Topiknyitó: harlem 2020. 12. 14. 19:33

GYURCSÁNY TAKARODJ!!!  

Engem nem különösebben érdekel a politika, de adjunk esélyt az ellenzéki vezír megmérettetésének is egyenlő esélyek elvén.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 08. 07:58
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#60
Dobrev hogy határolódjon el Gyurcsánytól? Válóperrel?
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:57
#59
gyurcsány, és az mszp le van paktálva hantás vikivel. Lehet, csak hallgatólagosan, lehet, hogy a háttérben hivatalosan. Ezek opportunisták. nem akarnak változást. Mi meg szívunk emiatt.
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 08. 07:57
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#58
Azt is mondta, hogy lesznek kérdések, amikben együtt fognak működni a kormánytöbbséggel. Ők meg mondták, hogy számítanak majd a Mihamóra. Tényleg nem kell különösebb hisztire számítani részükről.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:55
#57
Szerintem Dobrevnek publikusan el kell határolódnia gyurcsánytól, az MSZP-től, és akkor sokra viheti.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:52
#56
ha a fidess 4 évente előveszi a gyurcsány kártyát, akkor el kell távolítani a látókörükből.
De ha gyurcsány beül a parlamanetbe, akkor a 2026 os kormányváltásnak is annyi. Vagy befut a MIHA, és akkor nekünk kétszer annyi.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:39
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#55

Magyarország választóinak 2/3-a nem szavazott a fideszre 2.730 259-en szavaztak a fideszre.
Tehát a választók 2/3-a nem akarta megválasztani és nem szavazta meg ezt a kormányt.
Azt nem árt ha tudod, hogy abban a villában nem Apró Antal lakott először, amikor a kommunista rendszer kisajátította.
Az én menekült nagyszüleim szintén egy olyan bérlakást kaptak, amiben előttük zsidó család lakott.
Szerintem ez nem a nagyszüleim hibája volt.... ahogy Apró Antalt sem lehetett azért felelőssé tenni, hogy a párt milyen szolgálati lakást biztosított számára.
A másik, hogy egy unokát semmi felelősség nem terhelheti az miatt, hogy nagyszülője mit tett vagy mit nem tett...
Aki például tőled kéri számon azt amit a te nagyszülőd tett, az simán csak egy hülye, neked max. csak lelkiismeret furdalásod lehet és semmi több, felelősséged nem lehet ebben.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:17
#54
Nem egy embertől hallottam, hogy utálják a Viktort, viszont a Gyurcsànytól meg annyira utálják, hogy inkább a Fideszre vagy gondolom a Mi Hazánkra szavaztak.
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 07:11
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
Hát 3.000.000 szavazó szerint nem ők teszik tönkre. A Dobrev meg azért is tehet róla mert az Apró örökséget (aki kirnelkedő alakja volt az akkori NER-nek) nehéz lemosni. Főleg úgy, hogy egy olyan villában lakik a mai napig, amit kisajátítottak, majd a párt kiosztotta jutalmul a tisztogatásért. Tisztogatás=likvidálás érted????
Vér tapad hozzá
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 06:21
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#52

Gyurcsányozás mellett nem árt ha azzal is tisztában vagy, hogy Magyarországot az Árpád-háziak tették naggyá!
A jelenlegi sz@rháziak meg tönkre..
(ehhez nem sok köze van Gyurcsány 4.5 éves kormányzásának, Dobrevnek meg főleg)
Törölt felhasználó 2022. 04. 08. 00:12
Előzmény: #37  Heisenberg
#51
Hülye ez a magyar társadalom, azért nyert Orbán. Értelmi szintje kb mint egy paviannak. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 23:52
Előzmény: #49  harlem
#50
Az a helyzet, hogy a Gyucsány egy lepràs és aki vele érintkezik az is az lesz. Ezzel azt akarom mondsni, hogy a baloldalnsk a nulláról kellene megszerveznie magát, de ez bizti hogy nem lesz. A Mi Hazánk sztem is üstökösként fog előretörni, ha megtalálják a középutat.
harlem
harlem 2022. 04. 07. 23:31
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#49
Gyurcsány ezt is elk.ta.
Ő sakkozta össze az ellenzéket, ez lett belőle, az ő sara az egész dilettantizmus, nem az Orbán érdeme a szakértelem.
Az MSZP hülye volt mikor vele összeállt, elolvasztott egy 11%-os pártot.
Mi Hazánk mindkettő oldal "okos ellenzéke" egyelőre. Napról-napra erősödhet, ahogy kihasználja a riválisok hibáit.
Nem kell mást tennie 1. körben csak tartani a tükröt, mint nagyitót, kifelé mutatva a népnek a problémát, befelé meg fókuszálni a perzselő napsugarat.
Ha jól csinálják Kivi leszek mikor kezd el Orbán izgatottan vakarózni miattuk...
Most még egységes a kispárt.
Ha a feladatra koncentrálnak, nem lesz belharc és nem nyitnak Fletóhoz még sokra vihetik.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 22:40
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
A Dúró Dóra mondta az Atv-n hogy nem hisztiellenzék lesznek, nem zsigerből politizàlnak majd. Asszem ugyan így a tény attól még tény, hogy hol milyen felületen jelenik meg.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 22:34
Előzmény: #46  Heisenberg
#47
Egen, hát erre magamtól is ràjöttem, sőt van elképzelésem …. Rtl, 444, telex, 168 stb…..
Csak mert szigorúan jobboldali médiatúlsúly van.
Há ezé a pösti pökhendiseggé lett 2/3, bár tudom Jakabbal készen áltok már az őszi rózsás forradalomra, ha kell átveszitek a kormányt, szívesen kisegítitek a dilettàns ZORBÁN1GÉT
Heisenberg
Heisenberg 2022. 04. 07. 22:11
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Sajnálom, hogy szövegértési problémáid vannak....
  Amúgy nálam a Demokrata előkelő helyen van -  méghozzá a klozetpapírok között. 
Valami komolyabbat, ha kérhetem - még a Metropol is színvonalasabb  -mert így kicsit unalmas...:-)
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 21:32
Előzmény: #44  Heisenberg
#45
Dobrev Klára (született Klara Petrova Dobreva, bolgárul: Клара Петрова Добрева, SzófiaBulgária1972február 2. –) magyar
Petar Dobrev bolgár hírszerzőtiszt leánya…
https://demokrata.hu/magyarorszag/a-bolgar-kapcsolat-121604/
Tényleg jó választásnak tűnik!
Heisenberg
Heisenberg 2022. 04. 07. 21:03
Előzmény: #40  Dehogynincs
#44
Dobrev Klára szerintem nem lenne rossz választás. Szerintem jó politikus lenne,sőt...
Csak sajnos egy konyhaasztalnál.ül Fletóval. Ez az ő puttonya, amit nem tud levenni.
 Nem becsülöm le Fletót, nem hülye a politikához, jó döntést hozott most is, szépen leépítette a felesége riválisait ő is.
 A következő lépése, lépésük pontosan meg fogja mutatni mit is akar ( nak) tulajdonképpen.
WLM 2022. 04. 07. 21:02
Előzmény: #30  sanka
#43
Vakok közt félszemű a király, de ne aggódj utolsó köre volt az alkesz korcsodnak. 
Heisenberg
Heisenberg 2022. 04. 07. 20:56
Előzmény: #39  blackmirror
#42
A valódi ellenzék most a Mi Hazánk lesz, egészen addig, amíg  a mostani választáson elbukott ellenzéki szövetség nem találja meg a módját, eszközeit annak, hogy képviselje azokat, akik OV ellen szavaztak.
Izgalmas időszak lehet, amiben komoly lehetőségek lehetnek. 
Azonban a mai baloldalnak nagyon másképpen kell politizálnia, mert a következő választáson siman a Mi Hazank mögött is végezhetnek.
 Ez nem az én értékalapú megközelítésem, hanem egy politikai szükségszerűség, mivel Torockai, ha jól csinálja, milliós tábort tud maga mögé állitani majd a következő válságos időszakban.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 20:41
Előzmény: #40  Dehogynincs
#41
Gyurcsánynak 2006-ban kellett volna már elmennie. Nagyon alacsonyra tette az erkölcsi szintet.
Tegnap ov elismerte a gazdasági problémákat, de megint nem a saját dilettáns politikáját hibáztatja, hanem külső ellenségeket okol, mint mindig. 
Ez például egy nagyon rossz emberi jellem, de sajnos a választók benyalják, hisz ez egy megszokott magyar hozzáállás és könnyen azonosulni tudnak vele.
Gyurcsány öszödi beszéde nagy baklövés volt, neki is valami démont kellett volna hibáztatni.
Ennyi a különbség a két ember között. Két hatalomvágyó, ahol az egyik egyszer őszinteségi rohamot kapott, a másik meg vigyáz rá, hogy ez ne történjen meg.
Egymást tartják életben és kitermelik a következő szennypolitikus generációt. Távozásuk már nem fog változtatni igazából semmit, a magyar politikai kultúrát évekre deformálták.
Talán a jelenleg körvonalazódó gazdasági válság okoz majd némi rendet a fejekben.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek