Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc péntek, 20:05
Előzmény: #138804  Peterbond
#138820
És mi van a fideszesek 11. parancsolatával?
Az ÚR jóváhagyta azóta?
badsector1
badsector1 péntek, 20:03
Előzmény: #138808  Eisenburgprofesszor
#138819
"Sokat beszéltem arról, hogy a gyűlöletre csak a szeretet lehet az egyetlen igaz válasz. 
Sokan kértétek hogy menjek el pihenni. Igazatok volt. De lehet, hogy ez Magyarországon mostanában nem fog menni.
Tegnap este több tucat fiatal társaságában jó hangulatú buliban táncoltunk a belvárosban, amíg egy fideszes, fizetett provokátor tönkre nem tette az esténket. 
Ez a férfi már a korábbi estéken is követett minket. 
Egy célja volt, hogy csapdába csaljon. Külön hangsúlyozta, hogy ő lesz az, aki engem tönkre fog tenni. Nem tudom, mi az oka annak, hogy Magyarországon irritál valakiket, hogy több tucat fiatallal együtt táncolunk és selfizünk. A fiatalok a pultnál sorban rendelték az italokat, engem is meghívtak néhányra. 
Aztán váratlan dolog történt.A provokátor először a pult mellett állt, onnan kamerázott. Aztán közelebb jött, a fiatalok arcába kamerázott, vállalhatatlan trágárságokat kiabált felém, mindent elkövetett, hogy balhé legyen. Sajnos sikerrel járt.
Hiába kértük, hogy hagyja abba és a telefonjából törölje azokat a felvételeket, amiknek az elkészítéséhez sok fiatal nem járult hozzá, vagy legalább hagyja abba a filmezést. 
Miután a családomat és a gyerekeimet is a szájára vette, kikaptam a kezéből a telefont, aminek fizikai fenyegetés lett a következménye. 
Lökdösni kezdett, fizikailag fenyegetett engem és a velem szórakozókat.Több mint 30 percig követett az utcán, fiatal egyetemisták segítettek megakadályozni hogy nagyobb baj történjen. 
Ezúton is köszönöm a fiataloknak, hogy velem voltak. 
Amit a kormánypropaganda állít az esetről, abból egy szó sem igaz, sem zaklatás, sem hasonlók nem történtek. 
Az egész esetről rendelkezésünkre állnak a videofelvételek. 
Minden olyan sajtóorgánummal szemben eljárást indítunk, akik a tényeket szándékosan elferdítik.
Az elmúlt hónapokban nem csak a barátaimmal, a szeretteimmel, a volt feleségemmel, de a gyerekeimmel való kapcsolatomat is igyekezett tönkretenni a propaganda és provokátorok hada.
Lelkileg borzasztó megterhelő heteken vagyok túl. 
Ember vagyok, hibáztam.Mindenkitől elnézést kérek, akit a történtekkel megbántottam."
    
Na ugye, hogy mengint átvert téged a fideszpropaganda, te meg  elhitted, mi meg nevetünk rajtad. :))
offshort
offshort péntek, 19:46
Előzmény: #138813  Karvalytokes
#138818
és? 
mi köze a keresztényi himihumi marhaságokhoz amiket felsoroltál? 
badsector1
badsector1 péntek, 19:22
Előzmény: #138795  Sehmet
#138817
Rogán tónyi sokat ivott  aztánn ezt a történetet álmodta meg.
Istvan78 péntek, 19:19
Előzmény: #138815  euler
#138816
Ez így van, ebben a gyűlölködő, hiszterizált, erőszakos politikai miliőben, ami nálunk van, számítani kell a provokációkra. Még olyan békés országban is, mint Dánia, nemrég megtámadták az utcán sétáló miniszterelnököt, megütötték. 
euler péntek, 19:11
#138815
Ha már a KARD is ezt írja ...
Döntetlen, de tanulnivalója Magyarnak van.
.
"Ismét olvasói kérdések rovat: Magyar Péter és a pesti éjszaka témakörben jönnek ezúttal, hogy mit gondolunk, és hogyan értékeljük ezt a "drámai" eseményt.
Semmi extra, az a helyzet. Magyar Péter egy 30+%-os támogatottságú párt vezetőjeként, ami a vezető politikai szerepet ambicionálja az országban, már nem teheti meg, hogy csak úgy lemegy egy random szórakozóhelyre partizni, mert abból hasonlók fognak kiesni. Lásd még: ki nem kényszerített hiba.
Nyilvános szórakozásra csak az ő szervezésükben lévő kontrollált körülmények között lehet módja és még akkor sem teheti meg, hogy a kelleténél többet fogyaszt, az esetlegesen ilyen körülmények között is felmerülő problémákat pedig a szervezőknek és a rendőrségnek kell megoldani, nem neki.
Ilyen ez a popszakma, de most ezt biztosan megtanulta."
.
És még egy korrekt írás. Magyar hajnali, törölt posztjáról és gyakori elnézéskéréseiről:
https://media1.hu/2024/06/21/magyar-peter-brfk-otkert-garazdasag-rongalas-yomozas/
Istvan78 péntek, 19:11
Előzmény: #138812  Eisenburgprofesszor
#138814
Gyurcsány hiteles ember volt 2005 körül? Kérdezd csak meg Sehmetet, de kérdezhetsz engem is. Gyanús módon meggazdagodott politikus volt, még adócsalási ügye is volt. Aztán kiderült, hogy nem hiteles ember (Öszöd, nem lemondás), nem volt jó teljesítményű kormányfő (igaz, voltak nehezítő körülmények, de akkor is). 2010 óta is egyre nyilvánvalóbb, hogy tehertétel az ellenzék számára, nem tudja abbahagyni a politikát, pedig kellene. Ez neked a hiteles és kívánatos politikus? Orbánról meg ne is beszéljünk, ha hitelesség a téma.
Karvalytokes
Karvalytokes péntek, 19:03
Előzmény: #138811  offshort
#138813
Nem imádkozni kell hanem cselekedni.A magyar állam is keresztény gondolatok köré szervezödik.
Pl.Kérj munkanélküli járadékot és kapsz.
    Keress munkát és találsz.
    Ha tudásért zörgetsz az egyetem kinyitja a kapuit.
Eisenburgprofesszor péntek, 18:58
Előzmény: #138810  Istvan78
#138812
Eljön az ideje és le fogják váltani a Fideszt, de egy hiteles ember legyen. 
Az elmúlt 30 évben 2 meghatározó politikus van, az egyik Orbán, másik Gyurcsány, de ő már lefelé száll. 
Hasonló ember kellene ellenzékben , mint amilyen Gyurcsány volt 2005 körül. 
offshort
offshort péntek, 18:47
Előzmény: #138803  Karvalytokes
#138811
"bátran cselekedjenek"  

imádkozzanak valami nem létező marhasághoz? 

evangélium ..... :))) 

hittan! ..... :)))  

a bullshit közhelyek gyüjteménye!
sztem még az asztrologiát is tanítani kéne, az legalább akkora baromság, mint a vallások, 
belefér a fideszes néphujitésbe'!
Istvan78 péntek, 18:42
Előzmény: #138808  Eisenburgprofesszor
#138810
A nagy Fidesz hívők meg beszopnak mindent, amit MP riválisai (ellenségei) állítanak MP-ről. 
Istvan78 péntek, 18:40
Előzmény: #138807  badsector1
#138809
Úgyis lehet innovatív valaki, hogy rossz ötletei vannak, rossz irányba való változást okozó.
Eisenburgprofesszor péntek, 18:37
Előzmény: #138795  Sehmet
#138808
A nagy " tiszások" hallgatnak mint sz.. a fűben. 
badsector1
badsector1 péntek, 18:36
Előzmény: #138759  Sehmet
#138807
Kár, hogy a lengyelek, szlovákok, románok, csehek még innovatívabbak voltak mint a kontár istened.
Istvan78 péntek, 18:19
Előzmény: #138786  Bandi_ujonc
#138806
Eddig ez a ruházat és stílus népszerűséget hozott neki, legalábbis kérdéses, hogy akkor tudná növelni a táborát, ha ezzel leállna.
Istvan78 péntek, 18:16
Előzmény: #138800  Zsolt90
#138805
A két ellenség a Fidesz média és a DK média MP-re terhellő narratívát ad elő, mást mint MP. Az igazságot még nem ismerjük. Mindenesetre azokután, amit a fenti ellenségek műveltek a választás előtt MP-vel kapcsolatban, kétkedve fogadnám az leírásukat.
Peterbond péntek, 18:16
Előzmény: #138803  Karvalytokes
#138804
Valoszinuleg az a gond a mai kormany nem figyelt elegge hittanon a 10 parancsolatra.
Karvalytokes
Karvalytokes péntek, 17:54
Előzmény: #138751  badsector1
#138803
Nem baj az ha ismerik a hittant.
Megtanulják ha szüksegük van valamire bátran cselekedjenek.:
    7. Kérjetek és adatik nektek, keressetek, és
    találtok, zörgessetek, és megnyittatik nektek.
    8. Mert aki kér, mind kap, aki keres, talál, és a
    zörgetőnek megnyittatik.
      máté evangéliuma 7:7

                                                                        
csendben péntek, 17:45
Előzmény: #138800  Zsolt90
#138802
"Ja, szemellenzo elado nalam!": már nélküle is boldogulsz? :-)
Zsolt90 péntek, 17:44
Előzmény: #138800  Zsolt90
#138801
kiszeret*

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók