Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2024. 06. 02. 21:50
Előzmény: #4817  pantya54
#4820
haborúba te vinnéd az országunkat, ha hagynád az oroszoknak, hogy elfoglalják Ukrajnát, mert utána az oroszok már nato tagországot támadnának meg.
badsector1
badsector1 2024. 06. 02. 21:47
Előzmény: #4817  pantya54
#4819
szomorú, hogy orbán annak a putyinnak sggét nyalja, aki miatt sorozzák be magyarokat az ukrán hadseregbe.
mondom, hogy a magyarok eddig csak rosszak kaptak a ruszkiktól.
signal2
signal2 2024. 06. 02. 21:46
Előzmény: #4817  pantya54
#4818
Tényleg vannak még olyan segghülyék az országban, akik beveszik a háborús agresszort finanszírozó fidesz ócska hazudozásait? Háborúról, gazdaságról, politikusokról, bármiről?
pantya54 2024. 06. 02. 21:43
Előzmény: #4812  ngergo1985
#4817

ez tényleg??Akkor te háborúba akarod vinni az Országunkat az ukrán szemét oldalán??
Holott ez nem orbán,hanem igaz,fogdossák a Magyar embert az utcán és mindenhol??
Te Ezekzek szurkolsz????
dexter 2024. 06. 02. 20:24
#4816

Itt tartunk...
 
Két kormányzati szimpatizáns osztotta meg a véleményét a csütörtöki műsorról a 24.hu tudosítójával. Egyikük főleg a köztévét hibáztatta. A kormánypárti hölgy szerint óriási hiba volt beengedni ennyi ellenzékit a tévébe, de az igazi baj az volt, "hogy össze-vissza hazudoztak, és nem tette őket helyre senki". Ez szerinte szervezési hiba volt, a két műsorvezető szerinte puha és "tejbetök volt", mert szerintük nem tették helyre a rágalmazásokat.
 
Szörnyű volt hallgatni ezt a sok hazugságot. Volt ismerősöm, aki ki is kapcsolta, nem is egy. Én végignéztem, és egyértelműen Deutch Tamás volt a legfelkészültebb, ő elmondta, mit akar a Fidesz Brüszelben. De azt sajnálom, hogy nincsennek jobb műsorvezetők a tévében, akik kézben tudnának tartni egy ilyen műsort.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 06. 02. 20:19
Előzmény: #4803  InvJonny
#4815
Ide is beírom: "A Fidesz úgy készül, mint egy OGY választásra, teljes mozgósítás van. Korábban csak addig mozgósítottak, amíg azt nem látták, hogy a részvételi arány eléri azt az értéket, ami mellett garantált számukra az 50%-os, vagy annál magasabb győzelem. 
Nézd meg a 2004- 2019 közötti adatokat, különösképpen a 2009 utániakat.. Megjegyzem: az önkori választások nem érdeklik őket, ugyanis az őszi megszorítások, átalakítások pont őket is fogják érinteni...
Mar az elmúlt félevben felmérték- különféle eszközökkel - MINDEN választópolgár szavazási hajlandóságát, pártreferenciáját. Mindent tudnak, mindenkiről. Viszont MP beköpött a forgatókönyvbe, ezért váltaniuk kellett. Ezert van most kampány, ezért van most TELJES mozgósítás. A Fidesznek nem 2,2 millió szavazója van, hanem kb 2,5 - 2,7 millió. Ez s valóság. Amennyiben az eredeti tervekkel szemben ezt mind elviszik, akkor 50- 55 % részvétel mellett hozzák nemhogy az elvárt 50%. feletti szintet, hanem tényleg történelmi 55%-os vagy efeletti győzelmet aratnak. Folyamatosan mérik a részvételi, mozgósítási arányokat. Amennyiben látják a jövő hét végén, hogy jól állnak a mozgósítással, akkor szombaton már elkezdik "gyalulni" -ahogy 2022-ben is tették -az ellenzéket ( pl. vezető fityeszes politikusok magabiztos nyilatkozatai, közvéleménykutatók előrejelzései). Mindezt az MP tüntetése utánra teszik) leginkább a Momentumot és MP -t. 
 Ez is a választási módszertanuk része - az elbizonytalanítás.
Szóval a helyzet az, hogy az ellenzéknek el kell vinnie legalább 3 millió szavazót, ha komoly csapást akar mérni a NER- re.
 No komment, ennyit sz esélyekről. Peace!". De annyit hozzáteszek, hogy egyelőre nem tul magabiztosak, kevesen mentek önszántukból a birkamenetre es megküszködtek a szavazatszamlálókkal.is....El kell menni mindenkinek szavazni, oszt meglátjuk!!!
badsector1
badsector1 2024. 06. 02. 20:19
Előzmény: #4809  pantya54
#4814
"Most csak ő tud tenni azért,hogy megállitsa ezt az őrületet!!ő a legnagyobb párt!!"
    
Mi a lótüdőt tud tenni orbán?
Behivatja putyint a karmelitába és felszólítja, hogy  vonuljon ki Ukrajnából?
badsector1
badsector1 2024. 06. 02. 20:15
Előzmény: #4788  pantya54
#4813
Ha az usa nem támogatja Ukrajnát, akkor Záhony másik oldalán oroszok lennének.
Történelmi tapasztalat, hogy nem jó orosz befolyási övezetben élni.
ngergo1985 2024. 06. 02. 20:14
Előzmény: #4809  pantya54
#4812
De mi az az őrület, amit az EU csinál? Hogy támogatja egy megtámadott ország szabadsághoz való jogát, az önvédelem jogát egy támadó nagyhatalom ellen fegyverekkel, lőszerekkel? Ujból megkérdezem: mit kellene csinálnia az EU-nak? 1.támogani tovább, 2.hwgyni Ukrajnát bekebeleződni, és engedni az oroszoknak, hogy más országokat is bekebekezzen(pl Moldova)? 
Phylaxa 2024. 06. 02. 20:14
Előzmény: #4753  Sehmet
#4811
Belenéztem, aztán amikor hallottam, hogy senki sem mond semmit, csak beszél, akkor otthagytam. Ezt a topikot is visszafelé olvastam, hátha itt kiderül, hogy valaki mondott valamit, de az, hogy ki volt a legjobb a semmitmondásban nem igazán érdekel. Szóval itt abba is hagyom. :)
Vali 2024. 06. 02. 20:11
Előzmény: #4809  pantya54
#4810
Megállítani ezt az őrületet. A háborós pszihózist? De hisz ő kelti. A béke érdekében jobban tennéd, ha meggyőznéd, hogy a háborús pszihózis az erőszak melegágya. 
pantya54 2024. 06. 02. 20:02
Előzmény: #4806  Peterbond
#4809

Na látod Péter!Ebben viszont neked van igazad és pontosan így gondolom!!!
De!!Ismét!Most csak ő tud tenni azért,hogy megállitsa ezt az őrületet!!ő a legnagyobb párt!!
Én ezt így gondolom!!Kérlek fogadd el  és Maradok Tisztelettel!
dexter 2024. 06. 02. 19:53
Előzmény: #4803  InvJonny
#4808

Én ma vitatkoztam az FB-ne egy IQ bajnok fidesz szavazóval.
Írja, hogy 300-400 ezren voltak a margitszigeten a tenapi békameneten.
Írtam neki, hogy ahol a főni az agymenését előadta az a terület 10e nm, azaz 30-40 embernek kellett volna 1nm-en állnia. És még én voltam a hülye, mert nem hittem el, hogy 1nm-en 30-40en álltak. Egy pillanatig nem gondolkodott el rajta, hogy ez sehogy se lehetséges. Az ilyeneket semmiről nem lehet meggyőzni.
Peterbond 2024. 06. 02. 19:53
Előzmény: #4803  InvJonny
#4807
Ha íg lesz akkor lehet itt bármit csinálni változás nem lesz. Népet nem lehet váltani. Ha ez kell neki ezt fogja kapni.
Peterbond 2024. 06. 02. 19:51
Előzmény: #4796  pantya54
#4806
"De!!azért
tudjuk már egy kicsit a Történelmet is,nem hiszem el,hogy nem volt olyan család köztetek,akinek ne
lett volna a 2.vh.-ban hozzátartozója!!"
A nagyapám testvérét elvitték a Don kanyaarba peddig nem nagyon akart menni. Pont olyan idióta szélsőjobbos politikusok miatt kellett mennie mint Orbán. Akkor is behülyítették a népet minden faszsággal és volt elég hülye aki elhitte. Nem halgattak a normálisokra és a vége a Don kanyar lett meg pár év orosz fogság.
.
Orbán egyetlen szerencséje hogy a történelem úgy hozta hogy most a jó oldalon vagyunk de még innen is próbál a vesztes oldal felé menni. 
ngergo1985 2024. 06. 02. 19:50
Előzmény: #4796  pantya54
#4805
1. Nem vagyok a barátod, nem ismerlek. 2. Ha már rettentő mocskos és korrupt országról beszélsz: ki az aki mocskolódik ma Magyarországon, magyart a magyarral uszít, ki az aki azt kommunikálja ma, hogy aki nem vele van az ellene? Nem ezt csinálta  Rákosi elvtárs is? Ki az, aki ma azt mondja, hogy aki nem rá szavaz, a haborúpárti, ezzel kvázi 6 millió embert(gyereket-felnőttet) háborúpártizik le? Azt ugye tudod, hogy ma hivatalosan is mi vagyunk az EU legkorruptabb országa? 3. 2.VH. nekem erről ne beszélj, az én fogadott keresztanyám anyját 3 évesen vagonba rakták, és vitték Auschwitz-ba, de túlélte. Tehát volt nekünk is háborús bűnösünk, pl Szálasi, aki alatt elvitték őt oda. Ma nem létezne keresztanyám, ha az anyja nem éli túl! 4. Én elismerem mindig ha tévedek, vagy valakinek igaza van, de neked nem volt igazad abban amit irtál.
Peterbond 2024. 06. 02. 19:47
Előzmény: #4788  pantya54
#4804
1. Imádom hogy mindig a 60-70-esek aggódnak a fiatalokért. A fiatalok legtöbbje meg átlát ezen a riogatáson.
.
2. Nem ezt mondtad majd azért csak felmondtad hogy de. Már az egész koncepció hogy csak Orbán dolgozik a békéért azért hamis mert kb ő az egyedüli aki nem a békéért dolgozik hanem az ukrán kapitulációért. Semmi másért. És ő az egyyedüli aki kihasználja a háborút politikai célokra. Nem európáért aggódik, sőt azt gyengíti ahol tudja. Az egyetlen cél az itteni hatalmának megtartása hogy lehessen minden évben 500 milliárdért haveri és rokoni cégektől ingatlanokat venni állami pénzen. 
.
3. Ha az USA nem támogatja Ukrajnát lehet tényleg előbb vége lett volna. ukrán kapitulációval. Az mitől is lenne nekünk jobb? Komolyan mint a békementen. Putyin a béke embere csak hát az Usa kavarás.... Milyen kavarás? 2014-ben nem az usa szálta meg Ukrajnát hanem az orosz bábot zavarták el az ukránok és az oroszok szállták meg a Krímet. Az oroszok már a 2022-es támadás másnapján meglátták hogy az ukránok nem kérnek az orosz "felszabadításból". Ha ez az orosz katonáknak leeset 1-2 nap után mikor emberek élő sorfalként álltak be a kocsijaik elé meg tömegesen tüntettek a bevonuló oroszok ellen akkor nektek 2 év után miért nem esik le hogy itt nem az USA kavart oroszbarát országban.
InvJonny 2024. 06. 02. 19:46
Előzmény: #4784  Peterbond
#4803
"Én értem hogy pár 70+-os életkorú 50 IQ-s Békemenetes tényleg elhiszi ezeket"
Sajnos nem pár...nagyon nem.Hétvégén vidéken jártam. Egészen elképesztő beszélgetéseket hallottam. Tűzbe mennének Vityáért. Gyakorlatilag bármilyen történetet el lehet adni (és annak az ellenkezőjét is) már kb. két hét intezív megjelenéssel (tv, újság, rádió, net, stb.).
A Fidesz OGY mozgósítást tol (mindenkit többször telefonon, helyi lap, megyei lap, ingyenes újság, illetve megkeresnek 1,5 millió háztartást, szóval az összes szóba jöhető szavazójukat). A kevésbé aktívakat meg egy ügyes beszélgetéssel be lehet húzni (mennyire fontos szavazni, számítanak rá, fontos az ő személye, stb.). Más nem keresi őket, fontosabbnak érezhetik magukat.
Igen magas részvétel fog kelleni, hogy ne csússzon a Fidesz 50% fölé. Szerintem tuti 2M felett lesznek, akár 2,2-2,3M.
Szép a létszám Tisza rendezvényein, csak az a kérdés, hogy még mindig ugyanaz a 2M ellenzéki forog körbe körbe vagy sikerült behúzni olyanokat is, akik nem szoktak szavazni.
Törölt felhasználó 2024. 06. 02. 19:43
Előzmény: #4800  ronaldinyo
#4802
Ez a jelen, jövő: buta cigányország.
De Donáth Anna felháborodik. 
ngergo1985 2024. 06. 02. 19:39
Előzmény: #4788  pantya54
#4801
"KDNP: A baloldal történelmi bűne volt a sorkatonaság megszüntetése: Korábban Schmidt Mária írt arról, hogy a kormánynak meg kellene fontolnia az általános hadkötelezettség bevezetését. A Honvédelmi Minisztérium ekkor erre úgy reagált: ez az ő magánvéleménye, ami nem egyezik a kormány álláspontjával. Arról beszélt a KDNP-s Simicskó István a parlamentben, hogy a Fidesz-kabinetnek kellett helyrehoznia azt a „történelmi bűnt”, amit a baloldal az általános hadkötelezettség felszámolásával „elkövetett”." Ez kérlek szépen 2022.06.07.-e cikk amiből másoltam. Olvashatod, hogy kik gondolták, és kik, milyen párttagok, vagy párthoz közeli emberek mit gondoltak a sorkatonaságról itthon. A KDNP akarta volna visszavezetni, a fidesz azonnal elvetette a dolgot. Senki más nem volt a fideszen kivül hatalomban az elmúlt 14 évben, és még 2 évig biztosan nem is lesz hatalomban, hogy bármi ilyet megtegyen. Hiszen simán benne van az, hogy 2026-ra ennek a háborúnak így vagy úgy de vége lesz. Tehát ki is hazudik akkor, amikor mást vádol azzal, hogy  magyarokat küldene háborúba, miközben nincs is a politikai döntések közelében sem? Ha akkora tapasztalatod van neked, meg a generációdnak ahogy leírtad, akkor talán a tapasztalataid alapján a racionális gondolkodás is elvárható lenne, illetve annak is, hogy utána járj a dolgoknak, mielött butaságokat irogatnál.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek