De nem!!!!!!
A DAX esik, nem tud emelkedni, most sem!
Nesztee, Neked is írom: ahol Te nézed, ott 830-840 között nem tud átmenni.
Nem mondok senkinek semmit, hogy mit tegyen, ezért elnézést, ha így tettem, de sorra írjátok be a longot, pedig szerintem ritka egyértelmű eső helyzet van - az, amikor nem az esés ereje érezhető, hanem az emelkedés lehetetlensége!
A DAX esik, nem tud emelkedni, most sem!
Nesztee, Neked is írom: ahol Te nézed, ott 830-840 között nem tud átmenni.
Nem mondok senkinek semmit, hogy mit tegyen, ezért elnézést, ha így tettem, de sorra írjátok be a longot, pedig szerintem ritka egyértelmű eső helyzet van - az, amikor nem az esés ereje érezhető, hanem az emelkedés lehetetlensége!
DAX
Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.
Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?