Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 13:01
Előzmény: #62317  Törölt felhasználó
#62320
Én alkalmatlan voltam(erre is, nem csak a nagy pozik kiválasztására)
kukker 2022. 02. 26. 12:59
#62319
Amit ma láttok a világból, amit láttatnak és történéseket irányítanak:
Azért van, hogy ne ébredjen fel az ember.Hogy ne ébredjen arra rá, hogy milyen mélységben él és milyen mélybe akarják még jobban tolni a rendszer
urai.
"Ha minden ország úgy cselekedne, mint Ausztrália, az képes lenne megakadályozni, hogy a következő járványgóc világjárvánnyá fajuljon - mondta a Microsoft-alapító Bill Gates a CNBC-nek. A világ egyik leggazdagabb embere dollármilliárdokat költ vagyonából vakcinakutatásokra és járványmegelőzésre. Gates szerint, ha egy járványgóc kialakul, akkor azt csírájában kellene elfojtani, ahogyan azt Ausztrália is tette. Sokkal szigorúbb korai korlátozásokkal, mint az a világ legtöbb országában történt. Ezután is fent kell tartani a szigort egy ideig, még a közvélemény nyomása ellenére is."
"Sokkal szigorúbb korai korlátozásokkal, mint az a világ legtöbb országában történt. Ezután is fent kell tartani a szigort egy ideig, még a közvélemény nyomása ellenére is."
A köz véleménye, a közösség véleménye, az az igazi jelentése.
Egyszerűen ez.
És kijelenti a pénz birtokosa, hogy azt kell tenni, hogy azt el kell nyomni és kész.
És azért van igaza, mert pénze van: joga van ehhez.
Ahogy joga van így mindenhez.
Megvette.
Mert ez a világ.
Vegyétek észre, hogy hova viszik az embert, mert ha rázárják a karámajtót, akkor nem lesz már onnan kifele.
Élve. 
Ne legyünk - teljesen - birkák.
Csak egy kicsit.
:)
kukker 2022. 02. 26. 12:53
#62318

Én nem tudom, hogy mi és miért igaz vagy nem.
De ezt már elmondtam ezerszer itt talán:
Lófingot nem hallasz arról, hogy megindultak és ezerrel mennek konkrétan Ausztriától-Ausztráliáig - déli országok is -  a több százeres, milliós, országos - ahogy én látom - tüntetések és felvonulások a covidos lezárás meg minden ellen.
Az egész hóbelevanc ellene ez megy ás semmit nem hallasz róla, konkrétan zérót.
Mert tudom, háború meg minden.
Meg olyan is lehet, hogy ez a háború most gyorsan kell azért, hogy egyrészt erről ne beszéljen senki meg foglalkozzon ilyen hírekkel - mert úgysem mondjuk meg, beeeee :D - másrészt meg jól be vagy k@kilva, akkor csak arra figyelsz, hogy: háború van.
Tessék már kicsit tudatosabban körbe nézni a világban és legalább kérdezzétek már meg magatokat, hogy olyan monumentális eseményekről, ami kb a nálunk történt 2006-os megmozdulások és események szerintem minimum(!!) tízszerese a NYUGATI DEMOKRÁCIÁBAN  baromi sok országban, mint jelenleg zajló és már vagy 3 hete elkezdődött esemény miért nem éri el a sajtó ingerküszöbét???
Ti meg miért dugjátok bele a fejetek a földbe és csak azt hallgassátok, amit elétek nyomnak, miért nem dolgoztok meg azért, hogy többet lássatok a világról és bővüljetek ebben a tudásban is és akarjátok látni a nyúl üregét?
:)
Tudom sok hülyeséget írok ide - meg máshova is - de valahol azért pedálozok, hogy Ti tudjatok többet, ti akarjatok már kicsit többet tudni és látni.
A Ti érdeketek miatt.
Meg azért, mert úgy vélem, hogy ennek köze van ahhoz hogy mindenki(!) közelebb legyen vagy lehessen egy kicsivel az Igazsághoz. 
Peace!
:)
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:47
Előzmény: #62315  Törölt felhasználó
#62317
Tüzérség, tartalékos hadnagy. Román hadsereg. 
30-40 km-re el tudok lőni, ha kell, a hozzávaló számolással együtt. Rendeléstől függően fej feletti, felszíni vagy föld alatti pusztítással.
ragarda
ragarda 2022. 02. 26. 12:45
Előzmény: #62311  Törölt felhasználó
#62316
Passz, de az olaj valószínűleg a 150-hez lesz közelebb mint a 100-hoz
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:32
#62315
Kíváncsi lennék hány itteni hozzászóló katonai szakértő van túl legalább egy alap kiképzésen a honvédségnél vagy rendőrségen. Vagy vett részt legalább egy gyakorlaton. Sok lett a fotel és google szakértő.
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:28
Előzmény: #62311  Törölt felhasználó
#62314
Passz. Parkoló?
Amennyiben meg Putyint elkergetik és a Gazpromot szétszedik, csődbe viszik, majd újra alapítják? Ilyen a tőzsde. Hidegvér kell ide. Van egy kevés nekem is. Megtartom, mert ilyen helyzetet még nem éltem át és így nekem ez megéri, hogy "élőben lássam" a dolgot.
frossnag 2022. 02. 26. 12:28
Előzmény: #62307  Törölt felhasználó
#62313

Ez a kocsi gázolás egy jó példa a nyugati propagandára: egyből úgy lett beállítva a dolog, mintha szándékosan mentek volna rá, pedig jól látszik a felvételen (mármint az eredeti felvételen, nem azon a vágott verzión, amit itt a portfólión mutattak), hogy a páncélos kanyarodás közben elkezdett csúszkálni, vélhetően elvesztette az irányítást, és jobbra balra elkezdett kilengeni mint egy ralliverszenyző a dirt pályán.
Én valahogy nem így képzelném el azt, ha egy orosz katona rá akart volna menni egy autóra; akkor szépen lassan becélozta volna, majd egyenesen neki indulva nagy gázzal átmegy rajta.
Persze higgyem is el, hogy autóversenyzőket megszégyenítő módon szándékosan úgy csúszkálva vette be a kanyart, mert kiszámította, hogy hogyan kell limbózni, hogy pont akkor érjen oda arra pontra, mint amikor az autó is. És nyilván ez olyan fontos volt, hogy kockára kellett tenni érte az eszköz biztonságát is.
Amúgy biztos hogy orosz járműről van szó?
Mert ha jól láttam, akkor sok felvételen ami a cím szerint elméletilag a kilőtt orosz járműveket mutatja a kommentek alatt egyesek beazonosítani vélték a típusokat, és az orosznak mondott jáművek egy része valójában ukrán.
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:24
Előzmény: #62306  vaczak
#62312
Kár, hogy az ukrajnában élő magyarokról sokan rendszeresen megfeledkeznek. Nem vagyunk ugyanabban a helyzetben, mint az Ukrajnát Magyarországgal keverő politikusok és nem csak ők, hanem pl. az egyetemet végzett német kollégáim. Sokan keverik a kettőt, hála a híres nyugati oktatásnak.
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:20
Előzmény: #62307  Törölt felhasználó
#62311
Swift tiltás esetén mi lehet az orosz adr-ekkel? 
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:17
Előzmény: #62306  vaczak
#62310
"A nyugati támogatás meg nem jelent automatikusan bábkormányságot".
 
Ez számomra elég naivnak tűnik. Nem lesz bábkormány, csupán a nyugati értékek - akármit is jelentsenek - elfogadása kötelező lesz.
kukker 2022. 02. 26. 12:17
Előzmény: #62308  kukker
#62309

"máR SEMMIT"
Elnézést, hibáztam.
:)
kukker 2022. 02. 26. 12:16
Előzmény: #62307  Törölt felhasználó
#62308

"Sokan azt képzelik, hogy monitor előtt vannak és a CNN-t nézik."
Mindannyian azt képzeljük, hogy a monitor előtt vagyunk és csakis az igazságot látjuk - illetve halljuk, olvassuk - minden percben.
Ez most semminek nem a cáfolata vagy igenlése.
Ez kizárólag arról szól, hogy az embernek egyéni érdeke az, hogy ne vegyen más SEMMIT készpénznek a "sajtóból".
Így gondolom.
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 12:13
Előzmény: #62303  Törölt felhasználó
#62307
Elolvasva azért még Ausztria is ott van a bokorban. Nem érdemes ezekre figyelni: mondta, látta, hallotta. Itt csak utólag tudunk értékelni.
 
Agyon taposott egy tank egy autót.
 
Az egyik azt mondja: háborús bűn.
A másik: Éppen vezetek egy páncélost deklarált harci helyzet kellős közepén. Közeledik egy autó. Vajon mit akar? Reggelihez megy zsömlét venni, vagy Molotov koktélt fog rám dobni, ha mellém ér. Döntök: rá fordulok, végülis háború van.
 
Sokan azt képzelik, hogy monitor előtt vannak és a CNN-t nézik.
vaczak 2022. 02. 26. 12:10
Előzmény: #62304  frossnag
#62306
Nézz már rá picit a magyar kormánypárti médiára plusz a közösségi média nem ellenzéki részére. Ezerrel megy az orosz propaganda és az ukránok hibáztatása (gyakorlatilag a te részedről is). Ne tegyél már kérlek egyenlőségjelet Lukasenko és Zelenszkij kormánya közé, utóbbit egy oligarchikus-korrupt rendszerben, de szabadon megválasztották. A nyugati támogatás meg nem jelent automatikusan bábkormányságot (ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy Orbánnak orosz bábkormánya van). 
kukker 2022. 02. 26. 12:02
Előzmény: #62302  kukker
#62305

Ja!
Meg agyon is lehet minuszolni, yeeeeee!
:D
frossnag 2022. 02. 26. 12:02
Előzmény: #62295  Törölt felhasználó
#62304

Én úgy látom, hogy ez az egész egy nagyhatalmi játszmának mutatkozik: 2014-ben megbukott/megbuktaták az oroszbarát bábkormányt (mint amilyen most fehéroroszországban van) a nyugatiak, helyetti nyugati bábkormány van. Ezen bepöccent egy kicsit putin, és jött krím, meg donbassz. Most újra oroszbarát bábkormány lesz majd.
Ennek az egész "játszmának" az ukrán nép a vesztese, ők isszák meg a háború levét, és végül így is úgyis egy korrupt vezetőséget kapnak majd.
-
Ne felejtsük el, hogy mi is a nyugati tömbbe tartozunk most jelenleg, és az sem véletlen, hogy egy rossz szó sem esik az ukrán kormány bűneiről, ők most kizárólag az ártatlan hősvédő szerepét kaphatják a médiában.
Nem szabad ám elhinni ezt sem, valószínűleg ugyan úgy propaganda ez is, ugyan úgy mint amit a másik fél kommunikál.
kukker 2022. 02. 26. 12:01
Előzmény: #62301  kukker
#62302

Bármelyikőtök lehülyézhet itt és elküldhet az anyámba.
Soha nem fogom egyikőtöket sem utálni sohasem ezért.
Sőt, nyugodtan mondjátok csak.
Nincs vele gond.
És soha nem is lesz!
:)
kukker 2022. 02. 26. 12:00
Előzmény: #62299  kukker
#62301

Ez a meg a "háborúra" válaszul!
És bekaphatják akik azt akarják, hogy én vagy bárki ölje a másikat!
:)
https://www.youtube.com/watch?v=w1kUhpB5WeY

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek