portfolio
4
5
1
március 27. | 20:51

Gépház  

Hibát találtál?
Javaslatod van a fórummal kapcsolatban?
Nem vagy biztos benne, hogy amit látsz, az bug vagy "fícsör"?
Ide írd le, és meglátjuk, mit tehetünk!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
szerda, 18:50
előzmény: #950  BuxVelem
... továbbá vajon hogy történhetett ez?
https://forum.portfolio.hu/prev/25754/5271903
szerda, 16:39
előzmény: #952  guildenstern
1 hozzászólást engedett az olaj és gáz topicban, a 2. már nem sikerült, többszörire sem.
szerda, 15:56
előzmény: #951  guildenstern
elvileg készen van
szerda, 15:36
Találtunk egy bugot az új regisztrációval bejelentkezőknél, hamarosan javítjuk a hibát.
szerda, 13:42
előzmény: #949  BuxVelem
Ez meg a másik... Az előző hsz-ben csak első sort jelöltem vastagbetűsnek a másodikat véletlenül  a feléig.
Az utóbbiban kijelöltem azt a rész amit végül is nem szerettem volna vastagon látni és eltávolítottam a formázást (vastagbetű). A szerkesztőben jól is jelent meg. Erre itt mi lett a vége?  Gratula...
szerda, 13:39
előzmény: #945  guildenstern
Olyan változtatás mikor lesz, hogy "SEO" ???
(Remélem van ott valaki aki érti, hogy mit jelent ez.)
.
Elnézést a kifejezésért, de SEO szempontból a fórum egy jelenleg hulladék. A "megosztás"  ikonok önmagukban  nem javítanak ezen. Az első weblapkísérletem minimalista fórumának 15 évvel ez előtti kódja jobban teljesít e téren... Értsd: a webkeresők egy-egy oldalon mindig ugyanazt találják, ellentétben a pf fórumával amire ez nem igaz. Itt a kereső találati listája és a kattintásra megjelenő tartalom a legritkább esetben egyezik.
.
Továbbá jelezném, hogy a színeknek illik valamiféle harmóniát sugározni: megosztási lehetőségek és felhasználó menüje azonos területen található, de eltérő színű, nagy kontrasztkülönbséggel.
.
PHP Pistike még mindig ott dolgozik? Hogy lehet ez?
hétfő, 16:04
előzmény: #947  NagyBarnaMacika
Telefonon nincs ott
hétfő, 10:13
előzmény: #946  pozcok
az új fejlécen elérheted a fórum főmenüt, ott van az intagram mellett jobbra
szokni kell

hétfő, 09:50
előzmény: #945  guildenstern
Telefonrol szoktam nezni a forumot, ott nagyon kenyelmes volt a nagy logóra kattintva visszaterni a topikok listajara. Ez igy visszalepes, nem sok ertelmet latom.
december 08. | 17:03
Kis változtatás a fejlécen:
A Portfolio logo a címlapra visz vissza.
A Fórum főoldalát a FB, Twitter, Insta logók mellett találjátok.
december 08. | 15:45
előzmény: #941  guildenstern
jó ötlet
köszi az infót
december 08. | 15:28
előzmény: #940  _Bekre_Pal_
Senki sem tud, lezárjuk az összes olyan topikot, ami egy user oltására jön létre.
december 07. | 13:34
Jó nagyot.
Itt miért nem tudok kommentelni? https://forum.portfolio.hu/topics/penznyelo-duhongoje/15347
december 06. | 12:45
előzmény: #938  Gaguse
Nem baj, én mindig adok neked +-t :-)
december 06. | 07:54
előzmény: #937  Tokmagacsko
Nem is ertem hogy minek a gephaz..
december 06. | 06:58
előzmény: #935  Gaguse
Nem sietik el, még mindig 0. szintű vagy .-)
november 30. | 21:09
Tisztelt Portfólió!
.
Még mindig nagyon gyatrán működik a hozzászólások írása, szerkesztése (sortörés probléma, bemásolás, belinkekés, stb.). A legfurcsább az egészben, hogy tavasszal, az új rendszer bevezetése után ezzel messze nem volt ennyi gond. Miért nem lehet visszaállni akár erre a verzióra? (már nem a felületre gondolok, hanem a hozzászólás szerkesztésére). Szerintem ciki az egyik vezető gazdasági laptól, hogy nem tudja megoldalni hónapok óta a fórumszerkesztéssel kapcsolatos problémákat. Nem csicsázásról, hanem alap használatról van szó.
.
Abszurd, de én pl. azt szoktam csinálni - jó tanács következik mindenkinek -, hogy jegyzetbe vagy telón egy sms ablakba kimásolom a teljes hozzászólásomat, cikkekből mentett részekkel, linkkel, mindennel együtt, és az onnan visszamásolt, minden formátumtól megcsupaszított szöveget copy-paste-elem ide vissza. Kőkorszaki baltás módszer. De a leggázabb, hogy egy ilyen oldalon hosszú ideje ilyenekkel kell trükközni.
november 29. | 12:40
T. PF! Szeretném megkérdezni, hogy miért nem látok pontot a profilom alatt. köszönöm:
Regisztráció: 2017-04-20 11:26Hozzászólások száma: 2 997Utolsó hozzászólás: 2017-11-29 12:06Pontok:
Tapasztalati: 0 Aktivitási: 0 Népszerűségi: 0
november 29. | 06:47
előzmény: #931  exmnbs1
Szavazasra hasznaljuk, arra kivalo, KOSZONJUK!!! ld. Opus global topik. Persze vannak akik a dislike negativ spiralban hisznek... de nagyon kevesen, hiaba az ilyen megiscsak egy szuk eeteget alkot... Az meg aki esz nelkul minden kommentet vegigminuszol....
november 29. | 06:44
előzmény: #932  deszcsakafi
Ahhh a szokasos hiba volt, na ez jo hir, ezutan az elobbikomment utan megjelent ex kommentje. Megnyugtato.
november 29. | 06:42
előzmény: #1  portfolio
Exmnbs1 ird ide valamit 22:39-kor, csak nem latszik. Vajon a szokasos hiba es most latszani fog vagy ex magat moderalta, mert megteheti a gephazban is? Vagy mas moderalta exet? De akkor hol a nyoma a moderatori naploban? Nem tan egyenlobbnel is egyenlobb a gyerek?
november 28. | 22:39
előzmény: #930  deszcsakafi
Pláne mikor megkapod a szabályod nem követelőitől a mínuszt magára a kérdésfelvetésedre)))

Topik gazda

portfolio
4 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE