Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ursa csütörtök, 10:35
Előzmény: #1329419  Macus
#1329420
Ebből új ATH lesz.....45710 volt eddig ....
Macus
Macus csütörtök, 10:34
Előzmény: #1329416  Macus
#1329419
600
Netzus csütörtök, 10:34
#1329418
45600- 5500 db, utána viszont eléggé gyér...
Uhura csütörtök, 10:33
Előzmény: #1329415  olvasouzemmod
#1329417
És merr kapral szív infarktust?
Amúgyxaz opus jó volt 6-8% ralizott . Ha volt eszed az osztalék előtt vettél majd az utolsó nap kiszortad és kész. Másra nem volt jó. 
Macus
Macus csütörtök, 10:31
#1329416
570
olvasouzemmod csütörtök, 10:22
Előzmény: #1329413  nagy_z
#1329415
4iG-t időnként megrántják, kiszállnak páran, aztán tendenciát nézve csorog le. Amúgy 1100 milliárdos az adóssága.  Ha már vki NER részvénnyel sz.patja magát, ott az Opus. 
Én tartom inkább az OTP-t, miután túléltem egy kisebb infarktust a tech részvényeim miatt xD
bumm csütörtök, 10:19
Előzmény: #1329412  bumm
#1329414
Egy mega játékos bejött anno az a sanda gyanúm 
nagy_z csütörtök, 10:15
Előzmény: #1329409  KoviSanya
#1329413
te hiszel a 4IG emelkedésben az OTP-vel szemben ???
bumm csütörtök, 10:14
Előzmény: #1329411  Netzus
#1329412
Vettem napira,  nehogy megint a végén felhúzzák 
Netzus csütörtök, 10:13
#1329411
SZépen mozog. 45490
Ha 500-at beveszi szerintem intenzívebb lesz.
Zöldbéla
Zöldbéla csütörtök, 10:11
Előzmény: #1329409  KoviSanya
#1329410
4IG-vel??? 
KoviSanya csütörtök, 10:09
Előzmény: #1329345  Macus
#1329409
Én csak kisbüfi vagyok, de csak a 12%-ot verjük el. A többin veszek 4IG-t hogy hígítsam a buktámat. :-)
Netzus csütörtök, 09:54
#1329408
45420...45500-nál ca. 7000 db
Lizi
Lizi csütörtök, 09:36
Előzmény: #1329404  Daniel77
#1329407
Fóliasátor alatt a melegben nminden gyorsabban nő. Példát vehetne a zöldségektől 🙂
Macus
Macus csütörtök, 09:32
#1329406
közben 370.... ellenállás 400 és 500 nál , bár nem jelentősek ezeket meg szokták enni gyorsan ha van foralom
Netzus csütörtök, 09:32
#1329405
45350
45400-nál van 4000 db, 500-nál 7200
Daniel77 csütörtök, 09:32
#1329404
Vajon ez a nagy hőség, hőkupola, hogyan befolyásolja a hazai bluechipeket?
Lizi
Lizi csütörtök, 09:27
#1329403
Délután fontos usa inflacios adat lesz. Nem hinnem hogy addig lesz mozgas, szerintem arra var mindenki. 
BellaVita csütörtök, 09:21
Előzmény: #1329401  Tancsapda65
#1329402
Sziámi klasszikus: ember tervez, Isten perverz, beleköp a levésbe!
Tancsapda65 csütörtök, 09:19
Előzmény: #1329400  BellaVita
#1329401
Köszönöm, akkor mára igaz lehet az új ATH, mint valaki írta még a héten! WTI 70 alatt, Brent is közelít felé, Amcsi futik is jól állnak, DAX is plusszos, NIKKEI is jól ment ma, szinte adott mára minden hozzá. Eredményes napot mára, meg a következőkre. Aztán ember tervez, rajzol.....a végét úgysem tudjuk előre!

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek