Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 02. 27. 21:00
Előzmény: #10188  Törölt felhasználó
#10200
Szerinted hány éves volt Putyin, amikor a nácik nyomultak? Te nagyon okos! :-DDDD
greg92 2022. 02. 27. 20:55
Előzmény: #10196  LVN
#10199
Mar ne is haragudj de nem en hoztam fel a temat csak reflektaltam az elottem irokra.Attol mert neked nem tetszo velemenyt irtam nem kell itt felhaborodni.:) Amugy meg nem igen lattam,hogy maskor irtal volna ide szoval...
Törölt felhasználó 2022. 02. 27. 19:11
Előzmény: #10195  greg92
#10198
Pont ezek miatt akart belépni Ukrajna a NATO-ba, most aztán nagyon nehéz kibogózni mi az  ok és mi az okozat.
Putyin megteheti azt, amit vele tettek az ukránok (ha egyáltalán)?
Ez sem jön össze.
Putyin a szemet szemért elvet vallja és ez nem lehet egy világhatalom élén. El kell takarítani.
Nem a népét, Putyint! Egy embert kell likvidálni, kiiktatni, elkülöníteni!
gyula1971
gyula1971 2022. 02. 27. 17:40
#10197
Rázós időszak vár a forintra? A háborús fejlemények függvényében újra gyengülésnek indulhat a forint a Raiffeisen elemzői szerint. Az inflációs kilátások kedvezőtlenek.
Az EUR/HUF rövid távon még maradhat a mostani rázós terepen, amiben akár a napokban tapasztalt 372 körüli szintek feletti új csúcsok is könnyen összejöhetnek, de nagyobb lefordulások is jöhetnek annak függvényében, hogy a szomszédos fejlemények hogy alakulnak-
https://www.napi.hu/tozsdek-piacok/forint-euro-orosz-ukran-haboru-devizapiac.747087.html
LVN 2022. 02. 27. 15:23
Előzmény: #10195  greg92
#10196
légy szíves menj át egy másik topicba aminek a neve közelebb áll a kérdésedhez! Köszönöm.
greg92 2022. 02. 27. 15:09
Előzmény: #10190  Törölt felhasználó
#10195
Azt azert megkerdeznem az itt ukranok partjan alloktol,hogy mit gondolnak Putyin jo szandekabol tamadott?Nem lehet,hogy esetleg a Nato megszegte az igeretet es kb a szajaba telepitett raketakat es ez kicsit idegesiti?Vagy a 2014 ota elnyomott orosz kisebbseg helyzete Kelet-Ukrajnaban?Ket oldala van a dolgoknak de eleg keves embernel latom sajnos,hogy belegondolna az orosz fel indokaiba...Lenyeg,hogy tegyen ki mindenki ukran zaszlos kepet facebookra ok ugyis olyan jol bantak a karpataljai magyarokkal is evek ota...
new1 2022. 02. 27. 14:38
Előzmény: #10193  TheSnake2020
#10194
németeknél ma történelmi változás . 
túl nagy az ellenszél 
TheSnake2020 2022. 02. 27. 14:09
Előzmény: #10192  new1
#10193
Ez biztos nem történik meg. A Főni megmondta, hogy majus15. Az akkor május 15. Persze április 3an Hernádi Úr sorsáról mi döntünk. Nem tudom, hogy mi a jobb, de érdekes év elé nézünk, ha esetleg a Főni nem hozza a kötelezőt. Jó néhány dolog nem volt benne a pakliban. Lehet, ha neki lennek nem lenne itt semmilyen választás április 3an. Sok a bizonytalansági tényező, nehéz mérni. Meglátjuk.
new1 2022. 02. 27. 13:40
Előzmény: #10191  LVN
#10192
amennyiben mo nem szándékozik a teljes tranzitforgalom benzinkútjává válni ,az árbefagyasztást mind rövid távú koncepciót kénytelenek lesznek feladni . 
10 + infla , ezt követö állampapirok a nyerök . 
LVN 2022. 02. 27. 12:14
#10191
inkább arról értekezzünk, hogy vajon a jövő hét mit hoz a nemzethi forintnak. Mivel az EU-nak új, drágább fosszílis energiahordozók után kell nézni, ez beépül mindennek az árába, méginkább elszabadulhat az infláció. Kérdés, hogy a nagy testvér nekünk a pátoszos hosszú távú szerződés alapján szállít-e tovább gázt, és megint szabolcsi almával fizetünk-e. Ha egyformán meglódul az infla mindenhol, az relatíve nem gyengíti a huf-t az EUR-al szemben, viszont a dollár mindennel szemben erőre kaphat.
Törölt felhasználó 2022. 02. 27. 09:36
Előzmény: #10187  Törölt felhasználó
#10190
"pszichopatától normális ember távol tartja magát és nem hergeli": A normális ember kitalált nekik egy intézetet, ahol kezelik őket és nem engedik, hogy onnan kijöjjön, másban kárt tegyen. Most ez fog történni putyinkával is.
Oda kell menni, rárúgni az ajtót és elkülöníteni.
Forintunk a héten még sokat fog szenvedni.
Törölt felhasználó 2022. 02. 27. 08:56
Előzmény: #10183  Törölt felhasználó
#10189
Bocs módosítok, nem biztos hogy élnél.
Törölt felhasználó 2022. 02. 27. 08:54
Előzmény: #10183  Törölt felhasználó
#10188
" Putyin buksi fejét megsimogatnám, neki is elcsúsztak a lécek a fejében már régen. Viszont tudomásul kellene venni, hogy vele nem lehet packázni. Ezt minden józan gondolkodású átlagember is tudja, egy politikusnak pedig sőtpláne tudni kellene. "
Ha ezt mindenki mindig így gondolta volna akkor még mindig a náci birodalomban élve okoskodnál.
Törölt felhasználó 2022. 02. 26. 16:27
Előzmény: #10186  Törölt felhasználó
#10187
Bocsánat "elmúltam16", a hozzászólásomban az USA ténykedéséről mondtam véleményt, és nem az oroszok mellett/ukránok ellen szólt. Mélységesen elítélem, amit most az oroszok művelnek és megszakad a szívem az ukrán emberekért. Megjegyzem: az orosz civilekért is, akik nem tehetnek erről az egészről. Annál is inkább igaz ez, mert közvetve személyesen is érintett vagyok. 
Ééééés: megint igaza volt Krisztának!!!! Úgy mondtok véleményt más emberekről, hogy fogalmatok sincs hol él, mit dolgozik, milyen élettapasztalatai vannak... és úgy egyáltalán. 
Tehát hagyjuk már ezt a "véleményezőt" véleményezzük, nem a témát !!! Simán leírhattad volna a saját véleményedet úgy, hogy engem nem minősítesz, bár az, hogy mit gondolsz rólam, nem az én problémám, szóval lapozzunk! 
Igyekszem nulla privát infót megosztani magamról itt a fórumon, de most kivételt teszek: szűk családomnak évtizedek óta tagja egy ukrán hölgy (nem kárpátaljai magyar, hanem ukrán, amikor idejött, egy szót nem beszélt magyarul). Többször jártam Ukrajnában, Oroszországban csakúgy, mint az USA-ban. Mindhárom országban élnek barátaim, ismerőseim, szerintem többször buliztam már együtt igazi orosz-ukrán emberekkel, mint itt a fórumon bárki. Szóval nekem ne mondd kérlek, hogy érdekesen állok a dolgokhoz: a véleményem lényege az volt, hogy amerika megint beleverte az orrát valamibe, amibe nem kellett volna. Putyin beteg, egy pszichopata, ezért nem lehet tudni, mi jár a fejében, és egy pszichopatától normális ember távol tartja magát és nem hergeli. Mert ez lesz az eredménye. Ez annyira bonyolult?????
Törölt felhasználó 2022. 02. 25. 23:23
Előzmény: #10183  Törölt felhasználó
#10186
..amiről te írsz az nem Putyin, hanem Julius Caesar; Alea iacta est - A kocka el van vetve.
Érdemi választ ne várjál tőlem mert segghülye vagyok a pénzügyekhez, de éléggé érdekesen állsz egy olyan katonai offenzívához ami 1 nap alatt totálisan lerohant egy Magyarországnál hatszor nagyobb szuverén európai államot, a 2. nap végén pedig a szuverén állam legitim vezetője már rejtekhelyről tájékoztatja az állampolgárait, a főváros legitim vezetője pedig katonai fegyvereket bügyköl hogy megvédje a várost a megsemmisítéstől. És ahhoz képest, hogy csak néhány megyényi terület katonai krizísét indultak rendezni, a 2. napon már Magyarországtól néhányszáz km-re lévő eredetileg nem említett objektumokra szórják a bombát, lakossági célpontokkal egyetemben. Eléggé érdekes a hozzáállásod valóban.
KrisztinaI 2022. 02. 25. 17:17
Előzmény: #10184  KrisztinaI
#10185
Köszi még egyszer mindenkinek.
KrisztinaI 2022. 02. 25. 16:42
#10184
Sziasztok, köszi a válaszokat.
@greg92, Igen, látom, hogy megyegetünk le szépen 365-ig, és még utána is? :-)
Igazából úgy vagyok vele, hogy igen, menteni a menthetőt, mert szerintem utána a perifériára kerülünk, és baj lesz.
Ha van lehetőség, miért ne kereskedjünk, persze, de hosszú távon nem vagyok benne biztos, hogy az állampapír meg fogja menteni (most abban van).
@Amsterdam, igen, vannak itt nagyon rendes emberek, meg vannak itt olyanok, akik  mintha valahol a szocilaizmusból maradtak volna itt, és egy kicsit úgy gondolják, hogy ez itt az izzadt férfi öltöző, és ide nő ne tegye be a lábát, vagy lehet, hogy csak "nyelvi különbségek" vannak, pedig szerintem profitálhatnának belőle, mert valószínűleg tényleg nem sok nő van itt, de akik itt vannak, azoknak véleménye van, lehet, hogy külföldön dolgoztak, vagy valami más érdekes dolgot csináltak.
Törölt felhasználó 2022. 02. 25. 16:37
Előzmény: #10182  Fsociety
#10183
Hát ezeket már le sem írtam, mert akkor 6-kötetes regény lett volna a hozzászólásom!
Még mielőtt valaki megjegyzi: ez nem azt jelenti, hogy Putyin buksi fejét megsimogatnám, neki is elcsúsztak a lécek a fejében már régen. Viszont tudomásul kellene venni, hogy vele nem lehet packázni. Ezt minden józan gondolkodású átlagember is tudja, egy politikusnak pedig sőtpláne tudni kellene. 
Fsociety
Fsociety 2022. 02. 25. 16:30
#10182
A cseppfolyos gázrol nem is beszélve, nem véletlenül akasztjak az Eszaki Aramlat 2 epiteset. Ha nem jön gaz az oroszoktol, majd a josagos usa kisegit, csak 3x áron. 
Törölt felhasználó 2022. 02. 25. 16:03
Előzmény: #10169  KrisztinaI
#10181
Szia Krisztina! Nem, nem Te vagy itt az egyetlen nő, és igazad van: sokan szívesen segítenek a kevésbé hozzáértőknek ebben a topikban, én nagyon kedvelem az itteni társaságot. De van, aki nem ennyire segítőkész.
Amikor pár hete kissé sarkítva leírtam a véleményemet, hogy az amcsik mindig más micsodáját verik a csalánba, mindig más országba mennek háborúzni, hiszen nekik mindegy: nem a malibui vagy floridai villákat lövik szét a páncélosok, akkor betévedt ide egy fórumozó kartárs, aki egyszerűen "sületlen butaságnak" minősítette, amit leírtam. Azóta nem írtam ide egy sort sem, de most igen.
Tegnap nekem ugrott egy portfoliós cikk (nem én írtam, esküszöm), hogy ennek a háborúnak vannak ám nyertesei, az USA hadiipari részvények az egekig emelkednek, talán szó szerint így írták: hogy dörzsölik a tenyerüket a befektetők. Most aztán jól megkavarta a xart ez a Biden nevű demens vénember, aki már lassan járni is alig tud, de a világ egyik nagyhatalmának vezetője. És ismét egy másik földrészen mások rettegnek, menekülnek, halnak meg és ki tudja még hány évig egész Európa szívni fog azért, mert uszította az ukránokat és így közösen sikerült jól felpaprikázniuk az oroszokat. Ukrajna megköszönheti az USA-nak a mostani helyzetet, akinek tökmindegy, dől a lé és nem az ő földjüket rombolják. Élnek, mint hal a vízben, k....nek mint a nyulak - mondaná Sharon Stone. Lehet, hogy mások szerint ez baromság, nekem akkor is ez a véleményem. 
És vegyél devizát, ahogy kivettem a hozzászólásaidból, nem kereskedni szeretnél vele, hanem menteni a menthetőt. A forint lassan budipapírnak is gyenge lesz. :-))

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek