Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
C0lumb0 2022. 11. 18. 09:46
Előzmény: #27597  Kisfiatal
#27600
Hát ne legyünk ennyire pesszimisták azért nem megy teljesen tönkre minden..  A törökök pénze se ment le nullára.. Igaz eléggé megközelítette.. Csak majdnem nulla lett.. Azért még egy jobb sátrat vagy kunyhót csak tudnak venni annyiból amennyibe régen egy ház került.. Azért az is valami... Lassan itt is meghonosodik a jurta épités.. https://infostart.hu/gazdasag/2022/11/17/szinte-senkinek-sem-kellenek-a-hasznalt-lakasok-kipukkant-az-ingatlanlufi  ;
sztanil 2022. 11. 18. 09:41
Előzmény: #27597  Kisfiatal
#27599
Egy éve ilyenkor a lengyelek még velünk vétóztak, ahhoz képest tényleg nem kicsit változott a helyzetünk.
signal2
signal2 2022. 11. 18. 09:32
Előzmény: #27597  Kisfiatal
#27598
Annyira azért nem rossz a helyzet, hogy tönkre menjünk, hiszen pl Irán és Dél-Korea sincs őgymond tönkre menve, de az elég valószínű, hogy ahogy eddig sem, ezután sem fogunk még jó ideig ilyen mentalitással, hozzáállással, országvezetéssel érdemben felzárkózni a fejlett és magas életminőségű országokhoz. Peddig mennyi kiváló példa van előttünk az elmúlt 50 évből, hogy mit és hogyan kellene tenni.
Kisfiatal 2022. 11. 18. 09:29
#27597
Sokaknak nem lepte át az ingerküszöbét, de a V4 találkozó lemondása, az EU biztos kifakadasa nagyon gáz dolgok, azt jelzi, megkezdődött mostmár ténylegesen az ország elszigetelődése, EU-bol kiszorítása, és ezen ezzel a kormánnyal már nem lehet fordítani.. a minimum Orbán és sleppjenek eltakarítása lenne, akár fideszes belső puccsal. De ilyen valszeg nem lesz, így véleményem szerint az ország megy a levesbe, teljesen tönkre fog menni minden, elszegenyedunk, egyéni menekülő pálya lehet az emigracio, vagy minimum a megtakarítások devizára váltása...
Sztem..
5000 2022. 11. 18. 09:27
Előzmény: #27594  EURHUF_goes_to_haven
#27596
Éretlenek című film, francia arabok mondása.
EURHUF_goes_to_haven 2022. 11. 18. 09:20
Előzmény: #27593  kjanek
#27595
Én most azt nem értem, hogy miért oldalaz :D
EURHUF_goes_to_haven 2022. 11. 18. 09:20
Előzmény: #27590  5000
#27594
Ez valami komcsi cserkész nóta ?? Nagyon perverz kicsengése van... szinte látom a zörös csillag alatt masírozó kisgyerekeket május 1 én... 
kjanek
kjanek 2022. 11. 18. 09:14
Előzmény: #27585  EURHUF_goes_to_haven
#27593
Napokig lehetne sorolni a sok aljasságot. Lassan minden Fideszes politikus milliárdossá válik, azokon röhögnek a többiek akiknek még nem sikerült. Ellenzéket meg megvették kilóra, vagy maguktól akkor balf*szok hogy semmiféle eredményt nem tudnak felmutatni. A Ferkót meg felejtsék már el végleg, minden választáson Ő a Fidesz nyerőlapja.  A forint ilyen körülmények között, mi a búbánattól erősödne, vagy ha valami csodának köszönhetően mégis sikerülne 380 köré tolni, vajon meddig maradna ott?
5000 2022. 11. 18. 08:59
Előzmény: #27585  EURHUF_goes_to_haven
#27590
Pedig meglátjátok, szorgos népünk győzni fog!😀😁😂
C0lumb0 2022. 11. 18. 08:56
#27589
Azért van abban valami nagyon érdekes hogy már megint eltoltuk a megegyezés napját.. aztán hova is? Jövőre? Kezd egyre "hihetőbbé" válni és sürgetőbbé.. Jövő hónapba ha nem lesz megegyezés hát repülünk ATH ba de minimum duplacsúcsba.. Végtére is csak pár milliárd juró a tét.. Focikázni kell az időpontot az utolsó napra, utolsó percre hátha lesz gól belőle.. Felelős gondolkodásra vall az is, hogy épp a legjobbkor targyalják majd az általunk megvétózott ukrán pénzeket meg a globális minimumadót is.. "Nagy" rá a sansz hogy emelett majd megkegyelmeznek nekünk mert ugye mi egy hónap alatt vissza csináltuk ám hihetően azt a 12 évnyi "felépített"  jogállamot demokráciát.. Ja és milyen jól jön az is hogy brüsszelbe arról csámcsognak épp hogy O1g szerint ők a hibásak a magyar 700 jurós tanár bérekért.. Precíz időzítés volt ezt benyögni o1g nek.. A tüntetés is épp jól jön nekik.. Már csak az hiányzik ezek után, hogy a nemzeti konzultálgatás is nemzetközivé váljon.. 
geza77
geza77 2022. 11. 18. 08:09
Előzmény: #27584  Rincewind2
#27588
A kérdés csak az lenne, hogy jelen környezetben mitől törne meg a trend? Látjuk a napi mozgásokat aHUN úgy rángatják stabil népNEMZETTHY betyártallérunkat, mint BObby a tollseprűt
https://imgur.com/a/oXcvr5m
 Mit várunk erősödést vagy akár csak szinten maradást ezekben a nem teljesen vihar mentes napokban, ha 2018-2020ig is a FO$rint romlásból és pénznyomtatásból akartak kimutatni egy eu-s gdp%os növekedést mindenki felett, úgy, hogy akkoriban volt még eu-s pénz, a gazdaság ment jobban, ugye cikkeztek is róla töménytelen mennyiségben :
mindenki a hátunkat nézi, az elmúlt 100 év legsikeresebb 10 évén vagyunk túl, mintagazdaságot építünk( inkább elrettentő példa lesz) ........................................... és lehetne folytatni hosszan
Bár lehet, ha hasonló mértékben emelik ittHUN az árakat, mint eddig, akkor a lecsúszó középréteg alapjáraton talán elketyegteti még egy darabig az országot, mielőtt elszegényítik őket is teljesen.
Az árfolyam meg nem tudom mitől, miből tudna nem hasonló mértékben növekedni, ha eddig nem tudott???
Mcemru 2022. 11. 18. 07:51
#27587
na ma merre? ott álldogál de így semmi még
Törölt felhasználó 2022. 11. 18. 07:50
Előzmény: #27582  kissat
#27586
Sajnos nekem is... Pedig, ha annyi Bitcoinom lenne 2012-bol, mint ma van forintom, akkor nagyokat mosolyognek.😂
EURHUF_goes_to_haven 2022. 11. 18. 07:47
Előzmény: #27584  Rincewind2
#27585
Akkor ne hátrafelé nézzünk hanem előre.
Mi az ami pozitív irányba mutat kipcsakisztánban ?
HA és egy egy igen nagy HA! megkapjuk az EU pénzeket, de úgy kell elkölteni ahogy ők fütyülnek abból a NER en belül lesz ellenállás. (nem mintha érdeklne bárkit is), de mivel a Főfallosz majd nekik kell hogy segítcsen így megtalálja a módját, hogy máshonnan adjon nekik alamizsnát. Tény ? TÉNY!
Ha nem kapjuk meg, vagy részben de továbbra is ellenőrzé mellett ugyanez picit gyorsabban.
Ha semmit nem kapunk akkor lesz izgi. (én ennek szurkolok) minél gyorsabban, minél fájdalmassaban szakad rá a valóság az emberekre talán felnyílik a szemük.
Nade ettől eltekintve. Oktatás nem hogy romokban vagy halott, inkább hullagylázás ami ott folyik, olyan szinten veszik őket semmibe. Egészségügy ugyanez pepitában (de jó lenne egy statisztika, hogy hány emberen nem tudott kapacitás, vagy inkompetencia miatt segíeni a rendszer --> nálam ez 2 szülő akiket félre diagnosztizáltak, családon belül 3 elrontott műtét (fun fact én halottam műtét közben hogy: "hoppá..."))
De nem baj mert az iparunk világszintű. Hát na. Hogy is mondjam. Nagy cégek jönnek ide, ez tény de a K+F et csak részben, ha egyáltalán , félvállról, stb kapjuk --> ténylegesen összeszerelő üzem.
Nade a turizmus na majd AZ!, Hát a balaton, a Fertő tó már NERisztán zsebében, lehet válogatni kinek a zsebét tömöd. Velencia tavat a víz állása miatt inkább pocsolya mint tó, mert ugye arra sincs pénz.
Semmi baj, hisz ott a fél európát ellátó mezőgazdaság... na igen ez is a nagyföldesurak zsebében így olyan kontraszelektált, hogy annyi eszük sincs hogy öntözni kéne... de föld támogatás az van ;).
Aztán ott vannak az olyan érdekes dolgok mint a  MOL.. rekord nyereség, de épp most mondta hogy a kis kutak nem kapnak naftát. (de ellátásbiztonság az van, értem ?!?!)
Vagy ott a VELUX, a Tungsram, Dunaferr.
De nem baj, mert atomunk az van, igaz a duna hűtő kapacitása is épphogy fedi Paksot, de mi rá tesszük Paks 2-t is --> ingyen termál onnan délre ;).
Vagy ott a Mátrai erőmű csodás és kalandos kifosztásának története.. itt kell lenned, hogy elhidd.
Na és ebben a tökéletes szarviharban dönt úgy ez a kevlárbetyár, hogy megvesszük a vodafonet. (mármint hogy ő kapja, te meg fizeted érted ;) (okosnéger)
Vagy emlékezzünk a magyup -okra.. hát az is micsoda kisváros szintű móka már.. 
Na de semmi baj, mert a magyar a jág hátán is.. Hát lassan szükség is lesz rá, mert fűtés az kurvára nem lesz.
Szóval tessék már nekem elmondani mi a bánatos csirkefarháton nevelkedett, államosító, korrupt huncut kiskutyafütyköse mutat itt abba az irányba, hogy itt VALAHA is lesz OLYAN aki kezébe veszi a gyeplőt és kimondja hogy "ENNYIT ÉS NE TOVÁBB!!"
Rincewind2 2022. 11. 18. 05:57
Előzmény: #27577  geza77
#27584

Aki 340-nél euróba ment jobban járt. 2 év múlva meglátjuk ki járt jobban a 430-as euróval. Nehéz eldönteni, mert én is egy év bukóban voltam a 340-s euróval PEMÁP-ban, viszont nem érdekelt, mert hosszútávra raktam be.  Most viszont nem panaszkodom a 10%-os eurós kamatra 400+-os árfolyamnál. Persze ha a forint eléri a 300-as árfolyamot akkor más a pálya.
Fontos mindig eldönteni rövid vagy hosszútávú egy adott befektetés.
Gaguse
Gaguse 2022. 11. 18. 04:43
#27583
Ezt próbálja neki mindenki elmondani, de ő csak tolja a nagybetűs kiabálást. Ő dolga....
kissat 2022. 11. 17. 22:31
Előzmény: #27579  Törölt felhasználó
#27582
Nekem például sokkal több forintom van, mint bitcoinom...
5000 2022. 11. 17. 21:35
Előzmény: #27580  TheSnake2020
#27581
Egyetértek, én is a Ft mellett vagyok.
Ha az árfolyam mégis magasabb lesz, mint a kamatok, akkor úgyis nagy baj van.
Én egyre inkább a háború végében bízok, de minimum egy béketárgyalásban.
Az USA nem fogja az oroszokat teljesen a földbe döngölni, mert annak beláthatatlan következményei lennének, szerintem hamarosan az ukránokat tárgyalóasztalhoz kényszerítik.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek