Topiknyitó: harlem 2020. 12. 14. 19:33

GYURCSÁNY TAKARODJ!!!  

Engem nem különösebben érdekel a politika, de adjunk esélyt az ellenzéki vezír megmérettetésének is egyenlő esélyek elvén.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2022. 04. 15. 20:26
Előzmény: #137  bumm
#140
Most sem ő AZ ELLENZÉK vezére, csak a DK-é. A tényeken felül pedig kinfenkinek joga van bármiről fantáziálni, így neked is.
bumm 2022. 04. 11. 10:59
Előzmény: #138  bumm
#139
Fleto maradj!!!
bumm 2022. 04. 11. 10:59
Előzmény: #137  bumm
#138
Úgy, hogy rossz a cím, lehet ez a topicot is a budapesti agymosottak  csinálják? 
bumm 2022. 04. 11. 10:52
Előzmény: #136  signal2
#137
Amíg ez a fura fickó  marad az ellenzék vezére, addig borítékolható Viktor győzelme.  
signal2
signal2 2022. 04. 11. 10:33
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#136
Aztán megválasztanak egy másik párttagot pártvezetőnek, akik amúgy ugyanúgy benne voltak az eddigi döntésekben. Ennek mi értelme? 
Akkor a logika alapján akiknek elsősorban le kellene mondani, azoka  parlamentbe nem került pártok vezetői: MKKP, memo, NÉP, ugye?
Aztán mindegyik alapítson új pártot, és folytassák más néven. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 11. 10:24
#135
Törölt felhasználó 2022. 04. 11. 09:02
Előzmény: #133  euler
#134
nekem semmi :)
euler 2022. 04. 11. 08:57
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#133
De főleg Gyurcsánynak, ugye? :)
Ha győzött volna az ellenzék vajon megszületett volna ez az írás?
Mi a gond Harangozó Tamással pl., aki 2018-ban Szekszárdon egyéniben visszalépett Hadházy javára?
Törölt felhasználó 2022. 04. 11. 08:01
#132
Ezt olvassátok el! Ha ők veszik fel a mandátumukat semmi önkritikájuk nincs.
Öt örök vesztes lesz képviselő most is (msn.com)
blackmirror
blackmirror 2022. 04. 10. 22:33
Előzmény: #130  signal2
#131
Dehogynem ismeri fel, már az elejétől fogva tudja csak nem szállhat ki, amíg Orbánnak tervei vannak a politikában. Ferinek meghatározott szerepe és feladata van a Nemzeti Együttműködés Rendszerében, tehát ameddig Orbán velünk van, addig Gyurcsány is megkerülhetetlen szereplő lesz, ez ennyire egyszerű. A modell tizenkét éve kiválóan működik és stabilan biztosítja a Fidesznek a kétharmados kormányzást. Érdemes elgondolkodni, hogy a Fidesz miért nem számolt le Gyurcsánnyal, pedig bármikor megtehetnék, előrángathatnának ügyeket, bizonyítékot gyártani sem tart semeddig. Eddig az összes pártelnököt kinyírták politikailag de GyF megúszta, sőt rendszerint rá is segített Orbán ellenfeleinek megbuktatására, ez lett volna MZP sorsa is ellenzéki győzelem esetén. Jól szórakozom, amikor a fideszes választók a 'független bíróságokkal', az ellenzékiek meg Gyurcsány makulátlan múltjával magyarázzák, hogy miért nincs Feri elszámoltatva és a szemellenzőjüktől a mai napig nem látják, hogy Orbán legnagyobb cimborája.
signal2
signal2 2022. 04. 10. 21:41
Előzmény: #127  euler
#130
Nekem az a véleményem Gyurcsanyról, hogy szar miniszterelnök volt, a 2006-os győzelemért beáldozta az ország stabilitását. Az ezt követő kiigazítással elvesztette hitelessségét, nyakunkra a fidesz 2/3-t, és maig nem ismerte fel, hogy egy politikai hulla. Van egy 5-600 ezres szavazótábora, de azon kívül mindenki rossz vélemennyel van róla. Ezt nem ismeri fel 15 éve.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 10. 21:40
Előzmény: #127  euler
#129
Az orbánfóbiásokat is érdekelni fogja ennek a gondolatnak az általánosítása.
"Egyesek azt mondják, hogy igaz: Gyurcsány és Orbán nem olyan gonosz, mint amilyennek beállítják, de ezt mégis elhitették az emberekkel, ezért Gyurcsánynak és Orbánnak el kell tűnnie. Ám ez ugyanolyan, mintha azt mondanák, hogy a zsidók tényleg nem olyan gonoszok, mint amilyennek a nácik beállítják, de ezt mégis elhitették az emberekkel, és nem lehet mit tenni, ezért a zsidóknak el kell tűnni. Ez ugyanaz a logika. A legveszélyesebb pedig az, hogy ez nemcsak a vidéki becsapott, megvezetett, “agymosott” emberek véleménye, hanem a pesti értelmiség egy jelentős része ugyanígy gondolkodik."
zintan
zintan 2022. 04. 10. 20:21
Előzmény: #124  remete53
#128
Amit signal2 állít az teljes mértékben igaz,  mert magam is megtapasztaltam, mivel választás napján voltunk egyik rokonunknál. Sógornőn, anyósom féltette a 31 éves gyerekét/unokáját attól, ha MZP nyer akkor elviszik az ukrán háborúba. Mindegyik érettségivel rendelkező falun élő egyszerú emberek. Elmondtam, hogy bárki lesz kormányon, csak akkor van ESÉLYE, mondom esélye katonai behívásra, ha eszkalálódik a hábotű Mo-ra, azaz a NATO irányába. De akkor tök mindegy hogy gipsz jakabnak, orbánnak, mzp-nek, vagy atyaúristennek hívják a miniszterelnököt.  Sikerült is rendesen összekülönbözni velük ezen a témán. Bizonyára nem ők voltak egyedüliek, akik hasonló érzelmi  döntéskényszerben voltak a hazug, megtévesztő fidesz propaganda miatt.
Amire nincs rálátásod, tapasztalatod azt próbálod cáfolni és mást szánalmasozol.? 
euler 2022. 04. 10. 20:14
#127
Gondolom ez az írás érdekelni fogja a topiklakókat, mint gyurcsányfóbiásokat. :)
Én ugyan csak beleolvastam, a stílusa sem tetszik, de már a felvezetője alapján is illik ide: 
Bartus László: A “gyurcsányozás”, mint náci beszéd "Egyesek azt mondják, hogy igaz: Gyurcsány nem olyan gonosz, mint amilyennek beállítják, de ezt mégis elhitették az emberekkel, ezért Gyurcsánynak el kell tűnnie. Ám ez ugyanolyan, mintha azt mondanák, hogy a zsidók tényleg nem olyan gonoszok, mint amilyennek a nácik beállítják, de ezt mégis elhitették az emberekkel, és nem lehet mit tenni, ezért a zsidóknak el kell tűnni. Ez ugyanaz a logika. A legveszélyesebb pedig az, hogy ez nemcsak a vidéki becsapott, megvezetett, “agymosott” emberek véleménye, hanem a pesti értelmiség egy jelentős része ugyanígy gondolkodik."
signal2
signal2 2022. 04. 10. 19:17
Előzmény: #124  remete53
#126
Hozod a fidesz színvonalat (=0).
sanka 2022. 04. 10. 18:48
Előzmény: #123  signal2
#125
Szerintem is, írtam én is ilyet.
remete53 2022. 04. 10. 18:37
Előzmény: #123  signal2
#124
Szánalmas vagy!
signal2
signal2 2022. 04. 10. 17:28
Előzmény: #122  zintan
#123
Én most már rengeteg helyről azt hallottam, hogy azért szavaztak a fideszre az utolsó pillanatban, mert bevették, hogy az ellenzek haborúba vinné az országot.
Teljesen mimdegy, ki a jelölt, mi a programja, amíg az ilyen rágalmakra nincs lehetőség érdemben reagálni, addig esélytelen barki.
zintan
zintan 2022. 04. 10. 15:35
Előzmény: #110  signal2
#122
Na meg azt se látja Mérő, hogy a választóhelyiségen kívűl mi történik.
A másik pedig az ha nem képesek szavatolni a levélszavazatok tisztaságát, akkor talán kellene tenni azért, hogy szavatolható legyen. Ha erre képtelenek, akkor talán nem kéne erőltetni. 
A harmadik pedig az, hogy a szavazók a szavazatszámláló bizottsággal szemben kellene kitölteni a szavazólapot egy ferde kis asztallapon, hogy ne látszódjon, hogy kire szavaz, de az viszont látszódjon, hogy nem cseréli-e ki a szavazólapot (láncszavazás), vagy esetleg nem veszi elő a mobilját, hogy lefotózza a megbízójának, h kire szavazott.. Bizonyára sok mindent el lehetne követni, hogy nagyobb tisztaság legyen a választásokon. Nyílván ez a fidesznek legkevésbé sem érdeke. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 10. 13:36
Előzmény: #120  signal2
#121
Nem véletlen jött a trollkurzus név...

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek