szar napom volt ma. reggel felkeltem a Revo 357ért adott eurót..mi a fasz. ? jó. Felülünk a Krk.Rab kompra erre a kompos euro KP-t kért mert nincs kártyaolvasója..bazdmeg.. mindig van nálam 200 euro kp de ezt 400ért vettem a Blahán a télen ez csak vitrinbe van.. újabb bukó.. Rabon annyi a magyar hogy alig van őslakos 50es aranyláncos magyar X5, X6 tulajok 10es csapatokban járnak,. aztán vettem egy másfél literes Jana vizet 4 euróért. hát ennyi! rájöttem a horvát MIlfek olyan kis katolikus kishölgyek a szerb Milfek sokkal jobbak! Ribancosabbak! Ezt csak Bobynak a Mátrába! .:-)
EUR/HUF
Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.
Szóval EUR/HUF.
308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.
Real:313 (ma volt 314,7 is)