Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tégenkünknek
Tégenkünknek péntek, 09:01
#160500
Felnőttek vagy nyári szünetes kölykök vannak itt a topikban? 
kurazsi-mama
kurazsi-mama péntek, 09:00
#160499
443,5...443
BellaVita péntek, 08:59
Előzmény: #160497  kenyeres2
#160498
Bocsánat, de kinek képzeled magad?
Mire fel ez a nagyképűség részedről, hogy "hülyeségnek" mered titulálni, amit írok?
Kicsit visszavehetnél....
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 08:56
Előzmény: #160496  BellaVita
#160497
Fejezd be hülyeségre itt nincs idő.Beszélünk a SEMMIRŐL órákat,az OPUS TOPIK.
BellaVita péntek, 08:51
Előzmény: #160491  bully
#160496
pontosan én voltam, aki kifejezetten sérelmezem a személyeskedő hozzászólásokat....
értem én, hogy a kicsinyítő képzővel "Bellácska" szintén derogálni szeretnéd személyemet, de ez tényleg szánni való.
Másodszor: elkezded keverni a dolgokat... először jössz nekem azzal, hogy milyen növekedés volt az elmúlt időben, majd amikor kijavítalak, hogy nem erről írtam, akkor meg azzal támadsz, hogy rossz a szóhasználat...
Engedelmeddel, visszautasítom a gyenge színvonalú, személyeskedő kritikád, továbbá megkérnélek, hogy tartózkodj a jövőben a dehonesztáló jelzők és kicsinítő képzők használatától irányomban.... én sem degradálom a nick-neved és eszembe se jutna példának okáért mondjuk Tinócskának "becézni" téged...
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 08:48
Előzmény: #160490  hallo
#160495
Én már a köröket régóta nem figyelem,ekkora fundára és jelentésre eljön az ideje.
aTomCat péntek, 08:48
Előzmény: #160490  hallo
#160494
Az jelentős emelkedés lenne a pénteki napra.
Ha visszanézed az SRV kezdetétől, alig találni olyan erős napot.
Ahogyan korábban említve volt, impuzus/löket kellene.
De legyen igazad a 450-el, én szurkolok veled!!!
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 08:47
Előzmény: #160487  kreta
#160493
Pl. ma vegyél és add el szept 15.-én.!
aTomCat péntek, 08:43
Előzmény: #160489  BellaVita
#160492
Tervezetten "impulzus" csak szeptember 30-al várható (féléves jelentés).
Addig maradnak az ad-hoc hírek...
bully péntek, 08:41
Előzmény: #160489  BellaVita
#160491
Ne személyeskedj Bellácska, nem kell megsértődni. Rossz a szóhasználat a mocsár, érzelmileg befolyásoló és nem helytálló! Nem vagyok hülye, vágom, mit írsz .
hallo
hallo péntek, 08:38
Előzmény: #160486  kenyeres2
#160490
Én első körben annak is örülnék, ha 450 körül zárnánk a hetet. 
BellaVita péntek, 08:37
Előzmény: #160488  bully
#160489
Sajnálom, ha nem értetted meg, amít írtam... ha pedig szándékosan kiforgatod a szavaim, akkor leginkább csak szánni tudlak...
De jóhiszemű vagyok, így ezért tisztázom neked: én nem az elmúlt időszak árfolyamelelkedésére írtam, hogy mocsár, hanem arra mutattam rá, hogy a mostani szinten tapasztalható erős ellánállás letöréséhez szükség van új impulzusra, fundás hírre.
Mert ahogy hetekkel ezelőtt farkasfu jelezte, itt biza komoly ellenállásba ütközik az árfolyam...
Szóval én erre a 446 körüli mocsárra gondoltam. remélem így már tiszta
bully péntek, 08:33
Előzmény: #160483  BellaVita
#160488
  Pár hét alatt 360-ról jöttünk fel 444ig, ez 23% emelkedés, szerintem ez nem mocsár,inkább tengerszem :))))))))))
kreta
kreta péntek, 08:28
Előzmény: #160486  kenyeres2
#160487
Kb. mikor mert vennék.
kenyeres2
kenyeres2 péntek, 08:26
#160486
Derűs napot!Hogy van idejük az embereknek ennyi hülyeséget leírni?Röviden tömören.Az opus a legjobb,minden feltétel adott az emelkedéshez!Hamarosan 600 felett kb.ennyi.
Moodi péntek, 07:57
Előzmény: #160478  oki
#160485
Teljesen felesleges ilyen személyeskedő bejegyzéseket írni! Ha valamivel nem értesz egyet, akkor vitatkozz érvek mentén, semmi szükség a másik minősítgetésére! 
Azért ostobaság amit írsz, mert a kereskedésnek van egy ritmusa. Ő ezt rajzolja meg nekünk, nyitva hagyva a lehetőségét annak, hogy egy-egy ellenállásnál vagy célárnál, merre veszi az irányt. 
Ha egy papírt követ, akkor miért ne rajzolná fel azt a ritmust, ahogy halad? Persze, különböző időtávokon vagyunk, hát mindenki vegye el az elemzésből, ami rá vonatkozik! 
Ha te több éves befektetésnek vetted, akkor minek lógsz itt folyton? Rá se nézz, mert tudod az irányt, ezek a nagy egészhez képest csak zajok! 
Amúgy pedig bárki beirását ignorálhatod! 
BDIKO839 péntek, 07:32
Előzmény: #160483  BellaVita
#160484
Szerintem felesleges veszekedni , mindenkinek megvan a saját véleménye senki nem egyforma de ez a cég nem az ami régen volt, jó irányba mennek a dolgok és ez számít, abban is biztos vagyok hogy venni fogja az igazgatóság is. Hajrá opus. Kitartást mindenkinek.
BellaVita péntek, 06:47
Előzmény: #160479  hully-gully
#160483
maximálisan egyetértek! 
farkasfu elemzései, előrejelzései nagyon nagy arányban ülnek... 
kicsit elszomorít, hogy ennyire mélyre tud süllyedni a kommunikáció... 
A legidegesítőbb pedig az, hogy nem érvek és ellenérvek ütköztetése zajlik (ezt hívjuk VITÁNAK), hanem full kretén módon személyeskedő, a másikat degradáló és mocskolódó kommentek tömkelege árasztja el a topicot, mintha egy választási plakátverseny döntőre készülnénk.... 
Nem feltétlen érzek mindenben vele egyet, de most abban tökéletesen igaza van szerény véleményem szerint, hogy fundás hírre / impulzusra lenne szükség, hogy erről az árfolyam szintről most feljebb tudjunk lépni. 
Ha visszaolvastok a fórumban, személy szerint én azt mertem ide írni korábban, hogy nagyon tudnám díjazni, ha Koppány (vagy a BOARD bármely tagja) venne pár tízezer darab részvényt. 
Szerintem ez elég lökés lenne, ami kisegítené a szekerünket a mocsárból
hully-gully
hully-gully csütörtök, 23:30
#160482
A bika meg azt üzeni, hogy mindenki őrizze meg a nyugalmát és akkor garantált lesz teljes zűrzavar. 
hully-gully
hully-gully csütörtök, 23:11
Előzmény: #160480  oki
#160481
Az is igaz, hogy koordinálják a mozgását, de egy pozitív, vagy egy negatív hír bármikor átírhat mindent, még a TA elemzést is. Felfelé és lefelé is. 

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek