Komoly mínuszban vagyok én is ezzel a csodával (persze tudtam, hogy erősen spekulatív, senkit nem hibáztatok), de ez a butthurt politikai narratíva teljesen félrevisz és nincs sok köze a valósághoz. Illetve el kellene dönteni, hogy akkor a német tulajdonrészt biztonsági hálónak tekintjük -e, vagy fröcsögünk amiatt, hogy az RHM is kap majd a leendő magyar megrendelésekből.