Inkább tiszteld a 40 fokban dolgozó embereket gúnyolódás helyett. Majd ha a sárga is abbahagyja a melót és nem ad gyíkhúst a kifőzdében akkor meg éhen maradsz.
Regisztráció: 2026-01-09 19:42:37
Hozzászólások száma: 248
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 09:11