Nesztee

Regisztráció: 2020-09-04 17:08:48

Hozzászólások száma: 4 899

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 12:43


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

4 835
2023. 07. 11. 22:58

utolsó 20 hozzászólás

DAX ma, 12:43
Köszi az infót!
DAX péntek, 17:44
You too!
DAX péntek, 17:32
Csak jó lesz az a 16 órás dax long.🤭
DAX péntek, 12:36
Igen, már longolgattam, csipegettem.
DAX péntek, 12:12
Szép eredmény, ha jól látom minden pluszos.
(Azért én nem tenném közszemlére.😉)
DAX péntek, 10:34
+
DAX péntek, 09:42
Már rég eladtam.
DAX péntek, 08:36
Ügyes! Mikor mész nyaralni?
DAX péntek, 06:08
Én záráskor eladtam. Nyugodtan aludtam. De mostanában korán kelek (öregszem+világos van) és 5-kor nyitottam egy longot, azt nemrég zártam +50 pötty.
DAX csütörtök, 20:23
Szép nyarat, jó pihenést!
DAX csütörtök, 19:52
Ok, nem akartalak megsérteni!
DAX csütörtök, 19:02
Nem értem.....nekem úgy tűnik, hogy össze-vissza nyomogatod a gombot. Nem látok benni semmilyen szabályt. Deeeee, ha neked így ok, akkor hajrá.
DAX csütörtök, 18:52
Ha megvan az elképzelt profit, akkor nem baj az óvatosság.
DAX csütörtök, 18:47
Nem értelek én sem. Én, az "örök" longos, délután 2×80 pöttyöt gyűjtöttem dax shorttal.
DAX csütörtök, 16:36
Csak keményen!😆
DAX csütörtök, 16:32
Nem írogatok, csipegetek.😉
DAX csütörtök, 15:04
+
DAX csütörtök, 11:40
Ha már emlegettél: M is megvolt a +100 pöttyöm.😉
DAX csütörtök, 10:18
Ma délután is lesz valami fontos adat. Szerintem is délelőtt araszolgat fel. A 8 órás longomat már zártam. Az adatig nem nyúlok hozzá.
DAX csütörtök, 10:04
Köszi! Kicsit félreértettem, de így már ok.

friss hírek További hírek