Topiknyitó: harlem 2020. 12. 14. 19:33

GYURCSÁNY TAKARODJ!!!  

Engem nem különösebben érdekel a politika, de adjunk esélyt az ellenzéki vezír megmérettetésének is egyenlő esélyek elvén.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 08. 09:03
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#80
Annyit tudok, hogy a cigánykérdés (nemzeti) sorskérdés.
Egy fél évrezred óta megoldatlan és azt vélem, hogy megoldhatatlan. Évszázadok óta volt már hatalmon mindenféle rezsim és egyik sem tudott mit kezdeni vele.
Tök mindegy mit akar a mihamó az ellenzéki biodíszletben, Magyarország visszafordíthatatlanul elcigányosodik. Az elmúlt 12 évben is ez történt.
A kérdést inkább úgy kellene föltenni, hogy mi a célja a cigányságnak. Azonkívül, hogy túlszül minket.
Gyurcsányhoz visszakanyorodva. Gyurcsány amikor hatalmon volt, elvette a családi adókedvezményt és családi pótlékot adott helyette.
A proletárokat (nem feltétlenül, de főleg a cigányokat) szaporította, azokat akik utódokat (proles = utód) tudnak szülni a többiek adójára és bővítetten újratermelik a szegénységet.
Érvelni persze lehet mindkét álláspont mellett és ellen.
euler 2022. 04. 08. 08:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#79
A Fidesz saját magán kívül bejuttatta nyíltan neonáci szövetségesét, a Mi Hazánk nevű proxipártját is a parlamentbe.
Ungváry Krisztián:
"A Mi Hazánkról fontos leszögezni, hogy ez az egyetlen parlamenti politikai erő, amelyet a NER médiája lényegi kritikában soha sem részesített, ezt egyébként sem tehetné, hiszen az elvek mindkettőnél ugyanazok. 
Vezetője és pénzei a NER-hez ezer szálon kapcsolódnak. Történelemképüket, összeesküvés-elméleteiket semmi sem különbözteti meg attól, amit például a Magyarságkutató Intézet köre ad elő. Persze itt is megtalálható a „made in Russia” pecsét, csakúgy, mint a NER egyéb innovációin. 
Oroszországban Putyin már régóta ilyen pártokkal töltötte fel a Dumát, azaz az ottani parlamentet."
euler: 
Már nem a fidesz a Parlament legszélsőségesebb pártja.Szövetségest kapott a magyar könyvdaráló újnyilasok pártjával. (Az pedig műsoridőt a közmédiában).
signal2
signal2 2022. 04. 08. 08:55
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
A személyiség az egyénre jellemző viselkedési, gondolkodási és érzelemminta. Gondolom, te a személyre gondoltál.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:52
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#77

Végre.
Azt viszont nem látom be, hogy Hitler vs Sztálin unokájának felelősségük lenne nagyapjuk tettei miatt.
Meg kell érteni, hogy két személyiséget nem lehet egy személyiséggel összemosni.
WLM 2022. 04. 08. 08:44
Előzmény: #66  sanka
#76
Nem tudtad kipihenni magad Sankesz? Attól, hogy ő álmaid "férfija" miért gondolod, hogy ezzel más is így van? Ez az ennyike amúgy a dű dű hegedűnek a nyugger változata, csak rosszul időzítve? 
ecofun 2022. 04. 08. 08:42
Törölt hozzászólás
#75
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:37
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#74
Okés ezt értem, de azért azt belátod hogy mégiscsak kellemetlen lenne ha Hitler vagy Sztálin unokája most mondjuk EP képviselő lenne.
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 08. 08:33
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Itt már azért felmerül a nagykorú választásra jogosult polgárok felelőssége is, nem?
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:31
Előzmény: #71  LappangSouchong
#72
na ! Ez a nagy probléma. Az egyik hatalmon van a másik meg a parlamentben. A változásnak semmi jele, ismét semmi.
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 08. 08:22
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#71
Szerintem mindenki, aki politikailag kicsit tájékozott, tudja, hogy az MSzP-t szétkorrumpálta a Fidesz. Elvileg ez két résztvevőre vet rossz fényt, az egyik kétharmadban van éppen ismét.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:19
Előzmény: #67  sanka
#70
miért gondolod?
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:19
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#69
Kár lenne Dobrevért, de én is úgy gondolom, ő sem tud leszakadni a férjéről. gyf után ő lenne a fidess következő gumicsontja.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:17
Előzmény: #67  sanka
#68
Anyám (isten nyugosztalja) először mszp majd dk-s aktivista volt, rendszeresen bejárt a rendezvényekre. Hallott érdekes dolgokat. A puch lászló mszp péntáros anyagilag seftelt a fideszesekkel például.Közös üzleteik voltak. mesterházy is benne volt.
sanka 2022. 04. 08. 08:05
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#67
Rossz nyomon lehetsz.
sanka 2022. 04. 08. 08:04
Előzmény: #43  WLM
#66
Egyrészt szeretnél te annyira korcs lenni mint ő, másrészt gondolom a legnagyobb korcsra ismét leadtad a szavazatodat, ennyike!!
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:03
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#65

Egyetértek, Gyurcsánynak abba kell hagyni a politikát, túlságosan megosztó személyiséget csinált belőle a fidesz.
Dobrev egy művelt és okos nő, de Gyurcsányhoz kötődése miatt ő is egy megosztó személyiség lenne, így talán jobb lenne ha ő is befejezné.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:03
Előzmény: #62  sanka
#64
szerintem opportunista. Csak a szája nagy. Én úgy tudom, a fidess is pénzeli a DK-t. Ahogy a mesterházy , puch is seftel(t) a fidess-szel.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 08:01
Előzmény: #60  LappangSouchong
#63
Igen, erre is gondoltam:) DE politikailag ,strukturálisan is elég lenne egyelőre. Csak a szándék nyílvánulna meg részéről. Mert addig Dobrev is támadási felület lesz, akivel lehet  majd gyurcsányozni.
sanka 2022. 04. 08. 07:59
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#62
Ne viccelj már gyúrcsány, őselkenségek orbánnal, gondolkozz már.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:59
Előzmény: #58  LappangSouchong
#61
MIHA szerintem a fidess támogatója+ kimondja, amit hantás viki is szeretne: kilépés a Natoból, Eu ból.
A MIHÁnak mi a célja a cigánysággal? Elszigetelni őket, vagy képezni és asszimilálni őket? Erről tudtok valamit?

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek