Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kisvasutas csütörtök, 11:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#73680
orbán általunk fizetett udvari bolondja...
EURHUF_goes_to_haven csütörtök, 11:01
Törölt hozzászólás
#73679
EURHUF_goes_to_haven csütörtök, 10:49
Előzmény: #73675  geza77
#73677
Az én 1-3k€ -m apró a topikban levő pár "spekához" képest :D Bár fél pakk limit árason most elgondolkodtam hogy beteszem 400 ra
geza77
geza77 csütörtök, 10:27
#73676
A rövidtávú vonalat áttörte, de a 382ről indulót nem vitte át.
https://imgur.com/a/XVRTeF3
Kisebb tf en inkább elpattanni látszik Negatív erő van a FO$rintban.
https://imgur.com/a/udPuJsj
geza77
geza77 csütörtök, 10:21
Előzmény: #73673  EURHUF_goes_to_haven
#73675
Még 1 pár ilyen adagot váltsál, mint reggel ;)  Jót tesz a csüngőhasú valutának, ha a fizetésedből megmaradt részt leváltod egyből ugrott mekkorát.(ugye mert ettél ittál, rezsit fizettél és nem fagytál meg a nemlétező faxos németÓrszágban.) Ekkora volumen is megugrasztotta az árfolyamot. Komoly ez a szuverén népNEMZETTHY betyárkörte általános értékmérő.
N0MAD csütörtök, 10:10
Előzmény: #73673  EURHUF_goes_to_haven
#73674
Ilyen ez a diverzifikáció meg tobb lábon állas dolog, sose kehetsz 100%ig boldog ;)
EURHUF_goes_to_haven csütörtök, 09:56
Előzmény: #73672  N0MAD
#73673
Az egyik szemem sír a másik üveg.. (nevet). 
Egyik oldalról szomorú, hogy az otthoni ingatlanom értéke EUR-ban csökken a másik oldalról köszönöm az EUR váltási nyereséget.
N0MAD csütörtök, 09:48
Előzmény: #73670  EURHUF_goes_to_haven
#73672
Mondanám hogy hajrá, rángassák mint hülyegyerek a faszánt, ha a másik oldalról nem mi állnánk a cechet.
Mindegy, a lehetőségeket ki kell használni :)
N0MAD csütörtök, 09:47
Előzmény: #73669  EURHUF_goes_to_haven
#73671
Ok, de ahogy mondod nem a világ lett szörnyűbb csak többet és részletesebben értesülsz róla. Persze elsősorban a tragédiákról, kattintásszám ugye. De az messze nem jelenti azt ami a felütés volt hogy kizsigerelő kapitalizmus.
Sőt, azoktól érdemes óvakodni akik azt mondják majd én megvédelek a világtól, csak azt csináld amit én mondok. Nem lesz se világháború, se migráció, se globalizáció, se migráció, se államszövetség, se unió, semmi nem lesz csak én teremtek neke boldogságot a kis életedben!
Persze ezt te is tudod, nem is azért, csak a kapitalizmus is egy téma a sorban. Pláne ha valaki kifejtené hogy manapság mi is az a kapitalizmus, mondjuk egy európai, pláne skandináv jóléti állam és szociális háló vonatkozásában. A tőkekoncentráció? Az alighanem szükséges az egyre komplexebb termékek előállításához, másrészt meg a kizsigerelt polgár egyben simán résztulajdonosa is lehet a cégeknek. 
Nem tudom nincs e ez közelebb a szocializmushoz mint a kapitalizmushoz tulajdonképpen :)
Usa persze más világ és más gondolkozás, de ők így szeretik. A nép szokott kommunizmust kiáltani  a köz eü meg a szociális háló gondolatára. Az eus meg kapitalizmus által kizsákmányolt. 
Az emberiség a meglepetések tárháza :D
EURHUF_goes_to_haven csütörtök, 09:25
#73670
Közben ahogy nézem valaki kilöttyentette a kávét a jegybanknál és rátenyerelt....
EURHUF_goes_to_haven csütörtök, 09:04
Előzmény: #73664  N0MAD
#73669
Pszichikailag a mai világ ahol 1000 oldalról jön az infó, hogy háború, meg hol- mi történik szerintem a mostani világ szellemi szempontból sokkal megterhelőbb, mint volt ez mondjuk 100 éve. Az olló nyílt, nekem szerencsére (sok köze nincs a szerencséhez) nincs gondom a boldogulással, mert tettem érte. De attól még gondolhatom így. Van aki ki tudja ~100% ban zárni, és sajnos nem.
N0MAD csütörtök, 09:04
Előzmény: #73667  N0MAD
#73668
Ne tévesszen meg hogy milyen szép zöld gyertyákat húz kilenc óra tiszteletére!
Csak az ürdüng csábítása az!
N0MAD csütörtök, 08:48
Előzmény: #73665  geza77
#73667
Megtévesztett téged a balliberális médiatúlsúly, egyáltalán nem KELL forintot adni az euróért! csak lehet. szerencsére!
Még nem késő felismerned a világosságot és megtérned, csak hinned kell benne! Mató egy zseni, 350, paritás!
Érzed e ahogy tisztul a lelked?
geza77
geza77 csütörtök, 08:44
Előzmény: #73665  geza77
#73666
2023. júni 9, a fordulópont óta 
FO$rint   +7,76%
korona   +5,37%
usdeur    +0,54%
zlotyi        -2,84%
a gyengülés május végén szuverén népNEMZETHHY belső módon indult, azután meg azért estünk, mert a többiek is.
Minden % Fo$rintromlás minimum 0,3%ot dob az inflára. Van aki szerint ez 1%.  De mind1 is, mert azt meg lehazudják.
https://imgur.com/a/dk4NU7C
geza77
geza77 csütörtök, 08:26
#73665

Máma reggel a cseh korona szele kapott a csüngőhasú deviza alá, mert az gyengül!
Be jó lenne , ha az elmúlt 14,5 évben is vele ment volna, mert most csak 255 FO$rintot kéne adni egy euróért. 
Fo$rint  397.007    +0.462     +0.12%
korona    24.9264   +0.0120   +0.05% 
zlotyi         4.3114   +0.0003   +0.01% usdeur       0.9351    -0.0013   -0.14%
https://imgur.com/a/4547Hu7
N0MAD csütörtök, 07:31
Előzmény: #73662  EURHUF_goes_to_haven
#73664
Azonkívül hogy egyetetek, de “ ebben a kapitalista kizsigerelő világban” mémen nem kellene elgondolkozni?
Valahogy a történelemben ismert legnagyobb jólétbe zsigerelte a dolgozókat ez a kapitalizmus, más rendszerekben szarabb. Azzal együtt hogy tényleg tágabb az olló saját sorsoddal kapcsolatban, és le is lehet csúszni valóban.
geza77
geza77 csütörtök, 07:13
Előzmény: #73660  Bandi_ujonc
#73663
Mi van, ha nem csak a színe az, hanem az is?
Megqrni meg lehet? Ha nem -> palacsintába vele tejszínhabot rá és meggyet a tetejére!
Az élet szép! 
Mit sírnak a lippsik, hogy az nem is lekvár vagy csokikrém, ami a palacsintában van? Ezeknek semmi nem jó?
EURHUF_goes_to_haven csütörtök, 06:52
Előzmény: #73639  kkv14
#73662
Megint te... Tudom neked még a böcsőd is turulos volt.
Örülök neki. Ilyen ember is kell.
Én inkább próbálok EMBER maradni, mint árpád sávos nagy magyar, vallok Európai értékeket elfogadással és türelemmel. Tudom ez neked elképzelhetetlen, de ez is csak egy vélemény. Én nem akarom a tiédet megváltoztatni. ;)
Szerintem fontossam ebben a kapitalista kizsigerelő világban hogy ember maradj, és a feleségem , családom fontossabb mint egy ország ahová születtem. 
Én is büszke vagyok sokmindenre amit a magyar nép a világnak adott, de ez a büszkeség és ez a tisztelet/szeretet NEM feltétel nélküli! Nem elvakult. Jóval racianálisabb. De kinek mi. 
-
Köznen a héten valamerre el kéne indulnia. Az 5 éve tartó emelkedő aljak tartják alul, felül pedig az 5 éves ~átlaghoz közel van. Az elmúlt 3 napban megállt, én indulást várok , szerintem felfelé érinti talán a 400 at
Boby
Boby csütörtök, 04:44
Előzmény: #73659  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#73661
Most néztem egy dokumentumfilmet. Abban náci háborús bűnösösök képmutató módon azt mondták, hogy a háború vége felé azért gyilkolták halomra a kényszermunkásokat mert nem volt elegendő élelem és ezzel a tettükkel, csak a környék lakosságát védték, hogy nekik jusson elegendő élelmiszer. Először felháborodtam a tettükön, de most, hogy olvaslak téged rájöttem, hogy nem minden fekete vagy fehér és, hogy qrni jó.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek