nagy_z

Regisztráció: 2020-04-23 17:37:49

Hozzászólások száma: 141

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 11:35


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! csütörtök, 11:35
Nézz meg 1-2-3-4-5 éves időtávon
az otp és mást is
És látni fogod...
OTP részvényesek ide! csütörtök, 10:15
te hiszel a 4IG emelkedésben az OTP-vel szemben ???
OTP részvényesek ide! szerda, 14:29
mert a valóság az lett, hogy 40-41-ről nem a 35-38-as rém és short-öröm érkezett, hanem a 44-45 boldogság. és az a pszichózis (és mondjuk a funda) hogy hiszen ez felfelé megy gyerekek nem lefelé, akkor ezt tényleg venni kell. persze fáziskéséssel, de veszik. de jól teszik, mert lesz szebb jövő is
OTP részvényesek ide! szerda, 14:21
ez a lényeg, mindenki elmondhatja, hogy sárbadöngölte a másikat,
és elérte hogy szabad a Hormuzi szoros :)))
OTP részvényesek ide! szerda, 14:19
az elmúlt 30 nap kereskedési átlaga 14:00-ig 6,5 mrd, ma pedig 11 mrd.
elmaradnak a befektetők? ja hogy már nagyon adják... de ugye pont annyira veszik, mint adják...
OTP részvényesek ide! szerda, 14:15
akkor minden csillag együtt áll, meg kell venni azt a shortot !
ha igazad lesz és esünk, már veszem is a long certit, én inkább erre fogadok;
mondjuk nem tudom miről beszélsz hogy elmaradnak a befektetők, mikor a forgalom meg nem ezt mutatja
OTP részvényesek ide! szerda, 11:57
az új likvid tőke elvonásokra gondolsz? SpaceX, AI befektetések miatt kialakuló helyzetre?
végülis, tőkeátrendeződés mindig is volt, valahová menni fog. :)
most pl. ezerrel táraz ki a piac a nemesfémekből - érthető módon, mert pl. erős a dollárkötvény.
nade, ha ez így folytatódik, akkor egyszercsak kiderül, hogy az erős dollárkamatokkal baj lesz,
egyszercsak sztem át fog ez csapni inflációs félelembe, aztán meg majd oda megy a tőke - elindul felfelé az árfolyama - valamikor... én már szemezek vele / persze long certi formájában.
de hogy ez mikor jön? háttt...
Magyar piacból én csak OTP-t nézek sztem ennek van esélye növekedni, a többit lutrinak gondolom.
Sztem ide még fog jönni tőke én erre szavazok :)
OTP részvényesek ide! szerda, 11:44
stop certire is?
OTP részvényesek ide! szerda, 09:04
ja sodródunk az árral...
de azért jó halnak lenni a folyóban, ha egy irányba folyik, nemde?
;-)
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:03
én még a magas felértékelődést bele is tudom látni - végülis ilyen már történt is velünk!
legyen így ! :)
A 100k-ról 5k-ra való esést nem tudom értelmezni. Nem azért, mert nem örülnék neki, hanem logikailag.
Véleményem szerint ehhez egy óriási kataklizma kellene azért...
Az okfejtés érdekelne
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 09:14
mire építed a nagy szárnyalás utáni totális összeomlást ~2030 környékére?
Ahogy olvastam írásaidat - technikai elemzésből jósolsz. Nade ilyen mértékű omlás egy civilizációs katasztrófát jelezne előre... Érdekelne, hogy jön ki ez neked? (semmi minősítés részemről, csak kíváncsi vagyok!)
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 17:45
egyedül a Te pénzed biztos,
mi pedig úszunk tovább a vágyak és remények hajóján :)))
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 09:42
44.440,-
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 09:30
egy-kétszer ráfaragtam már erre a korai stoppolásra a volatilitás miatt. kistoppolódott, aztán utána meg néztem üresen a menetelést.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 09:19
...én azt az elvet fogom követni, hogy a napokban megvárom az esetleges hír nélküli kisebb korrekciót (ha egyáltalán lesz ilyen), ami után számítok egy újabb felfelé menetelésre és ha az is eljön (pl. a tényleges békealáíráskor), akkor ott, ha lesz kedvem vele foglalkozni, teszek stopot a certikre cca.45rv árfolyam környékén. Ennyi... várom az év végét, vagy hosszabb menetelést :)
azért ha nagyon beesne a semmire, igazad van, érdemes venni
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 02. 11:06
kérlek ne személyeskedj
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 01. 19:36
szívesen tenném, de sztem egyik se, hanem oldalazás - továbbra is a 40-43 sáv között.
38800 TL121 kiütéshez sztem kellene negatív hír - persze soxarházi dolgozik érte;
44k-hoz pedig pozitív hír kellene (lásd választási eredmény)
de sztem hír nem remélhető se ilyen se olyan, azért valószínűbb az oldalazás
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 01. 17:40
Te a dupla tetőt - én meg a dupla aljat várom :)))
remélem ez utóbbiért nézünk le most.
Valamelyik csak bejön, végülis mindegyikkel lehet mit kezdeni.
De szerintem továbbra is az Iráni balhé fogja az OTP-t,
változatlanul azt gondolom, hogy ha ez oldódik, akkor fog az Oti rakétázni,
nem hiszek benne, hogy ettől a hírtől függetlenül tud ugrani az otp.
Legalábbis az eddigiek ezt mutatják.
Amit írsz, USA long akkor ez miért nem...? És más rv-ek miért szárnyalnak, ez meg miért nem? (bizonyára meg lehet nézni, ott is mely szektor szárnyal és miért...) mert csak, ennyi. empirikusan szemlélve mégiscsak így van.Nem vagyok nagy szakértő, de úgy láttam az oti a nagy beszakadások után, később mint mások - pontosabban csakis a tuti hírre állt fel.
Talán most is így lesz.
Lásd: április 9-13 39k-44,7k - +14% - igenis hírre mozdult.
Ugyanezt várom -a tuti- békehírre is - rövid idő alatt lőhet ki. És ha nem oldódik a béke: további oldalazás.
És ha komoly rossz hírek jönnek, újabb átfogó bombázások, vagy más eszkaláció - akkor pedig lefelé van sajnos. szóval, hírfüggő a helyzet, ilyen egyszerű szerintem.
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 26. 10:49
és lemaradt:
...továbbá a 19,7-es tőkeáttétel 39 245 KO szinttel azért nagyon rizikós.
pénteken 39800-on is voltunk!
ezért nem vonnék le következtetést ennek a fogyásából az OTP részvény jövőjére vonatkozóan
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 26. 10:41
a singlemarketen még nem is elérhető a otptl121
így nehéz megvenni :)

friss hírek További hírek