Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
atikasz csütörtök, 21:10
Előzmény: #160459  farkasfu
#160460
ne hagyd magad!:))
farkasfu
farkasfu csütörtök, 21:07
Előzmény: #160457  oki
#160459
csak tapogatózol, de hideg, nagyon hideg! :))
oki csütörtök, 21:06
Előzmény: #160456  farkasfu
#160458
csak olyan tréder gyárt chartokat közkívánatra aki szeretné ha a dolgok picivel nagyobb eséllyel  a neki kedvező irányba folyjanak 😉, vagy ha mégsem, akkor meg  kezdeményezni kell a szentté avatását
oki csütörtök, 20:52
Előzmény: #160456  farkasfu
#160457
egy szóval sem állítottam, hogy centivel is jobb lennék bárkinél, de én legalább nem pozícióm alapján ítélek meg egy részvényt és nem adom ki magamat a chartok és trendek mindentudó istenének, hidd el, azért a pár 1000ft ért amit így nyersz esetleg, nem éri meg, csak egy tipp
farkasfu
farkasfu csütörtök, 20:26
Előzmény: #160454  oki
#160456
Sose magadból indulj ki! 🤣🤣
farkasfu
farkasfu csütörtök, 20:24
Előzmény: #160453  Unforgiven73
#160455
Ez hazugság!!
 Előzmény: #325  farkasfu    
és azóta is ott tartunk!
és a mai..
"hír nélkül, "nagyobb" megugrást nem várnék jelen állás alapján..."
Azt mond meg nekem, hogy mi a szapulás azon, ha változás van a trend folyamán és szólok! Az sem tetszett nektek, hogy november/decemberre elérhető a cél..!  Mégis mi jó nektek? Mondja meg valaki!!  Egyfolytában felbeszélés? A másik meg, mi köze az appnak ehhez a topikhoz? Mi jogon kéritek számon tőlem? Mi van az OTP-vel, MOL-al és a telekommal stb.?? Van még wallis és a többiek is persze! Deltám is van! A pozímat direkt nem szoktam megírni, mert akkor avval csapnak hátba! Mást sem kapok csak cseszegetést, mert mindig két oldal van és én találjam el, melyikben ülnek többen, kinek mi lenne a kedvező? Arra beszéljek kedvezzek? Túrót! 
Azt mondom, amit a chart mutat számomra és akkor amikor kell! Nem kell megfogadni! 
Ha nincs változás akkor nincs miről beszélnem és nem írok, legfeljebb olvasok csak itt! Persze semmi értelme... 
Néha páran rákérdeztek, hogy hogyan állunk, mondtam nincs változás! Megy a terv és trend szerint. Amikor elértük az ellenállást szóltam! Nem tetszett! Akkor lehet tervezni nélkülem! Pótolható vagyok én is, mint mindenki! 
Csodálkoztok ezek után, hogy nem osztom meg minden gondolatom az elemzéssel kapcsolatban!?? hmm
oki csütörtök, 19:58
Előzmény: #160453  Unforgiven73
#160454
az elemzőket ne sértsük meg ezzel 😉 ő egy mezei tréder, amikor jó pozit kíván felvenni túlvett, tömik, zakó, gyenge forgalmú, stb, amikor poziba kerül, akkor minden csodás, hatalmas tér felfelé, semmi baj, stb, stb, kb pomper jános kategória, de hát őt nem kell bemutatni
Unforgiven73 csütörtök, 19:41
Előzmény: #160452  farkasfu
#160453

Èrdekes,az Appeninn soha nem tùlvett, igaz az is felugrott 450-ről 580-ra,de semmit nem ìrtàl rà, hogy az rsi borzasztò szinteken lenne. Csak az Opust szapulod. Nekem ugyan van mindkettőből, de azèrt elemzőkènt pàrtatlannak kène lenni.
farkasfu
farkasfu csütörtök, 18:52
Előzmény: #160448  speki
#160452
 436, 298, 96,
ez nem növekvő, vagy szerinted az??? 
Nem szoktam a levegőbe beszélni!
farkasfu
farkasfu csütörtök, 18:50
Előzmény: #160446  oki
#160451
Mellé beszélsz megint! 🤣🤣🤣🤣
Milyen utólag, pont ezen akadtál ki pár napja, mert jeleztem, hogy minden téren túlvett és ellenálláshoz érkeztünk. Még azt is mondtam, hogy 2 ponttal előtte lefordult, nap közben persze! 
Gyerekek legalább a tényeket vegyétek figyelembe! Magasról letojom, hogy mit gondoltok rólam, én most is felfele várom, de szóltam, hogy túlvett + ellenállás! Mindig van pihenő!! 
Van még más is, de hiába mondanám, ha ezt sem értitek!  Ragozhatjátok, de a forgalom csökkent, 436, 298. 96! Holnap fele, vagy duplája? :) 
Árfolyam nem tudott új csúcsra menni, itt totyorog három napja! Zakó nyilván nem várható, csak a viccből a cseszegetések miatt mondtam, vannak akik tudják és ismernek már annyira! Sosem várok semmit lefele, csak jelzem esetleg! Na mindegy, drukkoljatok nyugodtan!
Nem lenne srv, már csorogna, erről is beszéltem. Hiába indulna meg, hír nélkül nem sok lehet benne. Legjobb variáció a konszolidáció lenne! 
Persze ez tőzsde :)
conax csütörtök, 17:44
#160450
Várnak a pingvinkéid, cső csá csumi.
oki csütörtök, 17:42
Előzmény: #160443  farkasfu
#160449
most hatalmas mellényed van fél forintos lekötésre (szerinted már zakó 👏) , persze egész nap lapítottál mint az a bizonyos valami a fűben 😂😂😂 holnap segíts majd be, szükségünk van rád, rajzolj nekünk valami szépet!
speki csütörtök, 17:37
Előzmény: #160443  farkasfu
#160448
Azért ne haragudj, de ez sántít. Apad a forgalom,  tegnap 300 milla volt. Napok óta nem halad? Ne ferdíts! Ne hamisítsd meg a tényeket,kérlek.Hétfői záró: 433,50 kedd: 437 szerda: 444 , ma esett 50 fillért. Egész héten mai kivétellel , magasabb záró. Eddig be se néztél ide,havi egyszer max. Most meg nagyon aktív vagy itt....mi lehet az oka vajon?
oki csütörtök, 17:37
Előzmény: #160443  farkasfu
#160447
gondolom azért volt ám cidri délelőtt, amikor elfogyott a 445, hogy valami új teóriát kell kitalálni estére (pikk pakk új rajzocskát is össze kellett volna dobni a hívőknek, hogy ne sérüljön a renomé) 😉 de most neked volt szerencséd, belátom, bár ma sem láttam a hekkest 430 alatt kereskedni, pedig napok óta ezzel haknizik, sem 380 on
oki csütörtök, 17:29
Előzmény: #160443  farkasfu
#160446
tisztelem azokat az embereket, akik csak azután bújnak elő, hogy biztosra tudják megmondani a múltat 👏👏👏, tényleg grat, hatalmas vagy
oki csütörtök, 17:27
Előzmény: #160443  farkasfu
#160445
megkövetlek farkasfu, igazad volt, én benéztem nagyon, ez a tőzsde, zakó van meg tömés, stb, stb...
oki csütörtök, 17:25
Előzmény: #160440  www_hu
#160444
www_hu (minden áldott nap): "nagyon gyenge, nem akar menni, ma sem fog menni, nem akarják új csúcsra engedni, nem nem és nem engedik, szerintem lefordul, nem tudja átvinni, ez nem fog menni, fekete lesz" most az egyszer bejött 😂😂😂 #optimizmus 👏👏👏
farkasfu
farkasfu csütörtök, 17:25
Előzmény: #160417  oki
#160443
ja... :))
Látom nem megy ez neked, nincs ma sem új csúcs, app sem 400 felé halad! :)) 
Mindenhol azt hangoztatod felsőbbrendű módon, hogy vegyük tudomásul, ez tőzsde! Hát az, nem kéne elfelejtened! 😃😃 
Szóval három napja nem képes tovább haladni, de erre figyelmeztettem, hogy túlvett volt és ellenállási zóna van felettünk! 
Menni fog, de nem lóverseny! Ez ilyen, vagyis ez a tőzsde!!! 😊 
 Igyekezz, mert lekésed az 500-as randit! Holnap talán besegítek…!!😊 
 Apad a forgalom, már csak az srv tartja!😲😈
Ép eszű, hozzáértő ember, ilyenkor nem vesz, csak hír/funda esetén! Kivárnak inkább!
Talán holnap...:))
oki csütörtök, 17:22
Előzmény: #160440  www_hu
#160442
ha fél forint eséstől már telesírjátok a fórumot, akkor még sok sikeres pillanat vár rátok 🤣👏👏👏
kenyeres2
kenyeres2 csütörtök, 17:13
Előzmény: #160440  www_hu
#160441
Szeretnék ezt a visszafelé haladást sokan más részvénynél is.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek