű és explicit megfogalmazásával együtt lesz igazán értékes, mely a későbbiekben felderített vagy felderítendő valamennyi tény helyét világosan kijelölheti a kirakós darabjai között."
Sehmet
Sehmet péntek, 18:13
Előzmény: #140888  Istvan78
#140891

Látom, ezt te is megértetted, csak folyamatában nem látod az eseményeket.
Miért? Nem nyert a Fidesz? Aki ennek ellenkezőjét állítja, az nagyon nincs tisztában valamivel. A legtöbb szavazatot ki kapta, és a legtöbb mandátumot ki nyerte? Ne legyél már ennyire szemellenzős, és ne ess ilyen logikai hibába emiatt, mert még nem lehet komolyan venni, amit leírsz!
Istvan78 péntek, 18:12
Előzmény: #140889  Sehmet
#140890
A fejlett nyugati világgban lehet, hogy úgy mennek a dolgok, ahogy a könyvben le vannak írva, de ami itt van, az nem a fejlett nyugati világ, hanem egy elcseszett autokrácia, tele korrupcióval, propagandával és sok minden egyéb rosszal. A fejlett nyugati világ is így látja, hogy ilyenek vagyunk mi, a politikusok és szakérték java része is.
Sehmet
Sehmet péntek, 18:08
Előzmény: #140887  Istvan78
#140889
Szerintem nálad hiányzik. De azért olvasd el ezt a könyvet, hidd el, megéri egy kicsit úgy látni a világot, a bel- és külpolitikát, az érdekeket, a döntési mechanizmusokat és motivációkat, stb., mint ahogyan azt a "fejlett nyugati világban" is látják azok, akik nem szektások!
Istvan78 péntek, 18:08
Előzmény: #140884  Istvan78
#140888
Az, hogy a júniusi választáskor Orbán mondanivalója annyi volt, hogy vagy ránk szavaztok, vagy háború, az egy sima, szemenszedett hazugság. Ilyenekkel nyer, aztán előadja, hogy a Fidesz már megint nyert. 
Istvan78 péntek, 18:05
Előzmény: #140885  Sehmet
#140887
Látom, hiányzik nálad az összefüggéaekben gondolkodás és a morál, ahogy tanrek szokta mondani, bigott a viselkedésed.
badsector1
badsector1 péntek, 18:04
Előzmény: #140879  Sehmet
#140886
Egy órai fürdés után viszajöttünk mert el kezdett csepegni az eső
Sehmet
Sehmet péntek, 18:02
Előzmény: #140884  Istvan78
#140885
Látom, hiányzik a "Külpolitika elemzése" c. tantárgy. Javasolnék egy, nálunk több egyetemen használt egyetemi tankönyvet, de most komolyan:
.
https://bookline.hu/product/home.action?_v=Marton_Peter_A_kulpolitika_elemzese_F&type=20&id=717609
Istvan78 péntek, 17:59
Előzmény: #140882  Sehmet
#140884
Ezt most nem cizellálom, süket duma, amit itt előadsz. Amit Orbán csinál, az nem finom taktikázás, hanem folyamatos hazudozás, megvezetés, bel és külpolitikát illetően is. 
Sehmet
Sehmet péntek, 17:59
Előzmény: #140850  1valaki
#140883
Kell neki valami elismerés, ami a tehetség hiányát és a mindennapi frusztráltságát kompenzálja. De közben ide-oda csapódik és csapkod, mivel saját fontosságát és tájékozottságát próbálja - elég kontraproduktív módon - "bizonyítani". De, ha nem jön ez be, akkor dühében személyeskedik, vagdalkozik. Ismerjük az ilyen típusú személyiségeket.
Sehmet
Sehmet péntek, 17:54
Előzmény: #140880  Istvan78
#140882
A politikai kommunikációnak nem feltétlenül kell szakmailag megalapozottnak lenni, hanem mindenki számára érthetőnek. A belpolitikában általánosan bevett gyakorlat, hogy bizonyos intézkedéseket a nemzetközi közösség általi nyomással, a külpolitikai megnyilvánulásokat pedig belpolitikai kényszerrel magyarázzák. Ez nemcsak kis hazánkban jellemző, hanem a világ minden plurális demokráciában, amit még a nyugati egyetemeken is tanítanak, mert ugye a diktatúrákban nem kell magyarázkodni. Legfeljebb "őszinteség-beszédet" mondani, amit öszöd vagy nem öszöd, nem kapsz mást!
Sehmet
Sehmet péntek, 17:49
Előzmény: #140858  1valaki
#140881
Annak a köpönyegnek sok színe van, gyakran lehet forgatni, amit már az "átkosban" is megtanultak. Abban reménykednek, hogy onnan majd csurran-cseppen nekik is valami, de a tehetségtelenséget sehol nem díjazzák. És ripacskodni és csak a főnöküknek lehet.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek