Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ASR szerda, 22:10
Előzmény: #40898  Nandi
#40900
Keresletmegsemmisülést áraz a kötvény- és az árupiac is. A részvények még mennek egyet a levegőben, mire észreveszik a gravitációt.
Bpali2 szerda, 22:09
#40899
Sok mindent olvasni . Egyik oldalról még az utolsó bullos szalmaszálba kapaszkodik az arany. Ezt erősítené ha 4020 környékén zárná Viszont logikusan belegondolva még 4 napig lazán eshet .Megérzésre ? .. képesek visszatépni holnap / irány fel /  
Nandi szerda, 21:50
#40898
Ugyanakkor USA 10Y komolyat esett (WTF?), ennek elvileg jó hatással kellene lennie a nemesfémekre. 
Nandi szerda, 21:46
#40897
A BofA elemzése szerint megszűnt az aranyban a zsúfoltság és a túlértékeltség, ami év elején jellemezte, már a semleges zónába értünk. Ami nem jelent vételi signált, csak semlegességet.
Az intézményi vételek elvileg ezeken a szinteken már kellene, hogy jelentkezzenek, 3800-3900 körül. Ha meg 3500ig is letolnák, az már erős vétel. Elvileg.
Meglátjuk a holnapi adatokat, de nem tudom mitől lehetnének hirtelen jobbak. A napi mélypont környékén való zárás az esés további folytatását valószínűsíti.
Placi82 szerda, 20:37
Előzmény: #40894  Bpali2
#40896
Sztem nem. A globális dél meg akarta buktatni a dollár hegemonia és a RENDSZERT!!
 De ne jött össze. Mert Xi egy megalkuvo fasz. Tipikus jellemtelen Kínai.Pedig kicsinalhatta volna  a nagytőket anno. Volt egy, jobban mondva, lett volna egy Minsky pillanat mikor erre lehetőség lett volna. És a nagytőke rendszere a monetáris sírba süllyed. FED el együtt.... 
Bpali2 szerda, 20:35
#40895
Ki is ment a certi . Mára USA jóllakott ezüsttel .. Ázsia visszakorrighat
Bpali2 szerda, 20:29
Előzmény: #40890  Placi82
#40894
Hszie Csin Ping szabadkőműves már írtam. A CDBC mutatja hogy csak parasztvakítás a 2 oldal . Mint az USA Szovjetunió - …
Placi82 szerda, 20:27
Előzmény: #40891  Placi82
#40893
Bazki senki se fur már lassan 15 éve..... 🤣🤣
Bpali2 szerda, 20:25
Előzmény: #40887  Bpali2
#40892
Egyébként ha nézed még nem is a dxy miatt esünk ami azért elég ciki a holnapi adatok előtt .. na most nem írok többet mert szarrá Minuszolnak..
Placi82 szerda, 20:25
Előzmény: #40889  Bpali2
#40891
Olajba kb Pomperj hisz csak. Na arany utan azt gyűlöli legjobban a nagytőke. 
Az is olyan story  lesz egyszer majd valamikor hogy  50 dollár lesz.  Csak nem lesz!!!!! mint a zsidó viccben 😉 
Placi82 szerda, 20:23
Előzmény: #40886  Beze
#40890
1) JP az senki. Vanguard, fidelity, és társaik a nagy dinasztiak😉, na azok a "" valakik."" 
2)    
ON RRP tarsolya mostanra   kiurult barátom, és rezsim váltás történik most . Csak nem az amit én vártam és kisakkoztam. 
Most jön az önkritika, mit neztem be... Dicsekedni nem szoktam, a hibámat, bukasaimat mindig nagydobra verem. 
Tanuljatok belőle :)) 
Bpali2 szerda, 20:21
Előzmény: #40885  Placi82
#40889
Laci itt a 70 USD-s olaj 😂.Azért valamit tudok ..
Bpali2 szerda, 20:18
#40888
Mozgás előre eldöntött - csak az indító ok/ esemény kell .. Ezt írta egy profi Trader .. 
Bpali2 szerda, 20:14
Előzmény: #40868  randomly
#40887
Én ismerem a nemesfém piacot . Nem véletlen vettem fel a fedező pozikat . 😂 Itt nem azt kell nézni most mennyi az annyi hanem milyen piac befolyásoló események történnek . Pl mai jelzáloghitelfelvételek. Ilyenkor mindenképp érdemes ellentétes irányú pozíciókkal próbálkozni mint mondjuk az alapbefektetés . Eddig szépen jött is . Meglátjuk hol lesz az elég ezüstbe 1 certiert elmennek . Lehet ki is van útvesztőjében még írok kb ott megfogják szerintem..
Beze
Beze szerda, 20:10
#40886
Rohadt szemétláda jpmorgen meg társai nyomorodnának meg a shortjaikkal együtt 
Placi82 szerda, 20:04
Előzmény: #40883  Bpali2
#40885
És az is 2560 milliárd  dollár l8kviitasbovizeses printeles volt a piacra  volt?? Mint ami 2024 végén és 2025 elejére lezajlott? 
Mindegy szerda, 20:02
Előzmény: #40881  Mindegy
#40884
56.50 elirtam
Bpali2 szerda, 20:02
Előzmény: #40880  Placi82
#40883
Amiről én az meg pár napja
Bpali2 szerda, 20:01
#40882
06.25 :-negyedéves USA GDP adatok ill 14.30 -kor tartós és friss munkanélküliségi adatok   , illetve Chicagói FED index ; valamint PCE adatok.  Nándor mire számítasz az adatok alapján ?😉
Mindegy szerda, 20:01
#40881
55.50$ alatt 

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek