Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
betesharcos szerda, 12:53
Előzmény: #306959  STrader
#306960
De nem!!!!!!
A DAX esik, nem tud emelkedni, most sem!
Nesztee, Neked is írom: ahol Te nézed, ott 830-840 között nem tud átmenni.
Nem mondok senkinek semmit, hogy mit tegyen, ezért elnézést, ha így tettem, de sorra írjátok be a longot, pedig szerintem ritka egyértelmű eső helyzet van - az, amikor nem az esés ereje érezhető, hanem az emelkedés lehetetlensége! 
STrader
STrader szerda, 12:46
Előzmény: #306953  STrader
#306959
Amerika pillanatnyilag az emelkedés tüneteit mutatja. Talán a Dax is. 
Nekem is van longom.
betesharcos szerda, 12:39
Előzmény: #306957  Nesztee
#306958
Nincs nagy kockázat a tartásában! Mert nem tud emelkedni, tényleg nem akarok papagájnak tűnni, de nézzétek meg, ha nem így látjátok, szóljatok! 
Nesztee
Nesztee szerda, 12:38
Előzmény: #306956  betesharcos
#306957
Én azt már el szoktam kérni.😉
betesharcos szerda, 12:38
Előzmény: #306954  Nesztee
#306956
igen, 100 pont pluszban
betesharcos szerda, 12:37
Előzmény: #306950  Nesztee
#306955
Megválaszoltam!
És nem ellenetek vagyok, tanuljunk, bízom benne, Ti is szóltok, ha ilyen egyértelmű helyzetet láttok.
Frissítés: újabb esés kezdődött, az emelkedés eddig, 674-ig tartott. A 12 órás gyertya zöldítése nem sikerült. 
Nesztee
Nesztee szerda, 12:37
Előzmény: #306949  betesharcos
#306954
Szuper! Akkor pluszban vagy?, mert nálam más érték van.
STrader
STrader szerda, 12:37
#306953
https://ibb.co/5XLscHwc
Ez egy hatis kép a DAX-ról. Egyelőre csak réstöltés.
tom122 szerda, 12:37
Előzmény: #306949  betesharcos
#306952
akkor jó,sok sikert hozzá
betesharcos szerda, 12:36
Előzmény: #306948  Capi77
#306951
Nincs, de ma esik és ez így marad/tovább esik.
Esetleg nézzetek rá most. Emelkedni próbált, 674-ig, majd vissza. Most futnia kéne! Nem fut, nem tud, Nem tud, mert azonnal, erővel visszaverik. Ezért esik, mert az emelkedés jelenleg nem megy, akkora a nyomás.
Nesztee
Nesztee szerda, 12:35
Előzmény: #306947  tom122
#306950
Pont ezt akartam én is kérdezni....
betesharcos szerda, 12:34
Előzmény: #306947  tom122
#306949
Igen. 750-ről, mert akkor ismertem fel ezt a jelenséget. 
Capi77
Capi77 szerda, 12:34
Előzmény: #306946  betesharcos
#306948
Még nincs vége a napnak…. 
tom122 szerda, 12:32
Előzmény: #306946  betesharcos
#306947
És akkor van shortod ?
betesharcos szerda, 12:29
#306946
Figyeljetek, real time írom, visszaellenőrizhető az eddigi mai beírások is. 
Írom, mi történik! 630-nál próbált fordulni, de nem volt benne erő, a mai nap egyetlen és utolsó esélye az lett volna, ha erővel fordul. Ehelyett aláment, és onnan a fordulat elképesztően gyenge, hiszen, mint írtam, a DAX ma esik, és azért, mert (és ez a legkönnyebben felismerhető helyzet), nem tud emelkedni. Ezt látjuk. Ti sokkal komplexebb dolgokat felismertek ennél, és ezért érthetetlen nekem ,hogy órák óta nem látjátok, hogy a DAX nem tud emelkedni. Ha valamikor, akkor most futnia kéne erősen, de nem tud, mert újra írom, nem tud emelkedni. MA. Lehet holnap igen. De aki a mai napra akarta, az olvassa ezt el.
Nesztee
Nesztee szerda, 12:28
Előzmény: #306937  Capi77
#306945
Legyünk bátorak... vagy Hülyéknek áll a szerencse...vagy az a pilótás mondás, amit itt szoktak az "okosak" írogatni.  Több most nem jut eszembe. 🤣 Majd meglátjuk....
betesharcos szerda, 12:23
Előzmény: #306942  Capi77
#306944
igazad van. elnézést. Akkor csak arra kérlek, hogy nézzétek meg a jelenséget amit írtam a mai napra.
betesharcos szerda, 12:10
Előzmény: #306940  ktamask
#306943
értelmetlen katyvasz ez, bocsánat. Minden a grafikonon, daniel többször tanított itt téged. Azért esik a DAX, mert látod a grafikonon, gyertyákon, hogy nem lehetséges az emelkedése. 
Capi77
Capi77 szerda, 12:08
Előzmény: #306939  betesharcos
#306942
köszönöm hogy aggódsz értem, (értünk),  de én csak a saját meglátásom után kereskedem, mivel én viselem döntéseim következményeit.  (nem mondom meg neked hogy  nyissál vagy zárd, csak tényeket közlök hogy mit csinálok ....
ktamask szerda, 12:06
#306941

https://www.investing.com/indices/germany-30-chart
24650 alatt 24500 jön (van egy GAP zóna)
Ideálisan 24300-ig eshetne, ez kb . a sávalj.

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek