Nézze hölgyem, megbukott a Fidesz és a vajda, már szabadon lehet linkelni. Nem kell direkt rosszul, különféle random karaktereket utána tenni, hogy csak mi tudjuk megnyitni fondorlatosan, miután gondosan töröltük a végéről a felesleges jeleket.
Vissza fogjátok még sírni dajcstomi angolját, hálátlanok! A vajda megígérte a védőpajzsot, és tessék, dolgozik is. Hol van már a 400? Navracsics letárgyalta az eu-s pénzeket, a Tisza learatja a babérokat. Infláció? Nagy Márton legyőzte, nem hittetek neki. Gdp se véletlenül alakulgat, dolgozik a 100-150-200 új gyár. Estig lehetne folytatni.
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-03-23 07:49-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés