Freeshark

Regisztráció: 2024-10-11 14:05:59

Hozzászólások száma: 1 702

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 14:58


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #66933 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Masik topikba trollkodj.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-06-23 10:20-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-08-13 13:59-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
nagyon gyorsan rendezd az idegeidet és állj le a véglényezéssel, mert kitiltunk innen végleg.

biztos nagyon meglepő, de a tőzsdén van aki vesz, és van aki elad. a részvénytopikok nem longos drukkerkocsmák, ahol egy negatív vélemény vagy eladás személyre szóló sértés. ha ezt nem bírod idegekkel, ne fórumozz a tőzsdéről.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-12-04 12:09-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Leírjuk még egyszer, mert sikerült elfelejteni:

biztos nagyon meglepő, de a tőzsdén van aki vesz, és van aki elad. a részvénytopikok nem longos drukkerkocsmák, ahol egy negatív vélemény vagy eladás személyre szóló sértés. ha ezt nem bírod idegekkel, ne fórumozz a tőzsdéről.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-17 22:14-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom péntek, 14:58
Ez a papír év végéig elmehet 2900-ig közel 3000-ig is!
Magyar Állampapír tulajok péntek, 14:35
Home Office?
Szerintem a régi fixmápok kamatából hazai részvényeket v indexeket érdemes venni akár dec BUX-t is.
Magyar Állampapír tulajok péntek, 14:31
Mi az a HO?
ERSTE NetBroker 2026. 06. 13. 11:24
Milyen AI használsz táblázat kezeléshez?
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 18:42
Egy jóval magasabb szinten lévő cég amely tőzsdén jegyzett és a BlackRock Vanguard Fidelity is benne van.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 18:41
Ezeknél a cégeknél ez nem a fő üzletág!
Az Interactive Brokers sokkal fejlettebb mindegyiknél amelynek alapítója a leggazdagabb magyar, az IB egy hightech befektetési szolgáltató 900mrd $ ügyfélvagyonnal!
Richter topik 2026. 06. 12. 14:45
Egyelőre a 13k legyen meg, 30k szintekről kár itt világolni miközben még 13.35k volt a csúcsa!
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 14:12
Az Interactive Brokers a legjobb választás amely a Random szintjét is meghaladja!
ERSTE NetBroker 2026. 06. 11. 10:40
Az Interactive Brokers sokkal színvonalasabb hiszen hightech IT investment szolgáltató cég.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 11. 09:32
Érdemes panaszt tenni és jelenteni az MNB Felügyeletnek hiszen nem teljesítik a szerződéses kötelezettséget ami a szolgáltatás használatára vonatkozik.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 11. 09:29
Vmit nem kell magyarosítani.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 12:31
Jelenleg uborkaszezon van ez meglátszik a forgalmon is, ebben az időszakban érdektelenség van tehát sokan nem foglalkoznak a tőzsdével, majd augusztusban beindul a forgalom rendesen, ez már évtizedek óta így van, addig az srv tudja karban tartani az árfolyamot!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 12:23
Ezeken a szinteken érdemes alaposan belevenni!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 11:23
Milyen alapítványok és befalapok adják?
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 10. 08:21
Igen, Interactive Brokers, direkt írod helytelenül h Inter Aktív Brokers?
OTTone 2026. 06. 06. 09:38
Ti is tudjátok a valódi nevét? 
Nem tudom kimondhatom-e, anno a kbcequitas.hun nyilvánosan szerepelt, nagyon védte ezt a mocskos szarházi céget nem tudom ő mit nyert ezzel.
OTTone 2026. 06. 06. 02:35
Igen emlékszem a kbc-nél volt több mint 15 évig v tovább.
USA részvények vitasarok 2026. 06. 06. 02:23
Tehát magas kamatot áraznak januárra ami kedvezőtlen a részvényeknek?
USA részvények vitasarok 2026. 06. 06. 02:22
Az AMD-ről mit gondoltok?
Interactive Brokers 2026. 06. 05. 16:33
Még nem.

friss hírek További hírek