Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
wawa2 2026. 06. 15. 17:12
Előzmény: #212017  Fsociety
#212020
Hazudsz. Szerintem meg ti vergődtök. A tisza átverte a választókat.
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 15. 17:11
Előzmény: #212018  csendben
#212019
"nem lopta szet az országot,csak rossz miniszterelnök volt"...az komoly,baszki,holnap mar az lesz,h nem volt Sukoró,meg telekbiznisz,meg IMF,es h a Feri igazabol a tökéletes miniszterelnök lett volna,ha tud kormanyozni...beszarok,ezeket az utólagos megmagyarazasokat meg valóság hajlitasokat,amiket itt ezek előadnak...😂🤦
csendben 2026. 06. 15. 17:00
Előzmény: #212015  Fsociety
#212018
Úgy kellett Viktornak Gyurcsány,mint egy falat kenyér: elég volt kiejteni a nevét és máris összeszaladt a nyáj....
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 15. 16:58
Előzmény: #212016  wawa2
#212017
Ertem,tehat akkor a fidesznek ismet volt egy hazugsagokra epitett kampanya. Koszonom a beismerest. Kellemes tovabbi vergodest itt a fidesz negyedik vonalában 😆
wawa2 2026. 06. 15. 16:54
Előzmény: #212015  Fsociety
#212016
Nehogy azzal gyere már, hogy a Gyurcsányt nem számoltatták el. Ő nem lopta szét az országot, csak rossz miniszterelnök volt.
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 15. 16:34
Előzmény: #212014  wawa2
#212015
Amig a helyukon,addig nem lesz. Ha nem lesznek ott,akkor lesz. Mit kell fejfujni,Gyurcsanyt miert nem szamoltatta el a senkihazi Budai 16 ev alatt,pedig ez volt a valasztasi igeret? Errol beszeljel. 
wawa2 2026. 06. 15. 16:09
Előzmény: #212006  wawa2
#212014
Nincs semmilyen elszámoltatás. Erről beszéljetek. Sulyok, Polt, a főügyész a helyén. A NER-esek élvezik a milliárdjaikat mintha semmi sem történt volna.
bronz 2026. 06. 15. 15:51
Előzmény: #212012  Fsociety
#212013
Felkészül a 4IG?
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 15. 15:34
Előzmény: #212011  bronz
#212012
Itt bizonyosodik be,hogy ez az egész gyönyörű kartyavar a piacrol sohasem tudott megélni, és adófizetők tartották el ugy,hogy gyakorlatilag a pénzükből ment a gyűlölködés... javarészt ellenük...how ironic...
bronz 2026. 06. 15. 15:32
#212011
Testardo 2026. 06. 15. 15:24
Előzmény: #212009  Fsociety
#212010
Amikor a cirkuszban lanyhul a figyelem, mindig a bohócot küldik ki a porondra. 
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 15. 15:15
Előzmény: #212008  Testardo
#212009
Ja,hat engem nem zavar,csak ezek a hangzatos lozungok oregednek mindig marha gyengen,es hat ugye számonkérés nélkül azt hiszi,h mondhat itt akármit,meg pubizhat, miközben hat ez van..
Testardo 2026. 06. 15. 15:12
Előzmény: #212007  Fsociety
#212008
Nincs nekünk ilyen szerencsénk. A házmesterek átalakulnak,aztán tovább rontják a levegőt.
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 15. 14:31
Előzmény: #212004  Sehmet
#212007
Sikerult mar elhuzni az országból,ahogy belengetted itt (senkit nem erdekelt),ha a Tisza nyer? Gondolom az is csak bullshit volt,mint a 600 oldalas Tisza doksi,meg hogy tönkre lesz verve a egyeniben a Tisza,meg a tobbi nagyon okos meglatasod,amik kozul gyakorlatilag semmi sem jott be 😆 (es meg az AI is hülyére vett,ha jol lattam..dehat te vagy itt a nagy fenygyujto felkent lovag 🤣🤣)
wawa2 2026. 06. 15. 14:29
Előzmény: #211995  Shortelek
#212006
Lesz akkor elszámoltatás?
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 15. 14:24
Előzmény: #212004  Sehmet
#212005
Javítva: Fsociety 
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 15. 14:23
#212004
No, látom megjött Foscyeti, és megint én kerültem a célkeresztjébe. Remélem, kipihente magát! :) 
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 15. 14:11
#212003

Ez elmagyarázná valaki? Nem fogadjuk el ilyen formán a Migrációs Paktumot, de annak egy részét elfogadjuk, de ahhoz nem elég Magyarország akarata, stb. Híjjjjnya! :)
.
„Magyarország a jelenlegi formájában továbbra is elutasítja az Európai Unió migrációs paktumát, ezért nem készített tagállami végrehajtási tervet, és a jövőben sem tervezi ilyen terv leadását – jelentette ki a Belügyminiszter az Országgyűlés európai ügyek bizottságának hétfői ülésén, ahol az Európai Unió Bel- és Igazságügyi Tanácsának luxemburgi ülésén történtekről hallgatták meg a politikust. Pósfai Gábor közölte: a paktumban szereplő szolidaritási pillérek, a kvóta szerinti elosztás, a pénzügyi megváltás és a technikai segítségnyújtás közül Magyarország a technikai segítségnyújtást tartja elfogadhatónak”
offshort
offshort 2026. 06. 15. 14:11
Előzmény: #211997  Fsociety
#212002
hehehe 
most látni csak igazán a fideszes agyhalottak világnézetét! 
mostmár minndenhol fontos lenne a demokrácia meg a jogállamiság, amit ök 16 évig páros lábbal tapostak! 
azt meg "bosszuállásnak" titulálják ha az uj kormány fel akarja deríteni a korrupcios ügyeket,
és ezek segítségévél a soha nem látott mértékű lopott vagyonokat! 
(sajnos igazat kell adnom Puzsérnak, a fideszes agyhalottakat ki kellene söpörni a társadalomból! 
enélkül valószínű h nem lehet demokrácia!) 
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 15. 14:09
Előzmény: #212000  dexter
#212001
Ez így van! Csakhogy ennyi volt és nem több! Még esetleg visszaszedhetnek pár-ezer milliárdot a kekva-kból, és három üveg boros korrupciót is találnak, aztán jócccakát elffftársak! :) 

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek