Pecunia non olet! Türkmenisztán a világ negyedik legnagyobb olajtermelője. Az ideológiai lózungokkal, mint a kereskedelmi szerződésekben a nyugati kondícionalitási záradékokkal pedig el lehet menni Álmos Joe-hoz. :) Kína Teng Hsziao-ping hatalomra kerülése után, 1978-tól jött fel gazdaságilag, mivel meghirdette az ideológiamentes külkereskedelmet.
Sok szerencsét Orbán úr: "A
kormány tervei szerint 2024-ben kamatkiadásokra 3103 milliárd forintot
fizet majd ki az állam, ami 604 milliárd forinttal (24,2%-kal) haladja
meg az idei előirányzatot.""
Ha az unióban politikailag leprásnak számító Orbán lemond vagy jobban mondva lemondásra kényszerül, akkor kit szavazna meg a fideszes kétharmados többség kormányfőnek?
Azért, hogy Ocsmányék kikkel haverkodnak, tegnapi látogatás a türkméneknél. Wikipedia: "A Szovjetunió összeomlása és a függetlenség elnyerése óta Türkmenisztán az utódállamok közül a legautokratább állam hírnevét szerezte meg.[12]Saparmyrat Nyýazow, Türkmenisztán első vezetője az elnyomáson és az ország szénhidrogén-vagyonán alapuló politikai rendszert hozott létre. Utóda, Gurbanguly Berdimuhamedow hűen követte Nyýazow nyomdokait, megőrizte az általa örökölt rendszert, a lehető legelnyomóbbá téve. A szólás-, sajtó-, gyülekezési és vallásszabadság szélsőségesen korlátozva van Türkmenisztánban.[12] A Freedom House emberi jogi szervezet 2016-ban ugyanabba a diktatúra kategóriába sorolta ezt az országot, mint Észak-Korea, Szíria és Szudán, így a legalacsonyabb osztályzatot kapta a demokrácia mutatóiban.[12]"
És akkor arról nem is beszélve, hogy ezek mondják azt, hogy a nemzetet meg akarják védeni, növekedni kellene... hát hogyan, milyen jövőképet ad, mikor iskolaépítések nem történnek inkább meg és leszarják a tanárokat is?!?! Ki a pöcsöm csinál ilyen országba még szívesen sok gyereket, hogy gyarapodjék a nemzet?? Egy röhej ez a nemzetvédő hazaáruló banda!
Ez a pofatlansag netovabbja reszemrol, de legalabb Magyarorszag on nem mutik at a gyerekeket. Ez Itt a lenyeg Geza. A magyarokkal mar Azt csinal orban amit akar, amnyi penzt lop el, amennyit akar, meg ha nem jut nyaralasra vagy epp ajandekra a guereknek, nem szamit. Ami szamit, hogy a partvezer megvedi oket.
" EZ A POFÁTLANSÁG MÉG A HOLDRÓL IS LÁTSZIK!Fideszes mércével nézve is kiemelkedően mocskosat húzott a kormány: az állam 244 milliárd forintért megveszi Tiborcz István „üzlettársától” azt a betonmonstrumot, amit a zuglóiak akarata és tiltakozása ellenére építenek a Bosnyák tér mögé, az egykori Csömöri úti sporttelep helyére. Leírom még egyszer, mennyi pénzről van szó: 244 000 000 000 forint! Nagyságrendileg ennyibe kerülne a pedagógusok béremelése évente, de arra természetesen nincs pénze a kormánynak, ahogy a napokban sok egyéb mellett lefújtak egy sor iskolaépítési projektet is, mert arra sincs pénz. Az április 6-án megkötött adásvételt természetesen nem verték nagydobra, csak véletlenül bukkantunk rá az Magyar Nemzeti Vagyonkezelő szerződései közt. Annak ellenére nem szóltak még a zuglói városházának sem, hogy az önkormányzatnak elővásárlási joga van erre a területre – mivel nincs 244 milliárd forintja, ezzel nem tud élni, de akkor is értesíteni kellett volna hivatalosan. Zugló egyébként sokszorosan rosszul jár ezzel az üzlettel: az állam nem fizet építményadót, és nagyon valószínű, hogy a NAV-ot költöztetik majd ide, az pedig iparűzési adót nem fog fizetni.A tulajdoni lapokból kiderül, hogy a Bayer leánycége, a Zugló-Városközpont Ingatlanfejlesztő Kft. már kapott is mintegy 31 milliárd forintot az államtól, igaz, jelzálogjoggal biztosítva. Vélhetően az egész üzlet csak azért jött létre, hogy megmentsék a Tiborcz üzlettársát a csődtől: az elszállt építőipari költségek és a magas kamatok miatt valószínűleg nagy bajban vannak, de szerencsére a magyar állam mindig segít a királyi család tagjainak, erre soha nem sajnálják az adófizetők pénzét!" https://www.facebook.com/photo/?fbid=821240352697594&set=a.443185493836417
A cikk címe alapján azt gondoltam minimum Észak-Koreáról lesz szó 😂😂 https://www.portfolio.hu/gazdasag/20230610/van-egy-orszag-amelyik-megvalositja-orban-viktor-almat-620056 Aztán amikor olvastam, akkor az említett országon túl már csak az lepett meg jobban, mikor a cikk írója látszólag azt gondolta, hogy a Magyarországot Kanadával csak ilyen könnyen össze lehet hasonlítani. Hol is van a bökkenő...? Na majd Nudli kolléga bizonyára megmagyarázza nekünk. Komolyan mondom, a portfólió valamikor egy nagyon jó oldal volt, mára egy fidesz talpnyaló, hozzáértést sok esetben nélkülöző bulvár szintre süllyed lassan!
"Aki ilyet tesz, az gúnyt űz a nemzet szóból." Mondjuk ki nyugodtan, az országnak 13 éve hazaáruló vezetése van és sokan ehhez tapsolnak. Gratulálok magyarok! Mi vagyunk a békák, akik alatt ez a csürhe kormány szép lassan felforralja a vizet, mi meg csak bámulunk bambán...
Öregem, te olyan vak vagy, mint egy vakond 😂😂😂 azt hiszed azért, mert itt próbálod a dolgokat meggyőzően eladni, attól még azok igazak?? Borzalmas tévedésben vagy, de hajtsd csak a mantrát!
Azt hiszed ha idejössz akkor amikor már mindenki lepihent és adod elő a frankódat az majd jelent valamit, csak igazolod a fidesz vakhitűségedet, nem veszed észre, hogy az orrodnál fogva vezetnek, majd kigyógyúlsz a butaságaidból, talán ebből is, de van aki bután hal meg, vigyázz ne te legyél az.
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!