Testardo

Regisztráció: 2023-06-05 14:52:18

Hozzászólások száma: 313

Utolsó hozzászólás: 2026-06-21 14:50


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-03-28 11:05-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-19 19:19-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-04 07:26-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés. Finomabban, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-06-07 14:17-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 14:50
Most akkor mégis létezik Németország ? Teljesen összezavartok.
ORBÁN TAKARODJ !!! vasárnap, 09:21
Ha ma lecsuknák orbánt, holnap sulyok kegyelmet adna neki. Megfelelő sorrendben kell eltüntetni ezeket a férgeket.
ORBÁN TAKARODJ !!! csütörtök, 15:54
És ez a pócs-nevezetű izé az etalon a fidesz frakcióban.. Meg a hithű propagandistàik körében.. 
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 15:24
Amikor a cirkuszban lanyhul a figyelem, mindig a bohócot küldik ki a porondra. 
ORBÁN TAKARODJ !!! hétfő, 15:12
Nincs nekünk ilyen szerencsénk. A házmesterek átalakulnak,aztán tovább rontják a levegőt.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 11. 17:14
Szólunk.
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 07. 19:56
Lufik gyártásához keresek  befektetőket, tuti befektetés... Állítólag. Legyetek bátorak! 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 07. 18:11
Az ám a vitakultúra, amikor a mondanivaló lekezelő, személyeskedő, a nem létező szellemi fölényt "csillogtató", kényes kérdéseket "ignoráló" szar fideszes önelégülten bújik el a névtelenség mögött. Hányinger. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 02. 11:40
A Sulyok helyzete olyan, mint itt sehmeté: mindenki utálja és ennek ellenére még sem takarodik el a pics@ba..
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 29. 11:53
Hirtelen milyen fontos lett a jogállamiság.. Szánalmas vagy. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 26. 13:18
Csak, hogy értsd: ebben a topicban a fideszes jelző a minősítés csúcsa, negatív értelemben természetesen. Tehát amikor ezzel illetnek téged, akkor nagyjából egy kupac sz@rral hoznak egy szintre. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 20. 14:39
Azok a híres jóslataid... 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 20. 11:19
2/3, négy évig, lúzer... 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 18. 12:10
2/3, négy évig... A többi csak blablabla... 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 09. 11:45
Papírzsebkendő nagy tételben eladó, ha érdekel. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 05. 20:00
Az (bérből és fizetésből élő) ember esze megáll attól, ami ebben az országban folyt... 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 02. 18:56
Ha majd, ha majd, ha majd... Ennyit tudtok... Lóf@sz és esti fény. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 02. 12:00
Sírjon a pofád, még minimum négy év.... 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 01. 19:05
Négy év kispajtás, minimum négy év.. Legalább ennyi szórakozás vár rám a vergődésetek láttán. 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 29. 12:45
A "fideszes" kifejezés ezen az oldalon nem azt jelenti, hogy az illető  Fidesz-tag, de ezzel úgyis tisztában vagy. 

friss hírek További hírek