STrader

Regisztráció: 2016-01-28 20:36:08

Hozzászólások száma: 1 138

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 14:15


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

DAX
305 391
2026. 05. 30. 11:06

utolsó 20 hozzászólás

DAX szerda, 14:15
Érdemes átgondolni azokat a shortokat a jelenlegi helyzetben.
DAX szerda, 12:46
Amerika pillanatnyilag az emelkedés tüneteit mutatja. Talán a Dax is. 
Nekem is van longom.
DAX szerda, 12:37
https://ibb.co/5XLscHwc
Ez egy hatis kép a DAX-ról. Egyelőre csak réstöltés.
DAX hétfő, 16:48
Mióta írtam lejött~ 250 pontot. Most ennyi elég is. Folytatást nem ismerem / várom.
DAX hétfő, 16:12
Azért NQ-ban van néhány lefele mutató feeling. Szóval nem biztos, hogy rossz az a short.
DAX 2026. 06. 12. 22:08
~ Egy hónapja volt egy komoly mélypontom. Azóta szabálykövetőként próbálok trédelni. Eddig eredményesen.
Jelentés a linken :  
https://ibb.co/p7MVjVD
DAX 2026. 06. 03. 18:11
Azt gondoltam (persze nem érdemes fikciókat gyártani), hogy lesz egy kis kedvcsináló korrekció a SpaceX IPO előtt.
DAX 2026. 05. 27. 21:15
S&P short a heti rés betöltésére szerintem most mehet
DAX 2026. 05. 26. 08:38
Talán ma érdemes egy shortra a Dax. Az előző kódolt volt. :)
DAX 2026. 05. 26. 08:37
Talán ma érdemes egy sportra a Fax.
DAX 2026. 04. 08. 09:53

Reggeli Dax trade shortos szemmel:
https://ibb.co/ym976gh2
DAX 2026. 03. 28. 10:29
A tőzsdén való tollfosztásnak egyik alkalmazott technikája szerintem a "ritmusváltás".
Más. Úgy láttam, hogy a hírek hatására tegnap sokan shortoltak.Szerintem egyetlen dolog nem vág át a charton. SMAKlasszikus 200, 50, 20 az alábbi képen, ami egy 10 perces chart, de alkalmazhatod bármelyik idősíkon. Jó mankó lesz.A lényeg, hogy nem volt miért eladni.
https://ibb.co/zWGkq4FB
Én is sokszor elkövettem ezt a hibát.
DAX 2026. 03. 25. 08:13
Du. Olaj adatok.
DAX 2026. 03. 24. 09:21
Én vettem WTI-t.
DAX 2026. 03. 24. 08:37
Jó ez a mondvacsinált béke, de látszólag Irán nem vette fel a fonalat. 
DAX 2026. 03. 23. 14:07
Nos, venni kell egy kis olajat is... :)
Jó lesz az még, ha egy kicsit leül ez a semmi hír.
DAX 2026. 03. 23. 13:39
Jó ez a Trump trade. Maradt egy rés a Dax-ban, úgy 300 ponttal lejjebb. Én most azzal mókolok. :) 
DAX 2026. 03. 18. 08:06
Olaj longom nekem is van (WTI , 8h35), index shortokat nem tartok. 
DAX 2026. 03. 17. 07:12
Admiral MT5 hati indexeket nem lehet eladni. Csak pozi zárás engedélyezett.
DAX 2026. 03. 13. 08:33
Úgy tűnik a DAX már a hétvégi bizonytalanságot árazza.

friss hírek További hírek