Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 11. 07. 13:19
Előzmény: #671  bigyula
#680
Akkor nyissd ki a szemed.
Pontosan ezt csinálja.

Még időgépet is kifejlesztett, hogy a 100 évre köbe vésett alkotmányt is aktuális érdekeinek megfelelően alakítsa, hogy az árnyéka se vetőtjön annak, hogy alkotmányt sért. A többi törvénnyel is pont ez a helyzet.

Ott van például a sukorói ügy. Ma már az olyanok ellen is tettek.
Lásd. pénzért vett letelepedés, lásd. kiemelt beruházások: határidők csökkentse, utasítások bővítése és nem utolsó sorban az új "legfőbb igazságszolgáltatás", az önk. és munk. bíróság.
Az "ólomzseb programról" (minden titkos, amiben van magán kéz is) már nem is beszélve.

Mindezek azért vannak, hogy demokratikus bíróságon a gyanú árnyéka sem vetődhet rájuk. (Az, hogy te vagy bárki más kijelenti, hogy bűnösök, az nem felel meg a demokratikus követelményeknek.)
Törölt felhasználó 2012. 11. 07. 13:06
Előzmény: #673  szivacs
#679
"Az embereknek, akikkel beszélgetek, olyan problémáik vannak, melyeknek okai közt fontos szerepet játszanak a feldolgozatlan és kezeletlen múltunkból származó hatások."

Nem lehet hogy Te dugod a fejed a homokba ? A mostani hibákért egyszerűbb a múltat okolni mint szembenézni vele. Bármi történik minden az elmúlt nyolc év és a kommunisták miatt van. Szerinted hogy illik ebbe a képbe hogy a törvényeket hoznak és 2-3 hónap múlva az ellenkezőjét kell csinálni ?
MKY 2012. 11. 07. 12:52
Előzmény: #675  Törölt felhasználó
#678
Ez röhej. Hogy lehetne Obamahoz hasonlítani Orbant??? Ovis gyerekhez egy professzort?
________
________ 2012. 11. 07. 12:50
Előzmény: #675  Törölt felhasználó
#677
:)

söt

Orbán Viktortól nagyobb politikust még nem hordott a hátán a Föld

az elmúlt 10.000.000 évben :):):):):)
johai 2012. 11. 07. 12:49
Előzmény: #673  szivacs
#676
"a cunami-hullámoknak, melyek a felszínen láthatók, a mélyben rejlenek az okai."

Netán 1956 az ok?
Biztos résztvettél az eseményekben,azért érdekel annyira....természetesen a jó oldalon,mi máson.

Kitüntetésed van e?
Mert én személyesen ismerek olyan embert aki 15 kitüntetést kapott a forradalomban betöltött szerepéért a rendszerváltás után természetesen.
Köztes időt sitten töltötte,aztán takaritott,mint ahogy velem kapszolatban felvetetted ezt a foglalkozást,nos én ezzel az emberrel beszélgettem egy párszor....közel se volt annyira forradalmi mint te.

Az okokat ne a multban keresd,hanem a jelenben,saját magatokban van a hiba,népellenesek vagytok,elveszitek a szociálisan rászorulóktól a forrásokat,vérszivó piócák vagytok:)
Törölt felhasználó 2012. 11. 07. 12:46
Előzmény: #674  watson
#675
szerintem obama legalább olyan nagy politikus, mint Orbán.
watson
watson 2012. 11. 07. 12:03
Előzmény: #670  opposition2002
#674
Romney-t képviselt hasonló vonásokat amivel Viktor bukik
- ellenségkép keresés
- adócsökkentés a semmire
- államadóssággal is harcolna, de intézkedés tervei államadósságot generálnak...
szivacs
szivacs 2012. 11. 07. 11:52
Előzmény: #668  ________
#673
Nem én élek a múltban, hanem a múltunk él és hat a jelenünkre, méghozzá sokkal inkább, mint hinnénk.
Eddig még nem dolgoztuk fel és nem tettük helyre, pedig tudjuk jól, hogy ezt nem úszhatjuk meg. Már eddig is túl sok kárt okozott és még okozni is fog a jövőben is. Nem érdemes menekülni e feladat elől, jobb szembenézni vele és elvégezni.
Az embereknek, akikkel beszélgetek, olyan problémáik vannak, melyeknek okai közt fontos szerepet játszanak a feldolgozatlan és kezeletlen múltunkból származó hatások.
Ha már javaslatot tettél nekem, viszonzom én is eggyel: ha gondokat látsz, ne állj meg a felszín vizsgálatánál, a cunami-hullámoknak, melyek a felszínen láthatók, a mélyben rejlenek az okai.
johai 2012. 11. 07. 11:39
Előzmény: #670  opposition2002
#672
Félreérted,az Amcsik okosabbak,az ilyen megszoritó embereket mint Romney,labdába se engedik rugni.Másokon spórolni szemét dolog.

Nyúzza otthon a b.nejét,és a kölkeit,ahogy vikinek is azt kéne!
bigyula 2012. 11. 07. 10:46
Előzmény: #669  Törölt felhasználó
#671
"... mert a fidesz kínosan ügyel arra, hogy a törvénysértés árnyéka se vetüljön rá..."

Ezt gondold át. :)

"...mindig az épp aktuális érdekeinek megfelelő törvényeket kreál."

Ez sem teljesen fedi a valóságot. Valójában fejetlenül össze-vissza kapkodnak.
opposition2002 2012. 11. 07. 10:39
Előzmény: #667  watson
#670
"Obama nyert. Ahogy elzavarták Romneyt, úgy fogják Viktort is... "

Nem is tudtam, hogy eddig Romney volt az elnök.

Ez alapján nem inkább Viktort fogják újraválasztani?

Törölt felhasználó 2012. 11. 07. 08:52
Előzmény: #667  watson
#669
Ez nem a titoktartás végett van, hanem azért, mert a fidesz kínosan ügyel arra, hogy a törvénysértés árnyéka se vetüljön rá, ezért mindig az épp aktuális érdekeinek megfelelő törvényeket kreál.

Az ilyan törvények azért voltak, hogy a kőbevésett köztudottan hülyeségeket más párt ne tudja megváltoztatni. Sajnálatos módon a kapkodásban kiderült, hogy annira idióták, hogy magukat is bebetonozták.

Hogy miért értek egyet mégis a "titokban" szóval - legalábbis olyasmivel.
Milliószámra ontják a törvényeket, amiben elrejtenek ilyen-olyan megszorítást. Ráadásul a piszkos munkát szinte mindig mással végeztetik: bankadó, telefonadó, cafetéria és még sorolhatnánk.
Sose ők maguk vesznek el semmit, munkáltatókkal szolgáltatókkal vetetik el, hogy aztán ujjal mutogathassanak.
Az IMF esete nagyjából ugyanez. És hiába mondta el világosan Varga, hogy a kormány hazudik, ill. nagyjából az egy kulcs, és a bankadón kivül - legalábbis propagandisztikusan - megegyezik az imf és a kormány programja (azaz nincs miért harcolni), azt a lehető legkisebb nyilvánosság mellett mondta el. Az meg, hogy az imf fogja kikényszeríteni (merthogy "ki fogja", mivel ez a fidesz programja)... a csapból is folyik.
________
________ 2012. 11. 07. 08:08
Előzmény: #665  szivacs
#668
szóval te még mindig a múltban élsz, és ez zavarja az életedet legjobban

ezekkel a beírásaiddal azon tudsz legjobban változtatni

tedd le a történelem könyvet, kapcsold be TV-t, menj le az utcára, beszélgess emberekkel, majd meglátod, hogy más itt a gond
watson
watson 2012. 11. 07. 08:00
Előzmény: #664  johai
#667
Obama nyert. Ahogy elzavarták Romneyt, úgy fogják Viktort is...

Itt az újabb Fideszes szervezett bűnözés:

"Titokban kapjuk meg a megszorításokat"

"Az országgyűlés tegnap fogadta el az államháztartási törvény módosítását"

"a kormány a zárószavazás napján benyújthat olyan javaslatot, amely a fő összegeket érinti − ezzel több pontban is korlátozza a törvényhozás jogait" link
rockmaster 2012. 11. 07. 07:17
Előzmény: #665  szivacs
#666
És hány hóhérpártoló van, aki titkosítja? (Fidesz)
szivacs
szivacs 2012. 11. 06. 22:05
Előzmény: #663  szivacs
#665
-2 egy TV műsorra???

Na lássuk, hány hóhérpártoló van még, aki tagadja a múltunkat?
johai 2012. 11. 06. 20:56
Előzmény: #661  bigyula
#664
Én régen a köztévén néztem a hiradót,abból tudtam meg mi történik a nagyvilágban.
Nagy vonalakban .

Mostanában,Orbán urunk rendszerében,mintha nem történne semmi,az Afrikai forradalmi hullámnról is csak a végén jött egy egy kósza hir....most hallom ma választanak az amcsik elnököt,végre valami történik.
Hálisten,már azt hittenm kipusztultak az idegenajkuak.
szivacs
szivacs 2012. 11. 06. 19:29
Előzmény: #662  csendben
#663
DUNA WORLD ma 20:00
Népek Krisztusa, Magyarország 1956
magyar dokumentumfilm-sorozat, 2007: 4/3.: A kádári ellenforradalom
csendben 2012. 11. 06. 17:56
Előzmény: #657  szivacs
#662
Azért arra ne fogadj,hogy azok,akikre az 56-os sittről kiszabadult, részeg forradalmárok, a házak ablakából géppisztollyal vadásztak,azok egyetértenek majd veled vagy barmely forradalmárral....

Azért,mert erről a wiki nem mesél,azért megtörtént! (van még aki él a "vadak" közül...)
bigyula 2012. 11. 06. 17:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#661
"Szekta tv brrrr gondolom Német Sanya az igazi isten?Sztem ő viszi a prímet azon a nézhetetlen szeny csatornán."

Ha hiszed, ha nem, a szekta adásait nem nézem. Egyszer próbáltak beszervezni, de elküldtem őket a k. anyukájukba. Viszont vannak normális hírek, és Kálmán Olga műsorát is rendszeresen nézem. A "sajtóklubot", vagy "újságíróklubot" - látod, a címére sem emlékszem-, mostanában nem nézem, mert nem tudnak újat mondani. Kicsit begyepesedtek. Van valami kerekasztal beszéltetés is, azt is szoktam nézni, ha időm engedi.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek