skorp53

Regisztráció: 2021-01-06 14:58:18

Hozzászólások száma: 142

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 10:38


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

4 098
2026. 04. 03. 10:35
402 325
2026. 06. 19. 11:58
98 921
2026. 06. 08. 05:14
122 636
2026. 06. 19. 11:33
12 046
2026. 06. 19. 12:07
39 678
2026. 06. 11. 16:22
231
2026. 05. 15. 12:15
7 681
2026. 06. 04. 13:44
26 815
2024. 10. 09. 10:36
1 222
2026. 06. 16. 16:20
6 339
2026. 06. 17. 17:10
34 835
2026. 06. 18. 11:02
174 323
2026. 06. 09. 17:19
17 428
2026. 06. 19. 09:57
96 860
2026. 06. 19. 12:23
2 168
2026. 06. 17. 16:46
5 418
2026. 06. 17. 10:03
87 239
2026. 06. 19. 09:26
19 834
2026. 06. 18. 17:22
2 642
2026. 06. 15. 09:21
6 450
2026. 06. 18. 18:53
1 274
2026. 06. 19. 10:57
6 502
2026. 06. 10. 12:50
9
2025. 10. 27. 17:30
76
2026. 03. 24. 09:38
8 267
2026. 04. 13. 02:29
290
2024. 11. 26. 14:45
2 942
2026. 02. 20. 12:56
262 910
2026. 06. 19. 09:21
1 328 790
2026. 06. 19. 12:26
46 603
2024. 05. 02. 13:34
70 943
2026. 06. 19. 10:09
184 993
2026. 06. 19. 11:58
15 056
2026. 06. 14. 21:02
270
2026. 05. 11. 18:42
7 317
2026. 06. 19. 10:55
105 248
2026. 06. 17. 21:35
MHB
18
2024. 09. 27. 18:08
703
2026. 05. 18. 20:28
258
2026. 05. 21. 16:11
2 414
2026. 06. 14. 17:15
40 771
2026. 06. 19. 10:19
177 721
2026. 06. 18. 18:03
22 802
2026. 06. 19. 09:41
22 196
2026. 06. 19. 12:19
104
2026. 04. 13. 02:32
228
2026. 05. 04. 12:56
5 970
2026. 05. 28. 23:07
212
2026. 06. 11. 13:37
10
2019. 03. 01. 11:07

utolsó 20 hozzászólás

Richter topik szerda, 10:38
Na csak nem????
Alteo Nyrt. 2026. 06. 18. 15:42
Lassan nem lesz olyan részvény a magyar piacon, amit érdemes lenne venni.
Richter topik 2026. 06. 11. 14:41
Na itt meg mi történt?????????????
Richter topik 2026. 06. 11. 12:36
Én nem látok órát, percet, most délelőtt néztem meg, már itt volt.
Richter topik 2026. 06. 11. 12:06
Már megkaptam
Richter topik 2026. 06. 02. 11:01
Ma
Richter topik 2026. 06. 01. 18:34
Osztalékra jogosító részvényt utoljára 2-án lehet venni,  a 3-án vett részvényekre már nincs osztalék. T + 2 nap = 4-e
4IG részvény 2026. 05. 15. 11:33
PENSUM ajánlati könyv
Vétel
ajánlat
db
kum
HUF
HUF kum
db
db árf.
1 0,052m 0,052m 34 34 1 530
1 0,278m 0,226m 184 150 1 510
Eladás
árf. db kum
db
HUF kum
HUF
ajánlat
db
2 080 92 92 0,191m 0,191m 1
2 100 110 202 0,231m 0,422m 1
2 120 18 220 0,038m 0,460m 1
2 140 13 233 0,027m 0,488m 1
2 160 21 254 0,045m 0,533m 1
PENSUM kötéslista  
Richter topik 2026. 05. 12. 14:38
Meddig megy még le??
Richter topik 2026. 04. 23. 15:14
Én úgy gondolom, hogy megvárom az osztit, aztán majd meglátom, hogy hogyan tovább. Lehet, hogy a felétől megszabadulok, csak az a kérdést, hogy akkor mibe fektessek be.
Richter topik 2026. 04. 23. 14:43
Most mi ez a lejtmenet???
VVT - ViVeTech Nyrt. 2026. 04. 22. 16:28
Igaz, hogy sok, de azt egyelőre nem adom el. Én úgy gondolom, hogy jó lesz ez.
Mtelekom 2026. 04. 22. 16:05
Volt olyan kollégám, aki lakást vett belőle. Én nem okolhatok senkit, mert 1900,- Ft-ál szóltak a munkatársaim, hogy adjam el. De megjegyzem, volt olyan is, hogy 288,- Ft-ra lement, akkor mondtam magamban, most kellene bevásárolni, de nem volt kedvem bemenni a bankba, ott vacakolni, akkor még nem szórakoztattam magam a tőzsdével.
Mtelekom 2026. 04. 22. 13:37
Én csak ámulok és bámulok, hogy ez meddig megy fel. Ha így folytatja, 1-2 hét és  történelmi csúcs. Mint Matáv-os dolgozó, volt akkor is részvényem, akkor vehettem volna egy telket Balatonon építési engedéllyel. Nem adtam el, utána beesett, akkor úgy döntöttem, hogy inkább megeszem. Végül 2020-ban adtam el.
Rába és a láma 2026. 04. 21. 16:15
Levelet én sem kaptam. Ahogy kivettem a történetet, akkor a 4IG felvásárolja a Rábát.Nekem a K&H-nál van a számlám. A részvényeimmel egyelőre mínuszban vagyok, vagyis nem szeretném eladni. Van-e valami teendőm?? Ha valaki tudja, előre is köszönöm a segítséget.
Mtelekom 2026. 04. 21. 10:27
Az KELER által megküldött MTEL igazolás alján is szerepel, hogy nem terheli SZOCHO. Olvasd el
Mtelekom 2026. 04. 13. 10:10
Vétel
ajánlat
db
kum
HUF
HUFkum
db
dbárf.
613,6m13,6m5 6645 6642 416
119,7m6,0m8 1642 5002 410
331,7m12,0m13 1705 0062 406
342,7m10,9m17 7264 5562 404
252,7m10,0m21 9154 1892 402
Eladás
árf.dbkum
db
HUFkum
HUF
ajánlat
db
2 4201 5041 5043,6m3,6m2
2 4228752 3792,1m5,7m1
2 4241 0573 4362,5m8,3m2
2 4265 9349 37014,3m22,7m4
2 42882810 1982,0m24,7m2
Richter topik 2026. 04. 13. 10:07
RICHTER ajánlati könyv
Vétel
ajánlat
db
kum
HUF
HUF kum
db
db árf.
2 6,8m 6,8m 527 527 13 080
2 14,0m 7,1m 1 075 548 13 070
2 16,5m 2,4m 1 263 188 13 060
3 29,6m 13,1m 2 268 1 005 13 050
3 32,1m 2,4m 2 458 190 13 040
Eladás
árf. db kum
db
HUF kum
HUF
ajánlat
db
13 120 443 443 5,8m 5,8m 2
13 130 448 891 5,8m 11,6m 3
13 140 351 1 242 4,6m 16,3m 2
13 150 932 2 174 12,2m 28,5m 4
13 170 953 3 127 12,5m 41,1m
 
Richter topik 2026. 04. 10. 14:34
Ma nem voltam gép előtt, megcsináltam az SZJA bevallásomat - hozzáteszem jól elvoltam vele - és lám Ricsike megtáltosodott. Megjegyzem  benne csücsülök már 2024. vége óta.
Mtelekom 2026. 03. 27. 14:49
Nem olyan rég olvastam a 4iG-ben, hogy utolérik az MTelt, ami ugyan megtörtént, most meg  úgy néz ki, hogy a 4iG le fog jönni az MTel-hez.

friss hírek További hírek