Az én nagyszüleim Nógrádban döngölt padlós (nem volt beton a szőnyeg alatt) parasztházban laktak. Anyám ebbe nőtt fel. Én amit tudok megadok a kölkeimnek hogy soha ne érezzék azt a szegénységet!
Regisztráció: 2026-01-09 19:42:37
Hozzászólások száma: 246
Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 19:22