Bandita

Regisztráció: 2024-08-05 09:55:51

Hozzászólások száma: 3 710

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 07:30


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-03-23 07:49-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-04-14 23:26-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-06-26 14:53-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-02 12:45-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

EUR/HUF péntek, 07:30
Najo nyilván:DD
EUR/HUF csütörtök, 23:29
Mérnök csak ne olvasgassa le a grafikont. 
Sőt, senki sem.
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 20:06
Nézze hölgyem, megbukott a Fidesz és a vajda, már szabadon lehet linkelni. 
Nem kell direkt rosszul, különféle random karaktereket utána tenni, hogy csak mi tudjuk megnyitni fondorlatosan, miután gondosan töröltük a végéről a felesleges jeleket.
EUR/HUF csütörtök, 20:00
Pedig a stolz szerint csak az szóljon bármibe bele, aki foximaxin végzett. 
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! csütörtök, 08:29
Lakás/Ingatlan árak topik szerda, 22:57
Nem te szivattad Placit korábban más nicken?
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 12:03
Fiatal, lelkes ukrán csajokról volt szó. 
Ne csináljunk ebből viccet!:D
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 11:20
Amúgy egy haverom kérdezi, hátha maradtak kincsek: hol lehet válogatni?:D
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 11:04
Hát most ez olyan, mint reggel fél6-kor valakit felszedni egy buliban. 
Az első liga évekkel ezelőtt volt.
OROSZ-UKRÁN háború szerda, 10:46
Én leválogatom, segítek.
EUR/HUF szerda, 10:38
De nem is ez fáj, hanem hogy elfelejtettük: már évekkel ezelőtt a zötödik leghájtekebb ország voltunk.
EUR/HUF szerda, 09:24
Vissza fogjátok még sírni dajcstomi angolját, hálátlanok!
A vajda megígérte a védőpajzsot, és tessék, dolgozik is. Hol van már a 400?
Navracsics letárgyalta az eu-s pénzeket, a Tisza learatja a babérokat. 
Infláció? Nagy Márton legyőzte, nem hittetek  neki. 
Gdp se véletlenül alakulgat, dolgozik a 100-150-200 új gyár. 
Estig lehetne folytatni. 
EUR/HUF szerda, 08:16
Nem tudjuk biztosan:D
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik szerda, 08:06
Rémlik egy válasz tőle, azt hiszem ehhez kapcsolódó, valami eljárás miatt: csak adják meg a koordinátákat
:DDD
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szerda, 08:04
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
EUR/HUF szerda, 07:32
Az év mondata (ameddig ki nem jön újabb lehallgatott):
"Nos, ha valaha bármire szükséged lenne személyesen, csak szólj nekem!"
:DDD
EUR/HUF szerda, 07:30
Felföldi nekem olyan, mint a vége főcím Lenke néni hosszan, íráskényszerrel. 
Lakás/Ingatlan árak topik kedd, 23:34
Ne kezdjük el, mert sosincs vége:D
Lakás/Ingatlan árak topik kedd, 23:01
Mi egy cipősdobozban laktunk...
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 13:25
PLaci várja az ndx-et azóta is 6500-ra.
Még összejöhet. 

friss hírek További hírek